برگزیده های پرشین تولز

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رسانه2opmusic.comساخته شده در تاریخ10/2/1395به تازگی فعالیت خود را در زمینه دانلود موزیک اغاز کرده.این سایت جهت نمونه کار قوی و تمام حرفه ای برای مشتریان ساخته شده و فروش میرسد.
این سایت با سیستم مدیریت ورد پرس ساخته شده و تمامی پلاگین های استفاده شده قوی و حرفه ای میباشد.
این سایت از امنیت بالا برخورداراست ولازم نیست نگران چیزی باشید.
در این سایت تمامی ضعف هایی که یک سایت موزیک میتواند داشته باشد گرفته شده و میتوان گفت از نظر زیبایی و کارایی یکی از بهترین سایتهای حال حاضر ایران میباشد و تمامی صفحات مجازی از جمله گوگل پلاس اینستاگرام فیسبوک تلگرام و….را پشتیبانی میکند و ساخته شده اند و فالور هایشان هر روز رو به افزایش میباشند.

طاحی لوگوهای سایت اماده می باشد و تیم ما در یک سال هر ماه به صورت رایگان یک لوگو جدید و زیبا برای رضایت مشتری به صورت رایگان میدهد.

سرور:هاست لینوکس المان پلان نقره ای یک ساله با حجم نامحدود و سرعت بالا با پشتیبانی سرور 24ساعته

هاست دانلود خارج:10گیگ ماهیانه با قابلیت ارتقای حجم اگر همان 10گیگ رو بخاین ماهیانه 8000تومان باید به سرور پرداخت کنید.

پشتیبانی از طرف تیم خودم 24 ساعته تا مدت یک سال به صورت رایگان به همراه اموزش تاکاملا یاد بگیرید و از ابو گل دراید کار با این سایت علاوه بر زیبایی و راحتی بسیار اسونه و همه چیز دردستتون هست و کافیه کمی استعداد داشته باشید تا به مدت یک هفته کامل یاد بگیرید ما به صورت شبانه روزی به مدت یک سال از تمامی مراحل سوالات تا مشکلات حماییتون میکنیم به صورت رایگان.

حدودا +500 موزیک جدید و به روز را همکارانم به صورت روزانه اپدیت کردن و نیازی نیست که برای ساخت ارشیو از نو شروع کنید و کافیه موزیک های جدید رو فقط برای انتشار بگزارید

هر صفحه یک اسلایدر مجزا , تغیر حالت افکت های گالری های صفحات به حالت های دلخواه خودتون , انتخاب هر تعداد عکس به صورت نمایشی در بخش تصاویر شاخص صفحات که با ریفرش کردن عکس ها تغیر کند و .....

تمامی سایت ریسپانسیو شدس و در تمامی مانیتور ها به اندازه خود مانیتور در میاد.

توصیه میشود برای بهتر دیده شدن سایت با کامپوتر به تمامی نقاط سرکشی کنید و همه صفحات را بادقت نگاه کنید تا راحتی و زیبایی سایت را خودتان متوجه شوید من چند عدد عکس از صفحه اول اپلود کردم ولی باز با دقت خودتون سرکشی کنید.

تا زمان خرید سایت همکارانم به صورت روزانه موزیک های جدید رو اپدیت میکنن و شما لازم نیست که برای خرید عجله ای کنید تمامی سایت رو زیرورو کنید و قشنگ نگاه کنید اگر بابه میلتون بود با شماره و یا ایمیل سایت تماس بگیرید.
جهت توضیحات بیشتر تماس بگیرین.

09210868386
[email protected]

فایل های ضمیمه

• 1.JPG
    1.JPG
    273.2 KB · نمایش ها: 7
  • 000.JPG
    000.JPG
    80.7 KB · نمایش ها: 8
  • c.JPG
    c.JPG
    91.6 KB · نمایش ها: 7
  • ff.JPG
    ff.JPG
    113.8 KB · نمایش ها: 7
  • asd.JPG
    asd.JPG
    63 KB · نمایش ها: 8
Last edited:

musicroz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای داده بر من
سلام من چند وقته پیش پولمو ریختم دور و یه سایت گرفتم که نصف خوشگلی سایته شمارم نداره همش هم ارور میده و متاسفانه بلد نیستم اروراشو از بین ببرم و با صاحب اصلی سایت هرچی مکاتبه میکنم که سایتی که ساختین برام خطای httpمیده میگه مشکل از من نیست و حالا کافه شدم من به خدا اون سایترو 4 ملیون پول دادم و قیمت سایت شمارو هنوز نمیدونم میشه این سایتو با سایته من عوض کنید و ماو تفاوتش رو بهتون بدم.من کل سایتتون رو همین حالا دیدم دقیقا همون چیزیه که میخام ولی متسفانه پست شمارو به تازگی دیدم و دو هفته پیش اون سایترو خریدم و الان پشیمونم اگر امکان داره من سایتمو بدم بهتون و اینو بگیرم این همون چیزیه که من میخام ماو تفاوتش رو هم هرچقدر باشه میدم.سایت خودمم میدم.ترو خدا اگر امکان داره بگید.

