• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش سایت بزرگ معامله کالا های دست دوم و نو

NetGam

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
خیلی عذر میخوام - ولی جای شما باشم از کسی که 7 میلیون بابت این سایت از شما پول گرفته شکایت میکنم .
به خاطر اینکه مجموع زحماتی که برای سایت شما کشیده شاید 1 روز هم نباشه !

اگر از سیستم وردپرس استفاده میکردید میشد با هزینه ای حدود 200.000 تومن وب سایتی به مراتب بهتر راه اندازی کرد .

Irancell_ea

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
خیلی عذر میخوام - ولی جای شما باشم از کسی که 7 میلیون بابت این سایت از شما پول گرفته شکایت میکنم .
به خاطر اینکه مجموع زحماتی که برای سایت شما کشیده شاید 1 روز هم نباشه !

اگر از سیستم وردپرس استفاده میکردید میشد با هزینه ای حدود 200.000 تومن وب سایتی به مراتب بهتر راه اندازی کرد .

دوست عزیز این سایت کد نویسی بسیار پیچیده ای داره،تا وقتی که داخلش خرید و فروش انجام ندید متوجه نمیشید،معامله ها جزئیات بسیاری داره،انقدر جزئیات داشت که مراحل رفع باگش و آزمون خطاش چند ماه طول کشید،ما با برنامه نویس های معتبر زیادی مذاکره کردیم،بعضا تا ۱۴ میلیون تومان قیمت میدادن به ما،اگر جزئیات خرید و فروش رو اینجا ذکر کنم سرتون درد میگیره

با عرض معذرت کامنتتون بسیار عجولانه و نسنجیده بود،در عرض یک روز و ۲۰۰ هزار تومن؟ الان با ۲۰۰ تومن یه قالب حرفه ای وردپرس هم طراحی نمیکنن،نمیدونم تا چه حد با php و کدنویسی آشنایی دارید

Last edited:

NetGam

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز این سایت کد نویسی بسیار پیچیده ای داره،تا وقتی که داخلش خرید و فروش انجام ندید متوجه نمیشید،معامله ها جزئیات بسیاری داره،انقدر جزئیات داشت که مراحل رفع باگش و آزمون خطاش چند ماه طول کشید،ما با برنامه نویس های معتبر زیادی مذاکره کردیم،بعضا تا ۱۴ میلیون تومان قیمت میدادن به ما،اگر جزئیات خرید و فروش رو اینجا ذکر کنم سرتون درد میگیره

به خاطر همین میگم شکایت کنید
در فرم عضویت من کل فیلد ها رو با حرف ( s ) پر کردم و ثبت نام انجام شد !
یک آگهی هم با همین کلمه s ارسال کردم .

سیستمی پیچیده هست که برای هر فیلد الگورتیم های زیادی داشته باشه .
با وجود اینکه نمیخوام ناراحتتون کنم . ولی فکر میکنم از راه قانونی میتونید پولتون رو پس بگیرید . به این خاطر که این سیستم از نظر ارزشی - ( ارزش گذاری توسط یک برنامه نویس حرفه ای ) شاید به سختی 500.000 تومن بشه ارزش گذاری کرد .
ضمن اینکه من با یک چرخ تو سایت کلی باگ پیدا کردم /.

Irancell_ea

Registered User
لایک‌ها
47
چون کل فیلد ها رو با s پر کردید یعنی ارزش سایت پایینه؟ یکبار معامله انجام بدید متوجه جزئیات بی شمار این سایت میشید

لطفا بدون تست و دانش کافی تاپیک رو تخریب و به بیراهه نبرید

البته کسی که بخواد سایت رو بخره خودش صد در صد از برنامه نویسی یه چیزایی میدونه،و میدونه که الان بعضا برای طراحی قالب وردپرس تا ۵۰۰ هزار تومن هم هزینه میگیرن چه برسه طراحی یک سیستم خرید و فروش بسیار پیچیده

