برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت دانلود فیلم با بیش از سه سال سابقه

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
سایت دانلود فیلم سرزمین اچ دی با بیش از سه سال فعالیت با آدرس www.hdland.in به فروش می رسد .
سایت دو بازه زمانی متفاوت فعالیت داشته ... تااوایل سال 95 فضای هاست دانلودمون روی سرور های دانلود مستقیم فور لیچ بود که از ابتدای 95 که تعطیل شدند و ضربه اساسی به خیلی سایت ها زدند و البته برخی لینک های اون سرور هنوز کار می کند اون فایل ها نصفشون مونده و نصفشون حذف شده ... و بعد دوره دیگر که هاست دانلود مستقیم و سرور مجازی گرفتیم تا الان ...
در حال حاضر روی وی پی اس المان 500 گیگی هست که نزدیک به 390 گیگ فایلش پر شده .. و در حال انتقال به وی پی اس جدید هستم روی انگلیس با قدرت و سرعت بیشتر ...
.یک سری سریال های ایرانی و برنامه های صدا و سیما مثل خندوانه و ... هم روی هاست غیر مستقیم اپلود بوی گذاشتیم چون فضای الکی می گرفت و بعدا می تونید لینک هاش رو جایگزین کنید.
آرشیو فیلم سال 2016 و 17 اواسط 2015 به بعد تقریبا کامل هست ...
فیلم های ایرانی هم تا جاییکه شده اپلود کردیم اگر لینکش حذف شده باشه دلیلش تذکر شرکت پخش کننده بوده ولی در حدود 50 فیلم سال 95 و 94 ایرانی هم هست .
سریال ها هم تقریبا سریال های معروف فصل های پخش شده دو سال گذشته هست ... البته برخی سریال ها باید ارشیوشون کامل بشه فصل های قدیمی تر از سال های گذشته ...

سایت از سال 94 بعد از فیل تر شدن یک ماهه در ستاد ساماندهی ثبت شده و رفع فیل تر شد و همه پست ها از بعد از ثبت شدن بر اساس قوانین ساماندهی ثبت شده و موردی خوشبختانه نداشتیم که تذکر بگیره ...
قالب سایت قالب سبک و بهینه آبان هست که کار فامو هست و قالب با امکاناتی هست و عالی و نیاز به توضیح ندارد
پست های سایت از سال گذشته طبق پلاگین سئو یواست اختصاصی و به صورت سبز ارسال شدند .
که در زیر می بینید :
upload_2017-6-20_12-35-8.jpeg

پلاگین پرمیوم یئو یواست که تقدیم می شود .
امار سایت هم فعلا روزانه بین 500 الی 600 ای پی هست که گاها بین 50 الی 100 تا بازدید گوگل هست و از بینگ هم تقریبا روزی 50 تا بازدید داریم و باقی کاربران همیشگی سایت هستند ...
که در زیر نمودار مشخص است :
upload_2017-6-20_12-37-13.jpeg

هزینه های سایت هم در حال حاضر ماهیانه 20 هزار تومان هاست است و 40 هزار تومان وی پی اس که با تخفیف به من این قیمت برای 500 گیگ واگذار شده و با همین شرایط به نفر بعدی واگذار می گردد یا می تونند منتقل کنند به جایی که مد نظر خودشون هست .
توضیح مهم : سایت بیشتر برای من جنبه سرگرمی داشته خیلی به چشم منبع درامد نگاه کردم یک زمانی سال اول فعالیت به علت فعالیت خوب که روزانه 10 پست خداقل داشتیم تا الکسا 2000 ایران هم اومده بود ولی به علت نبودن چند ماهه من و وفقه ای که ایجاد شد منظم ابدیت نشد و افت کرد الانم حداقل 1 سال است کم ولی منظم ابدیت می شود و روزانه بین 2 الی 5 پست قرار می گیرد ..
الکسا سایت هم 12 13 هزار ایران است و جهانی هم 450 هزار که در لینک زیر می تونید ببینید نمودار الکسامون در گذشته چه قدر عالی بود
http://www.alexa.com/siteinfo/hdland.in#trafficstats
. با دو سه برابر کردن پست های ارسالی و کمی بک لینک و رپورتاژ شک نکنید با توجه به قدمت سایت میشه بالا بیاد و یک ادمی که این کاره باشد از پس بر می اید ...
درامد هم من فقط پلن های تبلیغات متنیش رو واگذار کردم
اونم با توجه به اتوریتی بالایی که گرفته که بین 38 تا 42 متغیر میشه که با گرفتن رپورتاژ و بک لینک از سایت های قوی قطعا بالا تر میره کیفیت اتوریتی دامنه .. بک لینک هم سعی کردم از 10 عدد بیشتر نشود و الان حداقل 6 بک لینک در سایت هستند که 3 ماهه خریداری شدند و بین 50 الی 80 هزار تومان از هر کدوم گرفته شده است ... اثباتش هم موجود است و دو سه مشتری ازش از همین انجمن است و دو سه مشتری هم از بیرون که اکثر قابل تمدید هستند و 3 تاشون بالای یک سال است کار می کنند و اطلاعاتشون منتقل میشه و طبعا خریدار هم نباید تا پایان مهلتشون این لنیک ها رو دست بزنه .... در صورت تمایل می تونه بعد از اتمام باهاشون تمدید کنه ..
بنر هم فقط بنر وبلاگ خودم هست و پاپ اپ هم به خاطر کاربران نگذاشتم ...

