برگزیده های پرشین تولز

::::فروش سایت عاشقانه شناخته شده با قیمت عالی::::

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
اخطار و فیلتر کاری به قدمت سایت نداره !! اتفاقا اگه یه بررسی درست بکنی میبینی اینایی که قدمت شون بیشتر ترس از فیلتر شدنم بیشتر دارن
من بحثم سر چیزه دیگه بود که ظاهرا شما متوجه ش نشدی

میدونم سازمان فیلترینگ کاری به قدمت سایت نداره ، اما اگه تا حالا میخواست سایتایی با این محتوا رو فیلتر کنه نمیذاشت دو سال فعالیت کنند. سایت های عاشقانه اکثر عکس هاشون هم مشکل دارن ولی در کل سایت دو ساله فعالیت میکنه.ترسی از فیلتر نمیبینم

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
اخطار و فیلتر کاری به قدمت سایت نداره !! اتفاقا اگه یه بررسی درست بکنی میبینی اینایی که قدمت شون بیشتر ترس از فیلتر شدنم بیشتر دارن

سایت های عاشقانه تمام تصاویر آنها اکثرا مشکل داره. اما اگه قرار باشه سازمان فیلترینگ تمام این سایت هارو فیلتر کنه که دیگه سایت های عاشقونه معنا ندارند. اما از یه لحاظ ترسی هست که سایت روی رزبلاگ هست تا اخطاری به مدیر سایت رزبلاگ بدن بی چون و چرا سایت رو میبنده. فقط از این لحاظ باید ترسید. سایت عاشقانه با دوسال فعالیت مداوم فیلتری من توش نمیبینم.
تجربه 8 ساله من توی نت این رو میگه.
نظر شما هم محترمه داداش

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
ببخشید این پیامم تکراری شد.

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
ببخشید این پیامم تکراری شد.

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
سایت های عاشقانه تمام تصاویر آنها اکثرا مشکل داره. اما اگه قرار باشه سازمان فیلترینگ تمام این سایت هارو فیلتر کنه که دیگه سایت های عاشقونه معنا ندارند. اما از یه لحاظ ترسی هست که سایت روی رزبلاگ هست تا اخطاری به مدیر سایت رزبلاگ بدن بی چون و چرا سایت رو میبنده. فقط از این لحاظ باید ترسید. سایت عاشقانه با دوسال فعالیت مداوم فیلتری من توش نمیبینم.
نظر شما هم محترمه داداش

نظر شما هم محترمه داداش

textyab

Registered User
لایک‌ها
104

دوست عزیز تنها راهش واس فیلتر اینه که بگی روی رزبلاگ هست.چون همونطور که گفتین تا یه اخطار بدن مدیر رزبلاگ سریع فیلتر میزنه. بعدشم سایت های عاشقانه اکثرا تصاویر و حتی متن هاشون هم میشه گیر داد اما سایتی با این قدمت توی محیط عاشقانه که کار کرده و فیلتر نشده دیگ نمیشه مگر اینکه وبمستر بعدی که صاحب سایت میشن کارشون ایراد داشته باشه.خلاصه تجربه 8 ساله من توی نت این رو میگم. نظر شما هم مهم و محترم است داداش

alireza-tools

Registered User
لایک‌ها
20
اگر قرار بود سایت فیلتر بشه
حداقل یه اخطار برای یک مطلب میومد ک خداروشکر نیومده
+
سایت فروش رفت
ختم تاپیک

بالا