برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت دانلود اندروید با دامنه بسیار زیبا به بالاترین پیشنهاد

ehsan0771

Registered User
لایک‌ها
46
با سلام خدمت کاربران محترم پرشین تولز یک سایت دانلود برنامه و بازی های اندروید با مشخصات زیر به بالاترین پیشنهاد فروخته می شود :
1- نام دامنه بسیار زیبا و مناسب برای برندسازی - DownApp.ir به ارزش حداقل 100 هزار تومان
2- قالب نیمه اختصاصی با سفارشی سازی در بخش های مختلف خریداری شده به مبلغ 185 هزار تومان و دارای امکانات :
  • دارای پنل مدیریت پیشرفته و حرفه ای (مدیریت لوگو،تبلیغات بنری و متنی،شبکه های اجتماعی،نرم افزار های مورد نیاز و…)
  • دارای پشتیبانی از فهرست های وردپرس
  • دارای پشتیبانی از کلیه ابزارک های تمامی نسخه های وردپرس با طراحی زیبا
  • دارای طراحی واکنش گرا و ریسپانسیو در کلیه صفحه نمایش ها
  • دارای منو بار بسیار زیبا (dropdown)
  • دارای مگامنوی پیشرفته
  • طراحی فلت و زیبای باکس ها
  • قابلیت پشتیبانی از انواع اندازه های بنر 936/60 -468/60 – 240/240 – 120/240 – 120/120 و ...
  • استفاده از فونت آیکون و شیوه های جدید طراحی آیکون های وبسایت
  • دارای سرعت لود بالا و بهینه سازی شده
  • امتیاز دهی به پست ها توسط کاربران
  • استفاده از فونت اصلاح شده ی yekan
  • طراحی هدر زیبا با طراحی جدید
  • طراحی باکس دانلود حرفه ای با مدریت ویژه و اختصاصی آن
  • طراحی زیبای تبلیغات متنی
  • طراحی فوتر با علم سئو
  • افزونه اورجینال پاور سئو و مگامنو
  • و…
3- طراحی لوگو تایپ و 3 عدد المان تصویری اختصاصی توسط یکی حرفه ای ترین گرافیست های انجمن خریداری شده به مبلغ 150 هزار تومان
4- خرید افزونه اورجینال سئو پیشرفته (Premium Seo Pack) به مبلغ 25 هزار تومان (ارائه آپدیت های بعدی توسط فارسی کننده افزونه)
5- خرید افزونه اورجینال مگامنو به مبلغ 20 هزار تومان (ارائه آپدیت های بعدی توسط فارسی کننده افزونه)
6- افزونه ارسال خودکار مطالب در کانال تلگرام خریداری شده به مبلغ 15 هزار تومان با ارائه آپدیت های منظم توسط منتشر کننده
7- هاست 3 ماهه نت افزار پلن برنزی (2 ماه باقی مانده ) به ارزش 19 هزار تومان
8- سرور مجازی ایران در دیتاسنتر زیر ساخت با ترافیک نامحدود و دارای مشخصات :
Ram : 2048 MB DDR4
Cpu : 2 core HasWell
HDD: 80 GB SSD Pro
Traffic: UP-unlimited/Down 50GB
DC: Zirsakht

با هزینه تمدید ماهیانه 45 هزار تومان (10 رزو به پایان سرویس باقی مانده است)
9- خرید بک لینک 6 ماهه از بهترین سئو کار انجمن به مبلغ 245 هزار تومان به صورت دو پکیج بک لینک و لینک بیلدینگ (دو هفته پیش خریده شده)
10- دارای 181 پست کاملا اختصاصی از برنامه و بازی های اندروید
11 - راه اندازی بخش آموزش با 2 مطلب اختصاصی (ان شا الله خریدار ادامه میده و باعث افزایش بازدید سایت میشه)
قیمت 350.000 هزار تومان
فقط در صورت خرید تا جمعه 94/11/16 قیمت : 250.000 هزار تومان

Last edited:

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
میشه یه قیمت بدید البته برای خودم نمیخوام

ehsan0771

Registered User
لایک‌ها
46
با سلام و عرض ادب . بنده سایت رو قیمت گذاری نکردم و به بالاترین پیشنهاد می فروشم . اگر تمایل به خرید دارید قیمت پیشنهادی خودتون رو اعلام بفرمایید . اگر امری بود در خدمت هستم

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یه سوال؟؟؟
شما این همه بهترین نوشتی چرا سایتت اینقدر رنکش داغونه؟
یعنی واقعا هنر میخواد که رتبه سایت بعد از 5 ماه هنوز 2 میلیون دنیا باشه ها !!!! (این هنر رو باید یه جا ثبتش کنی تا از دستت نرفته)
خدایبیش ربات های بیخودی که همین الان تو انجمن دارن فروش میرن بهتر از این میتونن رنک و آمار بگیرن
بعدشم مرجع قیمت گذاری شما برای دامنه چی بوده که همچین دامنه ای رو گفتی حداقل 100 تومن؟ این دامنه تلفظش سخته و اصلا بدرد سایت دانلود اندروید نمیخوره چون هیچ وقت نمیتونه برندی باشه که تو ذهن کاربر بمونه
در ضمن در مورد اون مطلب آخر هم بگم که مسلما رو هر سایت روزی 4 ساعت کار بشه و 5 پست اختصاصی زده بشه میتونه زیر 3 ماه رتبه 2 هزار ایران رو بگیره
پ.ن : حالا نیاید بگید من میتونستم با فلان چیز رنک الکسا رو ببرم بالا و از این ... من در حالت طبیعیش رو گفتم ولا غیر

بالا