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای داده بر من
سلام من چند وقته پیش پولمو ریختم دور و یه سایت گرفتم که نصف خوشگلی سایته شمارم نداره همش هم ارور میده و متاسفانه بلد نیستم اروراشو از بین ببرم و با صاحب اصلی سایت هرچی مکاتبه میکنم که سایتی که ساختین برام خطای httpمیده میگه مشکل از من نیست و حالا کافه شدم من به خدا اون سایترو 4 ملیون پول دادم و قیمت سایت شمارو هنوز نمیدونم میشه این سایتو با سایته من عوض کنید و ماو تفاوتش رو بهتون بدم.من کل سایتتون رو همین حالا دیدم دقیقا همون چیزیه که میخام ولی متسفانه پست شمارو به تازگی دیدم و دو هفته پیش اون سایترو خریدم و الان پشیمونم اگر امکان داره من سایتمو بدم بهتون و اینو بگیرم این همون چیزیه که من میخام ماو تفاوتش رو هم هرچقدر باشه میدم.سایت خودمم میدم.ترو خدا اگر امکان داره بگید.

جدید سلام دوست محترم
قیمت پیشنهادی این سایت رو ما 5 ملیون تومان گزاشتیم و به بالاترین پیشنهاد میفروشیم.متاسفانه زمان خرید شما 2هفته پیش بوده و در اون زمان این سایت هنوز به اتمام نرسیده بود و ما چند ساعت پیش این اگهی رو در انجمن ثبت کردیم پس لازم نیست که ناراحت شوید از اینکه این تلیغ رو ندیدید چون در اون زمان که خرید سایتی را که از کسی خریدید این طبلیغ وجود نداشت.
بگذریم.این سایتو گرو 4نفره ما به مدت 5 ماه روش وقت گزاشتن و تمامی سایت بدون هیچ ایرادی و با کیفیت و زیبایی وراحتی کامل در دست خریدار قرار میگیرد تمامی صفحات مجازی سایت اماده شده و فعالیت این سایت از 10 روزه پیش اغاز شده و روزانه موزیک های جدید توسط همکارانم اپدیت میشود به همراه اپدیت صفحات مجازی از جمه اینستاگرام فیسبوک و گوگل پلاس که اگر در صفحه اول سایت روی ایکون هایشان کلید کنید شما را به انها هدایت میکند.
ما به صورت 24 ساعته هر مشکلی برای سایت به وجود بیاد به مدت یک سال به صورت رایگان انجام میدیم.و این تعهد رو نسبت به خریدار داریم تا در هر ساعتی از روز خدمت کنیم و مشتری را راضی نگه داریم
متاسفانه ما تبادل سایت نمیکنیم و فقط میفروشیم و نمیتونیم که سایتتون رو بگیریم وماو تفاوتش رو ازتون بگیریم.
توصیه میشود باشرکتی که سایت رو ازشون خریدید صحبت کنید تا مشکلتون رو حل کند
اما ناامیدتون نمیکنم اگر شرکتی که ازش سایت رو خرید کردید برایتان ارورهایتان را رفع نکرد اطلاع دهید ما با اینکه هیچ وظیفه ای درقبال شما نداریم برایتان به صورت رایگان رفع میکنیم

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
رفیق یه چیزی بفروش که فیلتر نباشه!!

musicroz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مرسی که جواب دادین:)))))
استاد من اسم سایتمو نمیتونم اینجا بگم اگه امکان داره الان به شماره تلفنی که دادین پیام میکنم .
این سایترو من از یه برنامه نویس خریدم و خیلی دوستانم تعریفش رو میکردن و خدایشم بخایم بگم بهم گفت تا دو هفته هر مشکلی پیش بیاد انجام میده ولی بعد دو هفته دیگه گردن نمیگیره از اولشم دو دل بودم واسه خرید اما متاسفانه قیمتا بالاست و کمترین قیمتی که تونستم پیدا کنم از نظر خوشگلی همین سایتی که خریدم بود الان دقیقا 17 از خرید سایتم میگزره به یارو هرچی میگم این خطا میده هنگام اپلود گوشش بدهکار نیست و میگه باید بهم پول بدی و من حقیقتش چون میدونم این سایته کلا مشکل داره دیگه بهش پول نمیدم حالا اگه امکان داره یه پیشنهادی میخاستم بدم من سایتمو 4تومن خریدم اونو بهتون میدم و 17 روز از تاسیسش بیشتر نمیگزره سایتمو بدم بهتون 3ملیون هم ماو تفاوت بخدا راضیم بدم اگر امکان داره با هم تبادل کنیم بعد شما هم که ماشالا دستتون تو کاره همرو پاک کنید از نو یه سایت جدید درست کنید و بفروشیدش میشه این کارو انجام بدیم.والا مشکل من رو هم دمتون گرم با اینکه به شما ارتباطی نداره اگه حلش کنید باز فردا دوباره یه جای دیگش میلنگه این یارو که ازش سایتو خریدم معتبر نیست و بدجور زرر کردم.تورو خدا به پیشنهادم فکر کنید الان ادرس سایتمو اس ام اس میکنم براتون البته با اجازتون