قیمت پیشنهادی من یک میلیون تومان است که هم هزینه هایی که تا الان کردم و امکاناتی که داره رو یک پنجمش هم جبران نمی کنه و قیمت مناسبی برای خریدار هست و دامنه هم تا 6 ماه دیگر تمدیدش هست و توسط طلاهاست خریداری شده ..

و در اخر دلیل فروش هم این است که ترجیح می دهم وقتی که روزانه صرف این سایت می شود رو به پروژه های دیگرم که تازه راه اندازی شدند اختصاص بدم خیلی هم خوشحال نمی شوم بفروشم چون به نویع سایت طبق سلیقه خودم درست کردم و تاجاییکه شده از ارسال فیلم و سریال های با موضوع و محتوی پایین و بی کیفیت خودداری کردم و سعی کردم خوراک خوب به بازدید کننده سایت برسونم ... ولی خوب وقتی کسی بهتر از من بتونه هدایتش کنه چرا که نه .
توضیحات کامل رو نوشتم باز چیزی مدنظر بود بفرمایید ...
از این قیمت پایین تر هم به هیچ وجه امکانپذیر نیست ...

اطلاعات تماس پیام خصوصی یا تلگرام @amirloghman
موفق باشید ..

Last edited:

moosh2011

Registered User
لایک‌ها
28
سلام

فیلمهاتون چجوریه که ستاد گیر نداده بهتون؟
چون معمولا الان همه سایتها فیلم های دو زبانه تاینی و ایران فیلم رو میذارن که اوناهم مشکل دارن و ستاد فیلتر میکنه

لطفا توضیح کاملی ارائه بدید

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام

فیلمهاتون چجوریه که ستاد گیر نداده بهتون؟
چون معمولا الان همه سایتها فیلم های دو زبانه تاینی و ایران فیلم رو میذارن که اوناهم مشکل دارن و ستاد فیلتر میکنه

لطفا توضیح کاملی ارائه بدید

سلام . والا تا جاییکه بعد از 3 سال فهمیدم ستاد اگر بخواهد سایتی رو فیلتر کند کاری به رعایت یا عدم رعایت قوانین ندارد ... ولی حالت کلی اونها دو نوع مونیتورینگ دارند یکی از طریق ربات هاشون و دیگری هم گشت زنی کارمندان در صورت گزارش شدن سایت خاصی .. .. حالا اگر محتوای سایت خارج از قوانین باشد و پیدا کنند در صورتی که سایت در ستاد ثبت نشده باشه فیلتر میشه ... در صورتی هم که در ستاد ثبت باشه امییل و پیامک میاد که و لینک مورد نظر رو باید حذف کنید و در صورت حذف مشکلی نیست ...
ما هم سعی کردیم فیلم ها و پوستر فیلم اگر مورد دار بودند یا نذاریم یا پوستر فیلم ها رو با عکس مناسب فیلم جایگزین کنیم و ...
در هر صورت سایت در ستاد ثبت هست و طبق قوانین پیش برید و مثل ما حرف گوش کن باشید موردی پیش نمیاد ... سایت هایی مثل تائینی و ایران فیلم چند نوع خلاف حتی خارج از مصادیق رایانه ای رو انجام می دهند که مهم ترینش دوبله زیرزمینی هست و بیشتر به خاطر این گیر هستند ... ضمن اینکه این سایت ها اینقدر بزرگ و معروف هستند و نیازی ندارند ثبت باشند و در صورت فیلتر میرن ادرس بعدی و ...

artablog

Registered User
لایک‌ها
145
اثبات درآمد و آخرین قیمت؟

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
تخفیف فروش تا پایان هفته : ده درصد و قیمت می شود یک میلیون و هشتاد هزار تومان .

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
فروش کماکان با قیمت 1.200.0000 و تخفیف به خریدار واقعی برقرار است .

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
کاهش قیمت به یک میلیون تومان

بالا