برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت با حدود 8 هزار آی پی و درامد بالا در ماه

00mostafa00

Registered User
لایک‌ها
49
سلام و احترام
اول خدمتتون بگم لطفا هیچگونه نظر کارشناسی یا ... ندید اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتید لطفا در پ.خ بگید در خدمتتون هستم
دلیل فروش : میخوام بزنم تو یه کسب و کار جدید نیاز به پول دارم
رتبه سایت تا بهمن ماه بود فک کردم حدود 1700 بود اما متاسفانه بعد از یسری تغییرات اساسی در سایت (که خوشبختانه باعث رشد شد) مجبور شدیم یه مدتی پست رو سایت نزنیم تا مشکل ایجاد نکنه و بعد از این مورد یه مدت وقت نشد پست بزنیم که رتبه کاهش یافت اما همونطور که میدونید الکسا معیار زیاد خوبی برای سنجش سایت نیست و میشه راحت بالا و پایینش کرد
آی پی سایت در مواقع مناسبت ها به حدود هشت هزار آی پی میرسه (چون از سال قبل مطلب برای مناسب ها قرار گرفته در نتایج بالا هستن) و ورودی گوگل در این روز ها معمولا +5 هزار هست اما در روز های معمولی معمولا 5000 تا 6000 هزار آی پی متفاوت هست بازدید و ورودی گوگل هم +3000 در روز های معمولی میباشد
نکته : تمامی ورودی های ما از موتور های جستجو هست فقط گاهی تعداد بسیار پایینی از سایتای اسپمر گوگل داریم (در برخی روزها) از سایتای اسپمر گوگل داشته باشیم وگرنه بقیه تمامش از موتورهای جستجو هست
لطفا نگید آمارگیر جداگونه قرار بده که شرمندتون میشم هر آمارگیری داخل سایت گذاشتم به سایت ضرر زده و باعث کاهش سرعت سایت شده اما هرگونه عکس فیلم و... بخواید از آمارگیر وردپرس میدم خدمتتون (آمارگیر وردپرس دقیقترین آمارگیر هست)
سایت از نظر سئو بسیار عالی هست و به این شکل نیست که فقط با برخی کلمات اومده باشه بالا (مثلا برخی سایتا فقط برای شهرزاد بالا اومدن یا استیج و...) اما با کلمات زیادی صفحه اول هستیم (حقیقتش الآن در خاطرم نیست) اما یکیش دانلود خندوانه هست
درآمد سایت : من زیاد حس و حال برای جذب تبلیغات ندارم و بیشتر از سیستم ها استفاده میکنم یه پاپ آپ فروختیم ماهانه 100 هزار تومن (تا 150 تومن میتونید بفروشید) و چند بنر زیر پست در ادامه مطلب قرار دادیم که اونم ماهانه 50 (البته آزمایشی هست و احتمال افزایش قیمت وجود داره) اگر تبلیغات های بنری و پاپ باکس و... هم بفروشید ماهانه تا 150 راحت در میارید (خود پاپ باکس سابق روزانه طبق اینتورک حدود 2700 برام مینداخت اما الآن ازش استفاده نمیکنم) روزانه از ادتیوب از 15 تا 20 درامد دارم (البته چون نرخ نمیزنه و تعداد نمایش و کلیک رو میزنه برای همین رقم دقیق ندادم) که در ماه اگر تمام درآمد ها رو حساب کنیم بالای 600 میشه (خدمتتون عرض کردم پاپ باکس و پاپ آپ دومی قرار ندادم).
هفتگی میشه باهاش یه کانال تلگرام آورد بالا با حدود هزار ممبر (البته بستگی به موضوع و اینا داره) که اگر این هم بخواید بفروشید هر هزار ممبر رو حدود 50 میخرن و میتونید در ماه حدود دویست هم از این در بیارید (همونطور که گفتم من زیاد دنبال اینکارا نیستم و برای استفاده شخصی مصرف میکنم)

خوشبختانه سایت در تمام موضوعات روش کار شده (فیلم موزیک تفریحی خبری) و میشه به هر شکلی ازش استفاده کرد میتونید فیلمای داخل سایت رو ببینید که بازدید نسبتا خوبی خوردن (بعضیاش چهار هزار پنج هزار)
قیمت پیشنهادی من 3 میلیون هست و فروش هم میتونیم زیر نظر یه معتمد در انجمن انجام بدیم (برای اثبات درآمد و... کسانی که واقعا خریدار هستن در تلگرام پیام بدن توضیح بدم) و خواهش میکنم نظر کارشناسی ندید
آی دی تلگرام @mostafa_sefr
آدرس سایت : campin.ir

Last edited:

