برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت درامد دار

sajjad432100

Registered User
لایک‌ها
122
اگر لطف کنید و پیغام گوگل وبمستر ور هم بزارین که بازدیدا چرا از 20.000رسیدن به 3.000!
مفت گرونه سایتت عزیزم خودتم میدونی!
اگر با بروز شدن بازدید میاد بالا خب چرا خودت بروزش نمیکنی و با اون بازدید بفروشیش؟
وقت نداری؟
خب نویسنده بگیر!
من 3 سایتم اینجوری شدن در رزبلاگ بی دلیل و بخاطر نخوندن دی ان اسهای رزبلاگ از طرف گوگل جان!کمترین بازدیدم وبام مال یومد بود 33.000بازدید (12.000گوگل )داشت!(نه طبق وبگذر که خیلی راحت میشه دورش زد بلکه طبق های استاتس histats.com)بازدیدش بعد 1 سال و با روزی حداقل 10 پست و انتقال از رزبلاگ ب روی وردپرس ب زور الان داره میشه 8.000!پس خداکنه سایتت اونجور نشده!
این بلا سر هرچی وبسایت(دامنه آی آر وصل شده به رزبلاگ) افتاده (و حتما میافته)و هیچ کدومشون بازدیدشون به نصف قبل هم نرسیده
شاید خودتم ندونی این قضیه رو اما اگر بدونی که ...چون ...قضیش فرق میکنه!
آیا آنانی که میدانند با آنانی که نمیدادند یکسان هستند؟! (( هَل یَستَوِی الذین یَعلَمون والذین لا یعلمون (زمر/9) ))
دوس عزیز عوض اینکه الکی پست تخریبی بزنید ندانسته حرف نزنید
شما تاریخ آخرین پستای مارو ببینید و همچنین تاریخ پایین الکسا رو مشاهده کنید و میبینید بعد از اپدیت نکردن سایت افت کرده
حالا اینکه بازدید سایت شما برنگشته چه دخلی به سایت من داره یعنی همه سایتا یه جوره؟
و در مورد فروش سایت که را نویسنده نمیگیرم
این سایت و چند چیز دیگه با رفیقم شریک هستیم که نه ایشون پول دارن سایتو از من بخرن نه من به همین خاطر برای فروش گذاشتیم و در ضمن کسی به وردپرس انتقالش نداده
و مشکل شما یه چیز دیگه ای بوده
اینجام تایپیک وبمستر هاست و همه میدونن با چی سرو کار دارن
خواهشا اینه بیشتر از این تایپیک مارو بی دلیل و الکی به انحراف نکشید
انشالا مشکلات شما هم بر طرف گردد
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
سایت همچنان برای فروش با قیمت مناسب بازدیدمم حتما برمیگرده

ashhkanr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من مشکل سایت خودمو نگفتم!
مشکل من چیز دیگه ای بوده؟
اخه یعنی هر 3 دامین من در رزبلاگ روی هر س بلاگ مجزا یهو در یک ساعت مشخص! خزنده گوگل دی ان اسهاشو نمخونه!
باش پس حتما من بودم.

مشکل اتفاق افتاده رزبلاگ رو گفتم
و قصد تخریب نداشتم والا
اگر اینجور حرف زدم گفتم حل مشکل بازدید سایت و سایتهام نیس!
قصدم شفاف شدن قضیه واسه خریدارا بود و بس.
پس اینجوریه میفروشیش حتما.ایشالا خوب بفروشیش.
فدات.

sajjad432100

Registered User
لایک‌ها
122
من مشکل سایت خودمو نگفتم!
مشکل من چیز دیگه ای بوده؟
اخه یعنی هر 3 دامین من در رزبلاگ روی هر س بلاگ مجزا یهو در یک ساعت مشخص! خزنده گوگل دی ان اسهاشو نمخونه!
باش پس حتما من بودم.

مشکل اتفاق افتاده رزبلاگ رو گفتم
و قصد تخریب نداشتم والا
اگر اینجور حرف زدم گفتم حل مشکل بازدید سایت و سایتهام نیس!
قصدم شفاف شدن قضیه واسه خریدارا بود و بس.
پس اینجوریه میفروشیش حتما.ایشالا خوب بفروشیش.
فدات.
قربانت

بالا