برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت فیلم و سریال با درآمد دومیلیون در ماه (اثبات درآمد).... بدلیل نیاز مالی قیمت کاهش پیدا کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
به دلیل نیاز مالی قیمت کاهش پیدا کرد
بنده اول قصد داشتم این سایتو با توجه به درآمد 2تومن درماه + دو میلیون محصولات + 6 میلیون سفارش آماده به ارسال به مبلغ 15 میلیون به فروش برسونم ولی درحال حاضر چون فورا به مبلغش نیاز دارم به قیمت 10 تومن میفروشم. ( البته مبلغی که نیازدارم تقریبا دوبرابر این قیمته ولی خب بالاخره این نصفشو پوشش میده)

peyman133

Registered User
لایک‌ها
5
سلام داش من تو این کارسررشته ندارم به دردم میخوره ؟؟؟؟ من الان یه ماهه دارم تحقیق میکنم و اگه سایتتون مشکلی نداشته باشه من تااخر هفته اماده خریدم

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
سلام داش من تو این کارسررشته ندارم به دردم میخوره ؟؟؟؟ من الان یه ماهه دارم تحقیق میکنم و اگه سایتتون مشکلی نداشته باشه من تااخر هفته اماده خریدم
سلام. عزیز کار با این سایت اصلا نیاز به تجربه و سررشته داشتن نداره چون همه چیز به صورت اتوماتیک انجام میشه و پنلش فارسی هست. مشتری سفارش رو ثبت میکنه و شما وقتی وارد پنل میشی تو بخش سفارش ها نام و نام خانوادگی مشتری، شماره تماس، آدرس و کدپستی، سفارشی که ثبت کرده به همراه قیمت مشاهده میکنی و تنها کاری که باید انجام بدی رایت کردن فیلم هاست، همین و بس
لطفا شماره تماستون رو پ.خ کنید

piremorad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لطفا شرایط + شماره تماس و کمی اطلاعات بیشتر
ممنون

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
دوست عزیز تو این سایت فروش سریال اسپارتاکوس و خیلی فیلم هایی که باعث شیلتر میشه رو گذاشتید :|
به نظر شما شیلر نمیشه؟؟؟؟

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز تو این سایت فروش سریال اسپارتاکوس و خیلی فیلم هایی که باعث شیلتر میشه رو گذاشتید :|
به نظر شما شیلر نمیشه؟؟؟؟
خیر دوست عزیز. یک سال و سه ماه از فعالیتش گذشته و یکبار هم اخطار فیلتر نگرفته
اگه قصد خرید دارید بهم پ.خ بدید تا توضیحات بیشتر رو خدمتتون ارائه کنم و دلیل اینکه به صورت مجاز میتونه به فعالیتش ادامه بده رو بگم

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
خیر دوست عزیز. یک سال و سه ماه از فعالیتش گذشته و یکبار هم اخطار فیلتر نگرفته
اگه قصد خرید دارید بهم پ.خ بدید تا توضیحات بیشتر رو خدمتتون ارائه کنم و دلیل اینکه به صورت مجاز میتونه به فعالیتش ادامه بده رو بگم
اره دوست عزیز
شرایطش منطقی باشه میخرم
پ.خ کنید
با تشکر

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
فروش فوری به دلیل نیاز مالی

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
چند مورد هست که بد نیست بگم
اول این که این وبلاگه
دوم اینکه الکسات 75 هزاره و روزی تقریبا 50 تا بازدید داری
به نظرت با عقل جور در میاد ماهی دو تومن درامد داشته باشه؟؟؟؟

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
بد نیس که من چندتا مورد بهت بگم، اینکه همونطور که گفتم دامینشو تازه بردم رو دات کام، اینکه سایت تفریحی نیس که بخواد رتبش بالا باشه و هر کس که میاد واسه خرید میاد نه مطلب خوندن، اینکه هر سفارشی که ثبت میشه با آی پی مخصوص به خودشه یعنی اون سفارش ها از آسمون نیومده تو پنل، اینکه الان 6 میلیون سفارش آماده به ارسال هست با آی پی و اسم و آدرس و شماره تلفن، اینکه در روز بالای 5 نفر تماس میگیرن و پیگیر سفارش هاشون هستن، اینکه کسی که میخواد این شاپ رو بخره پولشو رو هوا نمیده برادر من و همه ی سفارش ها و درآمد رو تو پنل می بینه

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
شما باید قبلا اعلام میکردین که وبلاگه
شما الان بازدید روزانه از وبلاگت چقدره؟؟؟؟

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
وبلاگ نیست و فروشگاه سازه. تا 7 ماه پیش بازدید روزانش به 2500 تا در روز هم رسیده بود ولی الان حدود 400 نفر در روز.
کسی که سایت فیلم میخره مهم براش درآمده و بس. و بنده هم درآمد و امنیت و محصولاتشو تضمین میکنم. کسی که بتونه وقت بذاره بیشتر از این هم میتونه از این فروشگاه دربیاره

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام تمامی سفارشها پستی هست دیگه؟منظورم اینه پولو بعد از دریافت فیلم میدن درسته؟اگه اینطوره چقدرش برگشت داده میشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا