• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش سایت مزایده آنلاین اماده به کار با قیمت کم

rezafk

Registered User
لایک‌ها
56
با سلام خدمت دوستان عزیز یک عدد سایت مزایده تازه راه اندازی شده واماده برای کار به فروش میرسد این سایت مزایده فقط قادر به اجرای مزایده ی بیدی هستش و با دامنه و هاست 1 ساله.

با یک ایمیل info و یک ایمیل yahoo به نام خود سایت هر کی خواست و خریدار بود فقط بیاد تو سایت

هر کاری داشتید میتونید تو اینجاو پیام خصوصی بیدید سایت اماده به کار هستش .

قیمت هم 200 مقطوع زیر این قیمت اصلا راه نداره

تاریخ تمدید هاست:1393/03/14
تاریخ تمدید دامنه:1393/03/07

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
سلام.
سایت مزایده انلاین که خیلی وقت هست غیرکجاز شناخنه شده و پلیس سایبری هم بااینگونه وبسایت ها برخوردی شدید انجام میده مثلا.
همچنین درامد ازاین راه حرام اعلام گردیده .
همچنین فورا فیلتر میکنند.

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81

rezafk

Registered User
لایک‌ها
56

نه داداش قصد من فقط فروش هست

سلام.
سایت مزایده انلاین که خیلی وقت هست غیرکجاز شناخنه شده و پلیس سایبری هم بااینگونه وبسایت ها برخوردی شدید انجام میده مثلا.
همچنین درامد ازاین راه حرام اعلام گردیده .
همچنین فورا فیلتر میکنند.

در جواب به شما باید بگم اگه برید تو سایت پلیس فتا نوشته سایت هایی که قانونی باشن به هیچ وجه غیر مجاز نیست شما اگه خریداری باید دنبال مجوزش بری تو سایت پلیس فتا هم نوشته دریافت نماد اعتماد یکی از مجوز های این سایت هستش حالا من زنگ زدم به وزارت صنعت و معدن و تجارت گفتم اگه نماد بگیرم میتونم راحت شروع به فعالیت کنم اون ها هم گفتن بله

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
دادا اسکریپتشو تنها چند میفروشی؟
قیمت بده فقط یادت باشه که از مدیر سایت بیدها ارزونتر بگی تا ترغیب بشم از شما بخرم!!

rezafk

Registered User
لایک‌ها
56
دادا اسکریپتشو تنها چند میفروشی؟
قیمت بده فقط یادت باشه که از مدیر سایت بیدها ارزونتر بگی تا ترغیب بشم از شما بخرم!!

پیام خصوصی با همون پ.خ دادم

نبود؟؟؟؟؟؟؟

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
اولا که کلا غیر قانونی اعلام شده دقیقا همینگونه اجرای مزایدات (توی سایت پلیس فتا اگه رویت کرده باشید خواهید دید که زده سایت هایی که بلیت رو مثلا 400 یا ... میفروشن و درنهایت کاربران بازدن بید مباغ 10 تومان به قیمت پایه مزایده ازافه میگردد و تمامی مواردی که توی سایت پلیس فتا گفته شده با این اسکریپت مطابقت داره)
----
دوما تنها مزایده به شیوه ایسام مورد قبول هست (این مورد هست که با مجوز مورد قبولشونه .نه اون چیزی که شما میگید)
--
سوما :اگر میشد مجوز گرفت اون سایت فارس بید تا الان گرفته بود .چون هنوز که هنوزه هم داره به فعالیتش ادامه میده و هر روزم فیلتر میشه .پس شک نکن.

