برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت فیلم

tcp67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام و درود خدمت بازدید کنندگان تاپیک و مدیران گرامی

بنده یک سایت فیلم دارم به آدرس i2f.ir (ایران تو فیلم) که می خوام اون رو بفروشم، سایت تازه تاسیس هست اما نسبت به تاسیس خودش پیشرفت مناسبی داشته.
موضوع سایت : فیلم و سریال
هاست سایت : 1 گیگ 1 ساله
هاست دانلود سایت : 100 گیگ ماهیانه (سرور دانلود با سرعت بسیار مناسب) که تا کنون بالای 40 گیگ اون پر شده
سیستم Leech اختصاصی برای انتقال راحت و سریع فیلم ها و تغییر نام اونها به نام خود سایت (نصب شده روی سرور دانلود)
دارای دامنه 3 حرفی .ir و مرتبط و تا سال 98 اعتبار داره (دامنه سایت ارزش بالایی داره و حدود 2-3 سال هست که فعال هست دامنه به صورت 5 ساله ثبت شده)
سایت یک کانال تلگرام داره که به محض ارسال مطلب توی سایت موضوع + تصویر توی کانال تلگرام ارسال می شه
دارای سیستم قدرتمند Wordpress (بروزرسانی شده به آخرین نسخه)
تا این لحظه دارای 42 پست اختصاصی با سئوی بسیار مناصب از نظر Yoast SEO که 11 نوشته آن با نمره خوب و رنگ نارنجی و 31 نوشته با نمره خوب و رنگ سبز
دارای 424 نتیجه در گوگل (به صورت تقریبی و مربوط به 42 پست ارسالی)
تمامی لینک ها در وب مستر گوگل ثبت شده و همه پست ها در گوگل ایندکس شده اند، دارای ورودی روزانه از گوگل و سایت های دیگر
روزی نیسبت که سایت بازدید نداشته باشه، با توجه به تازه تاسیس بودن سایت و نیاز به آپدیت های مکرر یک سایت و نداشتن وقت کافی برای مدیریت سایت بنده تصمیم به فروش سایت گرفتم.
تمامی مطالب سایت + تمامی تصاویر سایت سئو شده هستند و به گفته گوگل بسیاری از تصاویر نیز در قسمت images گوگل ثبت و در نتایج نمایش داده می شوند.
از نظر گوگل سایت و سایت مپ سایت هیچ گونه مشکلی ندارند (از DNS گرفته تا ...)
توی عکس ضمیمه مشاهده می کنید که 387 عدد URL به وب مستر گوگل (توسط سایت مپ خودکار سایت) ارسال شده و تمامی 387 عدد URL اون ثبت و Index شده اند.
از نظر سئو روی سایت کار شده و نیازی به فعالیت دیگه ای نیست، توی عکس ضمیمه مشاهده می کنید که بازدید سایت کم شده (بعد از یک سعود بسیار خوب یه کاهش تدریجی داشتیم) این کاهش به دلیل نبودن بنده و فعالیت نکردن من روی سایت هست، در صورتی که روی سایت کار بشه تضمین افزایش بازدیدش رو خودم می کنم.
قیمت پیشنهادی 500 تومن هست.
توجه : تمامی اطلاعات ائم از هاست، دامنه و هاست دانلود + اطلاعات مربوط به گوگل وب مستر به صورت کامل به پنل کاربری خریدار انتقال داده خواهد شد.

عکس از وب مستر
1.png

--------------------------
بعد از 3 روز فعالیت (روزانه 1 الی 2 عدد پست) آمار افزایش پیدا کرد (هم IP های ورودی به سایت و هم تعداد بازدید های سایت) (اینم عکس از آمارگیر خود وردپرس، حتی اگه بخواید عکس جدید از گوگل وب مستر هم میزارم.
2.png

Last edited:

tcp67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تازه روش تبلیغات گذاشتم، درامد که داره اما نه زیاد، چون سایت تازه تاسیس هست و نباید ازش توقع درامد داشت ..
من خودم چند روز یکبار میرسم که پست بزنم توی سایت، اما با همون یک عدد پستی که توی سایت ارسال می کنم میبینم که بازدید از فردا افزایش پیدا می کنه، سایت خوبی هست و اگه به صورت مستمر روش کار بشه تضمین میکنم که به جاهای خوبی میرسه، اگه خودم مشکل زمان نداشتم به هیچ وجه سایت رو نمی فروختم.
click.png
این هم سند از خود گوگل، 1 پست دیگه ارسال کردم و نمودار از فرداش سعود پیدا کرد.
02.png
این هم آمار ایندکس های گوگل که شامل پیوند ها و تصاویر هست (همه به علت سئو بودن سایت هستند) باید توجه داشته باشید که تعداد نوشته های سایت چندان زیاد نیست با این حال بیشتر تصاویر و تمامی پیوند های ارسالی توی گوگل ثبت و ایندکس شده اند.

اگه خواستید در خدمتتون هستم.

hajigirinof

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام لطفا در تلگرام پیام بدید
@imali10

بالا