اگر برنامه نویس سایت رو معرفی میکردم این حرف رو نمی زدید،از نخبه های برنامه نویسی php در ایران

NetGam

Registered User
لایک‌ها
14
چون کل فیلد ها رو با s پر کردید یعنی ارزش سایت پایینه؟ یکبار معامله انجام بدید متوجه جزئیات بی شمار این سایت میشید

لطفا بدون تست و دانش کافی تاپیک رو تخریب و به بیراهه نبرید

البته کسی که بخواد سایت رو بخره خودش صد در صد از برنامه نویسی یه چیزایی میدونه،و میدونه که الان بعضا برای طراحی قالب وردپرس تا ۵۰۰ هزار تومن هم هزینه میگیرن چه برسه طراحی یک سیستم خرید و فروش بسیار پیچیده

اگر برنامه نویس سایت رو معرفی میکردم این حرف رو نمی زدید،از نخبه های برنامه نویسی php در ایران

من معذرت میخوام .

Irancell_ea

Registered User
لایک‌ها
47
خواهش میکنم

سیستم به این بزرگی باگ هایی هم خواهد داشت،حتی با اینکه حداقل صد مورد رفع باگ داشتیم،کسی که سایت رو میخره میتونه خودش به راحتی رفع باگ انجام بده،یا اگه بلد نیست هزینه بسیار کمی به یه برنامه نویس بده تا براش رفع باگ کنن

ما باگ های بزرگ رو پوشش و رفعش کردیم،در این سطح از پروژه وجود باگ طبیعیه،الان سایتایی مثل ایسام هم باگ دارن چه برسه به سایت ما که هنوز افتتاح هم نشده

در ضمن قرار نیست من سایت رو به قیمتی که برام آب خورده بفروشم،مطمئنا پیشنهادات پایین تر رو بررسی خواهم کرد

Last edited:

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
خواهش میکنم

سیستم به این بزرگی باگ هایی هم خواهد داشت،حتی با اینکه حداقل صد مورد رفع باگ داشتیم،کسی که سایت رو میخره میتونه خودش به راحتی رفع باگ انجام بده،یا اگه بلد نیست هزینه بسیار کمی به یه برنامه نویس بده تا براش رفع باگ کنن

ما باگ های بزرگ رو پوشش و رفعش کردیم،در این سطح از پروژه وجود باگ طبیعیه،الان سایتایی مثل ایسام هم باگ دارن چه برسه به سایت ما که هنوز افتتاح هم نشده

در ضمن قرار نیست من سایت رو به قیمتی که برام آب خورده بفروشم،مطمئنا پیشنهادات پایین تر رو بررسی خواهم کرد
از گفته دوست عزیزمون ناراحت نشو، اینجا انجمن هست و کاربرانش یاد گرفتن نظراتشون رو آزادانه بیان کنند، شاید نظر ایشون درست باشه، قصد ایشون خراب کردن تاپیک نبوده و میخواستن به شما کمک کنند

نظر شخصی من:
من که اصلا پسند نکردم، طراحی ظاهری فوق العاده خسته کننده ای داره و مناسب این فعالیت نیست! بیشتر مناسب شرکتی هست تا سایت خدماتی!

Irancell_ea

Registered User
لایک‌ها
47
از گفته دوست عزیزمون ناراحت نشو، اینجا انجمن هست و کاربرانش یاد گرفتن نظراتشون رو آزادانه بیان کنند، شاید نظر ایشون درست باشه، قصد ایشون خراب کردن تاپیک نبوده و میخواستن به شما کمک کنند

نظر شخصی من:
من که اصلا پسند نکردم، طراحی ظاهری فوق العاده خسته کننده ای داره و مناسب این فعالیت نیست! بیشتر مناسب شرکتی هست تا سایت خدماتی!