باشه اشکالی نداره ،حرف شما درست و اسکریپت کلا مجاز
---------------------------------------------

منم دارمش هر کسی خواست 30 تومان راه میندازمش واسش . پ.خ بدید.
موفق باشید

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
اولا که کلا غیر قانونی اعلام شده دقیقا همینگونه اجرای مزایدات (توی سایت پلیس فتا اگه رویت کرده باشید خواهید دید که زده سایت هایی که بلیت رو مثلا 400 یا ... میفروشن و درنهایت کاربران بازدن بید مباغ 10 تومان به قیمت پایه مزایده ازافه میگردد و تمامی مواردی که توی سایت پلیس فتا گفته شده با این اسکریپت مطابقت داره)
----
دوما تنها مزایده به شیوه ایسام مورد قبول هست (این مورد هست که با مجوز مورد قبولشونه .نه اون چیزی که شما میگید)
--
سوما :اگر میشد مجوز گرفت اون سایت فارس بید تا الان گرفته بود .چون هنوز که هنوزه هم داره به فعالیتش ادامه میده و هر روزم فیلتر میشه .پس شک نکن.

باشه اشکالی نداره ،حرف شما درست و اسکریپت کلا مجاز
---------------------------------------------

منم دارمش هر کسی خواست 30 تومان راه میندازمش واسش . پ.خ بدید.
موفق باشید

به ایشون نیز پخ دادم

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
نمیخوام تایپیک شما رو خراب کنم ولی باید بهتون بگم من از اول با این سایتهای مزایده بودم و جدیدترین روش های مزایده رو هم من در ایران اجرا کردم ولی این کار دیگه غیر مجاز شناخته شده و پیگرد قانونی داره من اخرین سایت مزایده ای که زدم هنوز توش مزایده نذاشته بودم پلیس فتا فارس خواستار ردیابی من شد و از مدیر هاست خواست اطلاعات رو بهش بده که خوشبختانه اشنا بودیم و خودم بهشون زنگ زدم گفتم ما هنوز شروع نکردیم و کاری نکردیم خلاصه اخرش گفتند اگر ادامه ندید بهتون کاری نداریم
دنبال محوز هم رفتم گفتند حتی اگر نشان اعتماد هم بگیرید بازم فیلتر میشید و پیگیری اساسی داره
خلاصه ترسیدیم دیگه دنبالش نرفتیم
برای هیچ کدوم از روش ها هم مجوز نمیدن
دلیلش هم اینه که کلاهبرداری زیاد شده حتی از لحاظ شرعی هم هیچ مشکلی نداره ولی تر و خشک باهم میسوزه و کاریش هم نمیشه کرد
مگر این که با یه هزینه بالا مثلا 20-30 میلیونی اول یه شرکت ثبت بکنید بعد 7-8 تا مجوز تپل بگیرید که حتما باید 2 تاش هم حضوری برید دنبالش اونوقت میتونید با خیال راحت کار کنید

سایتهای مثل فارس بید که دارند مرتب دامنه عوض میکنند من خودم هم توش موندم چرا فتا کاری باهاشون نداره
قبلا به یه نفر که اشنا بود زنگ زدم بهم گفت اینا بگیر نگیر داره یه موقع دیدی بهشون کاری ندارند یه موقع هم دیدی میان پدرشون رو در میارند

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
نمیخوام تایپیک شما رو خراب کنم ولی باید بهتون بگم من از اول با این سایتهای مزایده بودم و جدیدترین روش های مزایده رو هم من در ایران اجرا کردم ولی این کار دیگه غیر مجاز شناخته شده و پیگرد قانونی داره من اخرین سایت مزایده ای که زدم هنوز توش مزایده نذاشته بودم پلیس فتا فارس خواستار ردیابی من شد و از مدیر هاست خواست اطلاعات رو بهش بده که خوشبختانه اشنا بودیم و خودم بهشون زنگ زدم گفتم ما هنوز شروع نکردیم و کاری نکردیم خلاصه اخرش گفتند اگر ادامه ندید بهتون کاری نداریم
دنبال محوز هم رفتم گفتند حتی اگر نشان اعتماد هم بگیرید بازم فیلتر میشید و پیگیری اساسی داره
دلیلش هم اینه که کلاهبرداری زیاد شده حتی از لحاظ شرعی هم هیچ مشکلی نداره ولی تر و خشک باهم میسوزه و کاریش هم نمیشه کرد
مگر این که با یه هزینه بالا مثلا 20-30 میلیونی اول یه شرکت ثبت بکنید بعد 7-8 تا مجوز تپل بگیرید که حتما باید 2 تاش هم حضوری برید دنبالش اونوقت میتونید با خیال راحت کار کنید

