برگزیده های پرشین تولز

سایت + اپلیکیشن 360 + تجهیزات - برای مشاوره املاک

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
بله 100% میاد و نسخه آزمایشی هم مشخصه البته قابل مقایسه هم نیست .
همانطور که میدونید دیوار نیازمندی برای همه چیز هست ، این اپ تخصصی فقط برای املاک هست و کسی که خریدار خانه یا هرملکی باشه استقبال میکند ( در نسخه ازمایشی استقبال بی نظیر بود ) .
دیوار تصاویر خانه ها یا خالی هست یا عکس با گوشی هست ، اینجا تصاویر 360درجه هست - در دیوار چیزی درمورد محله نوشته نمی شود در این اپ ضمن اینکه توضیحات محله و امکانات رفاهی میشه نوشت ، میشه تصاویر 360درجه از محله را هم ثبت کرد و مشتری و خریدار بتونه هم خیابان وکوچه رو مشاهده کنه که چطور محله ای هست و هم خودِ خونه یا مغازه رو کامل بازدید مجازی داشته باشه .

این اپ تست شده با استقبال خوبی هم برخوردار هست و تعداد نصب اپ با 1 تبلیغ ساده تلگرامی بیش از هزار بار نصب شده ( با 260هزار تومان تبلیغ کانال شهر)

بنده به دلیل اطمینانی که به این کار دارم حاضر هستم با یک املاک معتبر در شهرای بزرگ شراکت کنم
من یه مورد رو جهت راهنمایی خدمت شما عرض میکنم خدای نکرده نیت به بی ارزش کردن محصول و زحمات شما نباشه.
الان در دیوار یه حالتی قرار داره به اسم تور مجازی. این مورد ایده جدیدی نیست و قبلا هم شرکت iHome که خودم شخصا حضوری مراجعه کردم برای تهیه تصاویر از املاک باهاشون صحبت کردم و این مورد رو راه اندازی کرده بودن اما اجرایی نکرده بودن.
اما اینکه شما به مرحله اجرا رسوندین خیلی با ارزشه فقط یه مساله ای وجود داره.
تصاویری که تهیه میشه عموما چقدر از فضا رو اشغال میکنه؟ چون این تصاویر باید اصطلاحا لینک مستقیم به اپلیکیشن باشه و سریعا فراخوانی و نمایش داده بشه. و این اشغال فضا روی هاست هستش یا سرور مخصوص این اپلیکیشن؟
در حال حاضر مشتری داره یا کلا بازاریابی واسش نشده؟ چون که این ایده به نظر من خیلی زمان میبره تا جا بیوفته.
ما قبلا خیلی سعی کردیم صاحبان املاک رو مجاب کنیم هزینه کنن برای تهیه عکس و فیلم با کیفیت که در اینستاگرام نشون بدیم که همه دسترسی دارن و هر روز چک میکنن. طرف قیمت خونه رو 7 میلیارد گذاشته اما حاضر نیست 1 تا 5 میلیون هزینه کنه که سریعتر خونه فروش بره و قابل توجه مشتری های بیشتری بشه و افراد بیشتری خونه رو ببینن. الان یکی از املاک های سعادت اباد خیلی داره سعی میکنه رو این موضوع مانور بده اما متاسفانه به دلیل هزینه بر بودن تهیه عکس و فیلم با کیفیت، برگشتن به عکاسی با موبایل از ملک چند میلیاردی!
اینا رو گفتم تا به اینجا برسه که آیا کسی حاضره بستر رایگان و بدون محدودیت اینستاگرام با کلی بازدید کننده رو رها کنه و بیاد اپلیکیشن تخصصی این کار رو نصب کنه و آیا بتونه باهاش کار کنه یا نه؟ حالا این بستر باید رایگان در اختیار کاربران قرار بگیره یا بابت ثبت نام هزینه ای گرفته بشه که جبران هزینه های فعلی رو انجام بده؟
من خودم به شخصه از همچین پروژه ای خیلی استقبال میکنم چون خیلی دنبال این بودم که این فرهنگ تهیه عکس و فیلم با کیفیت جا بیوفته اما متاسفانه طرف حاضره پاشه بره املاک یه چای جلوش بزارن پاشو بندازه رو پا و بسپاره به املاک، املاک هم روزی چند تا بازدید بده و صاحب ملک خودشو درگیر این موضوع نکنه و فقط پولشو بگیره و بره.
و نکته اخر اینکه تو این بازار کساد املاک مطمئن باشین وقتی همچین چیزی مطرح و بزرگ بشه، سیل عظیمی از املاک های ریز به این بستر سرازیر میشه که بتونن از فرصت ها استفاده کنن.
اگه وقت کافی دارین که در مورد این پروژه به صورت کامل از جمله شرایط پشتیبانی این پروژه صحبت کنیم لطفا شماره واتساپتون رو توی پیغام خصوصی ارسال کنین.

