برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت آگهی استخدامی+بانک اطلاعاتی کارجو و کارفرمایان کشور+کسب درآمد

fun3nter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان عزیز یک سایت هست با اطلاعات زیر که براتون میگذارم ببینید اگر خوشتون اومد برای درامد زایی مناسب هست (این سایت مناسب برای کاریابی های کشورهم هستش که تمایل داشته باشن رزومه متخصصین جمع کنن) :

http://estekhdam24.com

سیستم مدیریت محتوا دیتالایف انجین با قابلیت عضو گیری در دو گروه کاربری متخصصین و کارفرما + بانک اطلاعاتی فوق العاده از متخصصین کشور
این سایت در حال حاضر به زرین پال متصله اما ماژول اصلی اون بر روی ترمینال پرداخت بهپرداخت بانک ملت بوده که قابلیت اتصال مجدد رو داره اگر خریدار بخواد .
کل امکانات و ویژگی های سایت رو هم میتونید ببینید

کلیه اطلاعات قابل تفکیک هست در پنل مدیریت و آنالیز

دریافت اگهی ها قابلیت دریافت مبلغ رو داره

ایندکس گوگل بدی نداشته اما نیاز به بروز رسانی مداوم داره

اگر کسی تمایل داشته باشه میتونه بخره و مدیریتش رو به عهده بگیره و درآمدش که از دریافت آگهی ها + مشاهده پروفایل متخصصین هست + vip کردن رزومه ها هست رو داشته باشه - در حال حاضر تمامی اسناد پرداخت بر روی سایت هم موجوده از درامد هاش - والبته درآمدش مدتیه که اومده پایین بخاطر عدم بروز رسانی در گوگل
هرکسی که اینکاره باشه و بتونه سایت رو از طریق بروز رسانی و ارسال محتوا اونم با سبکی که بهش توضیح میدم انجام بده سریعا توی گوگل میاد صفحات اول میاد ..
این سایت رقیب کامل جدی هست برای سایت هایی مثل ای استخدام - دهوند و ... زیرا تمامی امکانات اونهارو بصورت سیستمی و کاربر پسند دراا هست و همینطور قابلیت توسعه دادن امکانات رو هم داره که هرکی بخواد خودم براش ماژول نویسی میکنم.
ناگفته نمونه ترافیک سایت الان بد نیست چیزی در حدود 1000 آی پی روزانه حداقل داره .
رزومه چندین هزار نفر متخصص هم داره سایت - زن/مرد
همچنین کلی مشاغل حقیقی و حقوقی(کارفرما) بانک اطلاعاتی داره - شماره موبایل -تلفن ثابت - ادرس و ....

علت فروشش هم این هست که واقعا زمان برای بروز رسانی این سایت نیست - شاید دست آدم اهلش باشه قطعا نتیجه متفاوت تری رو بگیره از زحمتی ک براش میکشه که قطعا عواید فوق العاده ای میتونه داشته باشه براش هرکسی ک بخره -

اگر کسی تمایل داشته باشه به خرید که قیمت پیشنهادیش رو بهم بده تا توافق کنیم سر قیمت و واگذاری دامنه و اطلاعات سایت /.

هرکسی ک واقعا خریدار هست پیام بده تا من ریموت بدم خدمتش برای تصدیق میزان درامد سایت و ..
آی دی تلگرام : کلیک کنید
با احترام

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
این آگهی استخدام ها رو شما دستی میذارید تا کارفرماها میذارن؟
هزینه هاست؟
درآمدی داشته؟

و قیمت مد نظرتون

fun3nter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جذب آگهی فوقالعاده خوب هست
این سایت اون مرحله اینکه شما بخوای خودت آگهی بزنی تا بقیه ترقیب بشن به درج اگهی رو گذرونده - کلی آگهی تایید نشده در مدیریت سیستم از همه نوع آگهی شغلی موجود هست /.
کلمه کلیدی در گوگل : ارسال آگهی استخدام
یا
درج آگهی استخدام
سرچ کنید در صفحه اول قرار داره لینک سایت /.

آگهی ها دو بخش هستن - آگهی هایی که خود کافرماها میگذارن که انبوه این آگهی ها در صفحه اول مشاهده میشن - بخش بعدی بروز رسانی سایر آگهی های استخدامی مثل نهادها و سازمان های دولتی و خصوصی هست که از سایت منبع اونها بازنشر داده میشه ( البته یه الگوریتم داره استخدام 24 که متن های کپی شده از سایت های مرجع رو دیگه گوگل نمیخونه ) که اینکار باعث جلوگیری از اسپم سایت میشه برای درک بهتر اگر کسی متوجه بشه از الگوریت های گوگل میتونه این لینک رو ویو سورس بگیره تا متوجه بشه کجا به گوگل فهمونده میشه که متن های کپی شده رو نخونه )
http://estekhdam24.com/employment-country/7066-qazahrm.html
در نتیجه این سایت با محتوای کپی پیست شده از سایر منابع مرجع مشکلی پیدا نمیکنه /.

صد درصد درآمد خوبی داشته - از درج آگهی گرفته تا مشاهده روزمه های متخصصین که اسناد مالی ش که از طریق زرین پال پرداختی داشته همگی با کد رهگیری قابل پیگیری هست /.
هزینه هاست هم حداقلی ماهی 100 هزار تومن کنار گذاشته بشه با میزبان های داخلی کفایت میکنه تا سایت به ترافیک قابل توجهی برسه - توصیه من همچنان میزبان داخل میهن وب هاست هست که از پایداری خوبی برخوردار هست سرویس هاش /.

قیمت مد نظر برای خریدار واقعی طی مذاکره دو طرفه و توافقی انجام میشه
هرکسی که تمایل داشته باشه راجع به قیمت صحبت میکنیم و کنار میایم /.

لازم به توضیح هست هاست میزبان رد ایران قرار داره و یه ای پی استاتیک اختصاصی سایت میزبانی میکنه /.
با احترام /.

us12

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
قیمتی که مدنظر خودتان است را برای من پ خ کنید.

fun3nter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در صورتکه قصدتون جدی هست با من تماس بگیرین
آی دی تلگرام : کلیک کنید

با احترام.//

بالا