سایتهای مثل فارس بید که دارند مرتب دامنه عوض میکنند من خودم هم توش موندم چرا فتا کاری باهاشون نداره
قبلا به یه نفر که اشنا بود زنگ زدم بهم گفت اینا بگیر نگیر داره یه موقع دیدی بهشون کاری ندارند یه موقع هم دیدی میان پدرشون رو در میارند

لایک داری خداییش!!
+
دادا میشه اسکریپت مزایده رو به منم بدی؟به نام یه شرکت میزنیمش و یه جورایی خصوصیش میکنیم که نتونن گیر بدن(پابلیک)

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161

بله درسته .اونا اگه مدیر سایت رو پیدا کنن که میگیرنش. حتما حکمتی درش بوده که هنوز نگرفتنش یا پیگیر گرفتنش نشدن و یا امثال این سایت که هنوز درحال فعالیت هستن.
-----
دوستان بالایی هم که احتمالا بهشون اثبات شده که کل غیر قانونی اعلام شده .
-----
مجوز گرفتنم که همینطور نمیدن به اینگونه سایت ها ، جدای از بحث اون هزینه وشرکت باید کلی پارتی کلفت داشته باشی .
تازه اونم مثل ایسام رو مجوز میدن نه این سایت ها.
موفق باشید

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
برای منم تبلیغ بعضی از اینها اومده ولی نمیدونم چرا بگیر نگیر داره
اگه واقعا مشکل داره که باید همرو بگیرند وگرنه هم که هیچی
به نظرم به جای این بگیر بگیر ها مجوز و ضمانت قانونی بخاند خیلی بهتره

rezafk

Registered User
لایک‌ها
56
باشه اقا نمیفروشم سایتو الان هم اسکریپتی که نصب بود رو خذف کردم پلیس فتا نیاد جمعم کنه ببره:D با سایت خالیش که کاری ندارن فقط نام دامنش بید توش داره با اون که کاری ندارن

برای منم تبلیغ بعضی از اینها اومده ولی نمیدونم چرا بگیر نگیر داره
اگه واقعا مشکل داره که باید همرو بگیرند وگرنه هم که هیچی
به نظرم به جای این بگیر بگیر ها مجوز و ضمانت قانونی بخاند خیلی بهتره

راست میگه چرا اینکارو نمیکنن
راستی فایل زیپ اسکریپ فروخته میشه به قیمتی که خریم یعنی 100 تومن

دامنه و هاست هم به قیمت 50 هزار تومان به فروش میرسند

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
باشه اقا نمیفروشم سایتو الان هم اسکریپتی که نصب بود رو خذف کردم پلیس فتا نیاد جمعم کنه ببره:D با سایت خالیش که کاری ندارن فقط نام دامنش بید توش داره با اون که کاری ندارن

راست میگه چرا اینکارو نمیکنن
راستی فایل زیپ اسکریپ فروخته میشه به قیمتی که خریم یعنی 100 تومن

دامنه و هاست هم به قیمت 50 هزار تومان به فروش میرسند

در جواب:خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
دادم دست یکی از دوستای هکر گفت 40ت اگه هاستش معمولی باشه!ولی یکی از بچه ها گفت واسم میفرسته رایگانشو

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
من اسکریپت هاش رو داشتم نزدیک 10 تا اسکریپت سایتهای مزایده که 2 تاش اختصاصی بود الان روی هارد جیبیم است که دستم نیست وگرنه رایگان میذاشتم برای دانلود البته تو همین پی تی و جاهای دیگه رایگان برای دانلود هست بگردید گیر میارید

rezafk

Registered User
لایک‌ها
56
اسپم ممنوع

rezafk

Registered User
لایک‌ها
56
تاپیک بسته شود

دامنه این سایت به قیمت 5 هزار تومان به فروش میرسد

بالا