برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت فروشگاه اینترنتی (موبایل و لوازم جانبی)

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
دوستان یک عدد سایت فروشگاه اینترنتی موبایل که بنا به دلایل عدم همکاری شرکا، برای فروش موجود است.
سیستم فروشگاه پرستاشاپ است و قالب آن هم از سایت پرستا استور خریداری شده و البته ویرایش هایی هم روی آن انجام شده است. کاملا آماده است و تعداد زیادی موبایل بهش اضافه شده است.

حدود 1 سال فکر می کنم شده که راه اندازی شده ولی سرمایه گذاری و... روی آن انجام به صورت جدی انجام نشد و همینطور هم که عرض کردم و ملاحظه می کنید کارهای نماد هم انجام داده شده و درگاه مستقیم هم اخذ شده ولی نشد که فعالیت آن را به صورت جدی آغاز نکردیم. این رو هم بگم که با واگذاری فروشگاه، نماد اعتماد و درگاه و البته سامانه پیامک که به نام اینجانب است حذف می شود و خریدار باید خود اقدام به اخذ نماد و درگاه و سامانه پیامک کند ولی فروشگاه از بقیه جهات کاملا آماده فعالیت میباشد.

آدرس سایت:

pb1p_name.jpg

هزینه های وبسایت:

قیمت قالب : 599.000 تومان
قیمت دامنه : 250.000 تومان ( از همین انجمن خریداری شده )
طراحی لوگو : 70.000 تومان

ماژول های موجود بر روی وبسایت :

ماژول صدور فاکتور : 59.000 تومان
ماژول به روز رسانی محصول : 79.000 تومان
ماژول پیامک : 59.000 تومان
و حدود 18 ماژول دیگر برای راحتی سایت به همراه قالب رایگان تحویل داده شده ...

در مورد آمار:
رنک و آمار بسیار جالبی نداره ولی جاهایی که تبلیغ داده بودم، مشتری های خوبی برامون آورده بود و حدوداً 10 تا فروش داشته. اگه تمایل داشته باشید اون رو هم میگم که کجا باید تبلیغ بدید تا مشتری واقعی براتون بیاد.

قیمت فروش:
قیمت بنده برای این سایت 2.000.000 تومان هست به این دلیل حدوداً 1.400.000 فقط خرج خود سایت شده و حدود 450 تا محصول سئو شده داره.

دوستانی که تمایل به خرید این وبسایت رو دارند با بنده در ارتباط باشن تا آدرس سایت رو براشون بفرستم،

ممنون

Last edited:

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
ماهی چندتا فروش داری
سلام

کلاً 2 ماه تبلیغ کردیم و حدود 10 تا گوشی فروختیم، همین الآن هم تبلیغ داره و سفارش میدن ولی به دلیل عدم همکاری شریکم، سفارش ها رو لغو می کنم و وجه رو برگشت می زنم.
بحث فروش در زمینه موبایل رقابتی هست، هر کی 1000 تومان ارزون تر بده از اون می گیرن...

اگر خواستید بگید تا آدرس رو براتون ارسال کنم.

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان این نکته رو هم بگم که حتماً قرار نیست این فروشگاه رو به عنوان فروشگاه موبایل ادامه بدید، می تونید فعالیتش رو عوض کنید و محصولات دیگه ای به فروش برسونید.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آدرس سایت رو قرار بدید

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
سلام
موجوده یا فروختین ؟

بالا