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
من یه مورد رو جهت راهنمایی خدمت شما عرض میکنم خدای نکرده نیت به بی ارزش کردن محصول و زحمات شما نباشه.
الان در دیوار یه حالتی قرار داره به اسم تور مجازی. این مورد ایده جدیدی نیست و قبلا هم شرکت iHome که خودم شخصا حضوری مراجعه کردم برای تهیه تصاویر از املاک باهاشون صحبت کردم و این مورد رو راه اندازی کرده بودن اما اجرایی نکرده بودن.
اما اینکه شما به مرحله اجرا رسوندین خیلی با ارزشه فقط یه مساله ای وجود داره.
تصاویری که تهیه میشه عموما چقدر از فضا رو اشغال میکنه؟ چون این تصاویر باید اصطلاحا لینک مستقیم به اپلیکیشن باشه و سریعا فراخوانی و نمایش داده بشه. و این اشغال فضا روی هاست هستش یا سرور مخصوص این اپلیکیشن؟
در حال حاضر مشتری داره یا کلا بازاریابی واسش نشده؟ چون که این ایده به نظر من خیلی زمان میبره تا جا بیوفته.
ما قبلا خیلی سعی کردیم صاحبان املاک رو مجاب کنیم هزینه کنن برای تهیه عکس و فیلم با کیفیت که در اینستاگرام نشون بدیم که همه دسترسی دارن و هر روز چک میکنن. طرف قیمت خونه رو 7 میلیارد گذاشته اما حاضر نیست 1 تا 5 میلیون هزینه کنه که سریعتر خونه فروش بره و قابل توجه مشتری های بیشتری بشه و افراد بیشتری خونه رو ببینن. الان یکی از املاک های سعادت اباد خیلی داره سعی میکنه رو این موضوع مانور بده اما متاسفانه به دلیل هزینه بر بودن تهیه عکس و فیلم با کیفیت، برگشتن به عکاسی با موبایل از ملک چند میلیاردی!
اینا رو گفتم تا به اینجا برسه که آیا کسی حاضره بستر رایگان و بدون محدودیت اینستاگرام با کلی بازدید کننده رو رها کنه و بیاد اپلیکیشن تخصصی این کار رو نصب کنه و آیا بتونه باهاش کار کنه یا نه؟ حالا این بستر باید رایگان در اختیار کاربران قرار بگیره یا بابت ثبت نام هزینه ای گرفته بشه که جبران هزینه های فعلی رو انجام بده؟
من خودم به شخصه از همچین پروژه ای خیلی استقبال میکنم چون خیلی دنبال این بودم که این فرهنگ تهیه عکس و فیلم با کیفیت جا بیوفته اما متاسفانه طرف حاضره پاشه بره املاک یه چای جلوش بزارن پاشو بندازه رو پا و بسپاره به املاک، املاک هم روزی چند تا بازدید بده و صاحب ملک خودشو درگیر این موضوع نکنه و فقط پولشو بگیره و بره.
و نکته اخر اینکه تو این بازار کساد املاک مطمئن باشین وقتی همچین چیزی مطرح و بزرگ بشه، سیل عظیمی از املاک های ریز به این بستر سرازیر میشه که بتونن از فرصت ها استفاده کنن.
اگه وقت کافی دارین که در مورد این پروژه به صورت کامل از جمله شرایط پشتیبانی این پروژه صحبت کنیم لطفا شماره واتساپتون رو توی پیغام خصوصی ارسال کنین.
سلام وقت بخیر
ممنون از شما ، بله تور مجازی خیلی وقته اصلا دوربین های 360 برای تورمجازی ساخته شدن و برای مشاوره امکان جا نیفتاده ولی نکته ی که هست در سایت دیوار و کلا خودِ دیوار این قابلیت رو زمانی می تونه اضافه کنه که نیاز به اینکار ببینه برای رقابت ، اما بازهم محدوده چون این کار دوربین میخواد و دیوار مجبوره برای هر 20تا آگهی با این قابلیت 2 یا 3 نفر استخدام کنه ، حالا حساب کنید مثلا شهر ما روزی معمولا 600 الی 1000 تا آگهی املاک منتشر میشه ( مجبوره فقط برای تهیه تصاویر 30 40 نفر استخدام کنه و یک املاکی بزرگ راه اندازی کنه ) دور از ذهن هست اتفاق بیته .
برای این کار یک عکاس نیازه و عکاس درروز نهایتا از 10 و حداکثر توان 15 مکان می تواند عکسبرداری کند.
مقابل هر عکاس 1 نفر هم نیازه این عکسها را در آگهی ها تنظیم کنه ( اگه اینکار خودتون بکنید نیاز به عکاس دارید )