00mostafa00

Registered User
لایک‌ها
49
سلام متاسفانه بنده قادر به ارسال پیام خصوصی در شاپکیپر نیستم لطفا با ایمیلم [email protected]
یا تلگرامم mostafa_sefr تماس بگیرید
ممنون
اما هزینه های سایت رو دوستان سوال کردندن
هاست معمولی رو بنده از دوستم تهیه کردم و هزینه زیادی پرداخت نمیکنم اما اگر شما بخواید هاست بگیرید ماهانه از 20 30 بیشتر نمیشه هاست دانلود هم 200 یا 300 گیگ فضا گرفته که اونم هزینش همین مقدار میشه (شاید در ماه 50 60 بشه هزینه های سایت)
بک لینک هم تهیه نشده
هیچ اخطاری از سمت ساماندهی نداشتیم تا به الآن
یه ساب دامنه fun هم داره که روی رزبلاگ هست fun.campin.ir حدود هزار آی پی داره (البته یه سری تغییرات ایجاد شده یادم رفته ساب دامنه رو ایجاد کنم)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آمارگیر وردپرس اصلا و ابدا درست و دقیق نیست و شما آخرش باید یه آمارگیر معتبر که همه باهاش آشنا هستن رو بذاری
نهایتش اینه که 2 3 روز سرعت سایتت یه ذره کم میشه ولی طرف با اطمینان ازت سایتو میخره

00mostafa00

Registered User
لایک‌ها
49
آمارگیر وردپرس اصلا و ابدا درست و دقیق نیست و شما آخرش باید یه آمارگیر معتبر که همه باهاش آشنا هستن رو بذاری
نهایتش اینه که 2 3 روز سرعت سایتت یه ذره کم میشه ولی طرف با اطمینان ازت سایتو میخره
دوست من همکار انجمن هستید بهتر بود به چیزی که ازتون درخواست کردم عمل میکردید:)
والا ما همین آمارگیر رو داریم اگر کسی خریدار هست بسم الله اگر هم کسی اعتماد ندارن به این آمارگیر موفق باشن سایت دیگه رو تهیه کنند

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
قیمت ؟

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
دوست من همکار انجمن هستید بهتر بود به چیزی که ازتون درخواست کردم عمل میکردید:)
والا ما همین آمارگیر رو داریم اگر کسی خریدار هست بسم الله اگر هم کسی اعتماد ندارن به این آمارگیر موفق باشن سایت دیگه رو تهیه کنند
حق با دوستمونه عزیز آمارگیر wordpress شرو ور نشون میده/ البته دسترسی وب مستر گوگل هم بدید / حله

Last edited:

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
با سلام. با اجازه از استارتر عزیز که فرمودند کارشناسی نکنیم اما در خصوص اون دوست عزیزمون بگم که فرمودند آمارگیر وردپرس دقیق نیست ، خیر هیچ امارگیری دقیق نیست و مشکلات خاص خودشونو دارند. امثال آمارگیرهایی مثل وبگذر یا histats یا امارشمار و و و همه ی اینا جز کندی سایت هیچ سودی به حال سایت ندارند هرچند هم وردپرس دقیق نباشه اما اشتباه توی شمارش تا چه حدی میتونه باشه ؟ زیاد نیست. درضمن بحث سر لود شدن سایت نیست شما اگه یه پاپ باکس از سایت پاپ آپ 94 و یه پاپ آپ از پاپمستر و دو سه تا بنر هم بزنی کلا سرعت لود سایت پایین میاد پس بهتره هرکاری که لازم نیست انجام ندیم مثل قراردادن آمارگیر در سایت. پوزش از استارتر عزیز.
با تشکر

00mostafa00

Registered User
لایک‌ها
49
پست اول قرار داره
حق با دوستمونه عزیز آمارگیر wordpress شرو ور نشون میده/ البته دسترسی وب مستر گوگل هم بدید / حله
سرعت لود رو میاره پایین
اما در کل از نظر من امار اونا بیشتر شر و ور هست نسبت به وردپرس
مثلا زمانی که ما طبق های استت سه هزار ایپی داشتیم روزی هزار و خورده ای تا دو هزار پاپ باز میشد خوب معمولا یک پنجم (اگر درست بگم) ایپی پاپ اپ باز میشه اما این تعداد طبق سایت پاپ اپ ارن شمارش میشد (و امارگیر برای خیلی از افراد هم شمارش نمیکنه از جمله خودم که بازش نمیکرد)
با سلام. با اجازه از استارتر عزیز که فرمودند کارشناسی نکنیم اما در خصوص اون دوست عزیزمون بگم که فرمودند آمارگیر وردپرس دقیق نیست ، خیر هیچ امارگیری دقیق نیست و مشکلات خاص خودشونو دارند. امثال آمارگیرهایی مثل وبگذر یا histats یا امارشمار و و و همه ی اینا جز کندی سایت هیچ سودی به حال سایت ندارند هرچند هم وردپرس دقیق نباشه اما اشتباه توی شمارش تا چه حدی میتونه باشه ؟ زیاد نیست. درضمن بحث سر لود شدن سایت نیست شما اگه یه پاپ باکس از سایت پاپ آپ 94 و یه پاپ آپ از پاپمستر و دو سه تا بنر هم بزنی کلا سرعت لود سایت پایین میاد پس بهتره هرکاری که لازم نیست انجام ندیم مثل قراردادن آمارگیر در سایت. پوزش از استارتر عزیز.
با تشکر
خدا ببخشه