نظرات منطقی باشه استقبال میکنم،ولی نه اینکه بیان بگن این سایت رو در عرض یک روز با ۲۰۰ تومن میشه طراحی کرد

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
سلام خدمت همگی
اگه زودتر با این فروم آشنا شده بودی نهایتا 500 هزار تومن پول میدادی بابت این قالب چون الان سیستم مشابه سایت ایسام رو همین فروم طراحی میکنند به این قیمت دامنه هم فوقش 10 هزار تومنه
دانش وردپرس رو یه دیپلمه هم داره اون دوستمون یکم تندی کرد ولی واقعیت رو گفت من خودم بدون تجربه یه سایت خریدم و کلی ضرر کردم ولی به خودم فحش دادم بدلیل بی تجربگی و عدم جستجو و مشاوره با بقیه

Irancell_ea

Registered User
لایک‌ها
47
سلام خدمت همگی
اگه زودتر با این فروم آشنا شده بودی نهایتا 500 هزار تومن پول میدادی بابت این قالب چون الان سیستم مشابه سایت ایسام رو همین فروم طراحی میکنند به این قیمت دامنه هم فوقش 10 هزار تومنه
دانش وردپرس رو یه دیپلمه هم داره اون دوستمون یکم تندی کرد ولی واقعیت رو گفت من خودم بدون تجربه یه سایت خریدم و کلی ضرر کردم ولی به خودم فحش دادم بدلیل بی تجربگی و عدم جستجو و مشاوره با بقیه

برادر خوبم بنده از سال ۲۰۰۸ اینجا عضوم

emperator16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یکی از بهترین برنامه نویس های ایران این سایت رو طراحی کرده ؟ اگ بهترین برنامه نویسای ایران ی همچین چیزی طراحی میکنن بهتره با همون ناوارداشون کار کنیم چون قشنگ تر طراحی میکنن
انشالا که ضررتون جبران شه دوست عزیز

20doost

Registered User
لایک‌ها
352

Irancell_ea

Registered User
لایک‌ها
47
تایپیک زیر رو چطور ندیدی؟؟؟؟؟

سایت مشابه ایسام

تازه این جا هم هست
http://doweb.ir/ebay-clone-script

دوست عزیز این اسکریپتی که اون آقا میفروشن اختصاصی نیست،یعنی به همه میفروشن،تازه با اینکه اختصاصی نیست ولی قیمت رو 1800 تعیین کردن! یک میلیون و هشتصد هزار!
اگر بخوای کسی برات اختصاصی از صفر بنویسه خیلی گرون در میاد

حتی خود فروشنده اگر تاپیکش رو بخونی نوشته:

درود

قیمت سیستم بسیار پایین هم هست و اگر همچین سیستمی رو به صورت اختصاصی بخواید داشته باشید و سیستم آماده نباشه بالای 10 میلیون تومان باید هزینه کنید !

سیستم های ما چون برای فروش عموم هستند قیمت کم دارند !

پس قبل از اینکه تاپیک رو به گند بکشید (که شما و چند نفر دیگه زحمتش رو کشیدید) بیشتر مطالعه بفرمائید.

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
دوست عزیز این اسکریپتی که اون آقا میفروشن اختصاصی نیست،یعنی به همه میفروشن،تازه با اینکه اختصاصی نیست ولی قیمت رو 1800 تعیین کردن! یک میلیون و هشتصد هزار!
اگر بخوای کسی برات اختصاصی از صفر بنویسه خیلی گرون در میاد

حتی خود فروشنده اگر تاپیکش رو بخونی نوشته:

درود

قیمت سیستم بسیار پایین هم هست و اگر همچین سیستمی رو به صورت اختصاصی بخواید داشته باشید و سیستم آماده نباشه بالای 10 میلیون تومان باید هزینه کنید !

سیستم های ما چون برای فروش عموم هستند قیمت کم دارند !

پس قبل از اینکه تاپیک رو به گند بکشید (که شما و چند نفر دیگه زحمتش رو کشیدید) بیشتر مطالعه بفرمائید.
آقای عزیز ببخشید اشتباه از من بوده انشاالله ده میلیون تومن بخرن

بالا