برای سود آوری اینکار ، سودآوری کلانی داره به این دلیل که شما املاک راه اندای کردید که بیشترین مشتری در بین تمام مشاورین املاک منطقه و شهرتون خواهید داشت.
سود شما از کمیسیون معاملات میشود ، هر معامله نیم درصد اگر حساب کنید ..
اما اینکه در چه سطحی عملیاتی بکنید خیلی مهمه ، مثلا 2 نفری یا 4نفری مشارکت کنید یکی عکس بگیره تمام وقت یکی قرار بده و .. خیلی موفق میشید

اینکه من خودم چرا اینکار نکردم ، درستش این هست دقیقا چند روز پیش شرکت مخصوص اینکار ثبت کردیم و تا یکی دو ماه اینده شروع می کنیم با جدیت ولی بازهم من نقش مشاور دارم و خیلی زمان بر هست . نفرات پیدا کردم که آمدن به کار مثلا عکاس یا مشاوره املاک و ..

خلاصه کار مشخص و پرسودی هست

عکسها هر عکس میتونه 300 400 کیلوبایت باشه ( با فتوشاپ یا paint.net فشرده می کنید ) و فضا مهم نیست شما نهایتا 1000تا آگهی می تونید داشته باشید .
هر اگهی 10 تاعکس میشه کلا 4مگابایت و 1000تا آگهی میشه 4گیگابایت که اصلا مشکل فضا ندارید و روی هاست با هارد ssd هم خوبه
اگر خواستید هم روی هاست دانلود باشه مشکلی نیست یه اتصال سادس مثلا عکسها از DL. لود بشن

sabaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببخشید ساخت هر تور مجازی برای هر خانه چقدر زمان میبره؟

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
ببخشید ساخت هر تور مجازی برای هر خانه چقدر زمان میبره؟
اگر از 0 تا 100 حساب کنیم .
مراجعه حضوری بستگی به شرایط مکان دارد. اصولش این هست که تعدادی سفارش از یک محله و خیابان بگیرید ( از بین آگهی های دیوار و شیپورو.. ) و مراجعه حضوریتون پشت سرهم اتفاق بیفته
عکاسی اگر 10تا باشه ، 5 دقیقه .
قرار دادن آگهی با 10تا عکس ، 10دقیقه .

بالا