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
سلام. قصد کارشناسی یا پست اسپم ندارم :
اولا سایت زیبایی دارید ولی یکم با تبلیغات شلوغش کردین
به قول دوستمون هیچ کدوم از آمارگیر ها کاملا صحیح نیست ولی بدی آمارگیر وردپرس این هست که اطلاعات آمار را در هاست ذخیره میکنه و باعث بالا رفتن حجم دیتا و کند شدن نسبی سایت میشه
یک مورد دیگه اینکه از بس کلاه برداری تو این انجمن زیاد شده حتی خریدار ها به معتبرترین کاربرای انجمن هم اعتماد ندارن ، بنابراین من با نظر همکار انجمن موافق هستم و بهتون پیشنهاد میدم از آمارگیر معتبر های استت برای فروش سایتتون استفاده کنید

00mostafa00

Registered User
لایک‌ها
49
سلام. قصد کارشناسی یا پست اسپم ندارم :
اولا سایت زیبایی دارید ولی یکم با تبلیغات شلوغش کردین
به قول دوستمون هیچ کدوم از آمارگیر ها کاملا صحیح نیست ولی بدی آمارگیر وردپرس این هست که اطلاعات آمار را در هاست ذخیره میکنه و باعث بالا رفتن حجم دیتا و کند شدن نسبی سایت میشه
یک مورد دیگه اینکه از بس کلاه برداری تو این انجمن زیاد شده حتی خریدار ها به معتبرترین کاربرای انجمن هم اعتماد ندارن ، بنابراین من با نظر همکار انجمن موافق هستم و بهتون پیشنهاد میدم از آمارگیر معتبر های استت برای فروش سایتتون استفاده کنید
والا بنده تو این شیش ماه چند تا سایت خریدم و فروختم مشکلی از نظر معامله نداشتیم در مورد امارگیر هم قبلا خدمتتون گفتم اصلا دقیق نیستن و دلیلی بر قرار دادشون وجود نداره دوستانی که خریدارن در خدمتم دوستانی هم که اعتماد ندارن به امار و بنده ،من اجبار به خریدشون نکردم

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
نمردیمو سخنان جدیدی شنیدیم
دوست عزیز امارگیر فوقش چند میلی ثانیه سرعت سایت رو کم میکنه که اونم زیاد مهم نیست
امارگیر های ایستت دیگه همه چیز رو دقیق نشون میده شاید تو امار یکم بالا پایین باشه ولی همه چیز درسته و ما میدونیم که بازدید از کجاس با کدوم کلماته و از کدوم صفحات
امار گیر خود وردپرس دیگه کلا شرور هست من که کلا گذاشتمش کنار چون اصلا واس خودش چیز میز نشون میده که معلوم نیست یه انگاری یدونه کانتر گذاشتن واس خودش فقط میشماره و معلوم نیست چی به چیه و فقط میشماره
کسی که سایتی رو میخواد بخره مهم ترین چیز براش امار سایته نه رنگ و لعاب و قالب خریدار بابت امار و بازدید سایت پول میده پس خیلی براش مهمه که بدونه چقدر بازدید داره
شمام اگه میخواین سایتتون به فروش بره باید های ایستت بزارین

senator020

Registered User
لایک‌ها
29
سلام

برای بنده هم قیمت و نیز آمارگیر بفرستید ؟
و درامد ماهانه را نیز بفرمایید ؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
اینکه میگید هیچ امارگیری درست نیست من قبول ندارم ولی میگیم حرف شما درست
وبگذر میگیم مشکل داره سرعت سایت رو کم میکنه اصلا ایپی کم نشون میده
خب ولی این یه ملاک هست هست برای همه اگر کم نشون میده برای همه کم نشون میده
من چند ساله مثلا دارم کار میکنم قیمت سایت ها رو بر اساس وبگذر تعیین میکنم
تلگرام پیام دادم

بالا