Last edited:

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفیق یه چیزی بفروش که فیلتر نباشه!!
lمتاسقانه زمانی که این دامنه به ثبت رسید اوماتیک همان دقیقه فیلتر شد و ما خودمان از این بابت گله مند شدیم و به تارنماهای ثبت فیلترینگ درخاست رفع فیلترینگ رو دادیم و این روال اگر اشتباه نکنم حدود 5ماه طول میکشه و این مشکل بزرگی نیست و ما برای خریدار به انتخاب اسم مورد علاقش دامنه ای رو ثبت میکنیم و روی سرور پارک میکنیم و کاربر میتواند ادرس دامنه جدید سایت رو به مخاطبانش بدهد و بدون مشکل و بدون فیلتر شکن وارد سایت شود

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مرسی که جواب دادین:)))))
استاد من اسم سایتمو نمیتونم اینجا بگم اگه امکان داره الان به شماره تلفنی که دادین پیام میکنم .
این سایترو من از یه برنامه نویس خریدم و خیلی دوستانم تعریفش رو میکردن و خدایشم بخایم بگم بهم گفت تا دو هفته هر مشکلی پیش بیاد انجام میده ولی بعد دو هفته دیگه گردن نمیگیره از اولشم دو دل بودم واسه خرید اما متاسفانه قیمتا بالاست و کمترین قیمتی که تونستم پیدا کنم از نظر خوشگلی همین سایته بود الان دقیقا 17 از خرید سایتم میگزره به یارو هرچی میگم این خطا میده هنگام اپلود گوشش بدهکار نیست و میگه باید بهم پول بدی و من حقیقتش چون میدونم این سایته کلا مشکل داره دیگه بهش پول نمیدم حالا اگه امکان داره یه پیشنهادی میخاستم بدم من سایتمو 4تومن خریدم اونو بهتون میدم و 17 روز از تاسیسش بیشتر نمیگزره سایتمو بدم بهتون 3ملیون هم ماو تفاوت بخدا راضیم بدم اگر امکان داره با هم تبادل کنیم بعد شما هم که ماشالا دستتون تو کاره همرو پاک کنید از نو یه سایت جدید درست کنید و بفروشیدش میشه این کارو انجام بدیم.والا مشکل من رو هم دمتون گرم با اینکه به شما ارتباطی نداره حلش کنید فردا دوباره یه جای دیگش میلنگه این یارو که ازش سایتو خریدم معتبر نیست و بدجور زرر کردم.تورو خدا به پیشنهادم فکر کنید الان ادرس سایتمو اس ام اس میکنم براتون البته با اجازتون

درود
دوست عزیز پیاتون به دستم رسید و از سایتتون دیدن شد نمیخام ناراحتتون کنم یا خدایی نکرده قیمت سایتتون رو پایین ببرم اما این سایتی که برای من پیام کردین نهایتا 1 ال 2 ملیون قیمتش بیشتر نیست و سایتتون هم ریسپانسیو نیست و متاسفانه ما قادر نیستیم که سایتی رو بگیریم و طاق بزنیم و یا ماوتفاوتش رو بگیریمو...
ولی اگر مشکلی دارید همینجا بگید تا راه حلش رو خدمتتون عرض کنم تا مشکلتون حل بشه و از این سردرگمی در بیاید. البته این مشکل رو باید کسی که سایت رو براتون ساخته حل کنه اما ما هم کمکتون میکنیم.

musicroz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
دوست عزیز پیاتون به دستم رسید و از سایتتون دیدن شد نمیخام ناراحتتون کنم یا خدایی نکرده قیمت سایتتون رو پایین ببرم اما این سایتی که برای من پیام کردین نهایتا 1 ال 2 ملیون قیمتش بیشتر نیست و سایتتون هم ریسپانسیو نیست و متاسفانه ما قادر نیستیم که سایتی رو بگیریم و طاق بزنیم و یا ماوتفاوتش رو بگیریمو...
ولی اگر مشکلی دارید همینجا بگید تا راه حلش رو خدمتتون عرض کنم تا مشکلتون حل بشه و از این سردرگمی در بیاید. البته این مشکل رو باید کسی که سایت رو براتون ساخته حل کنه اما ما هم کمکتون میکنیم.

من چشم بد جور سایتتون رو گرفته را نداره 3تومن بدم ما بقیشم قسطی به فاصله دوماه دوماه بدم ؟
سایتم خیلی مشکل داره اصلا درست بشو نیست حدود 160 تا ارور تو فایل ارور لوگ بهم داده که اصلا سر در نمیارم خود این بابا که ازش خرید کردم سایتو از این ارورا سر در نمیاره و نمیخام شمارو تو زحمت بندازم چون اگه بخام مشکلاتمو بگو چهار پنج تا صفحه باید تایپ کنم وقتی تو 17 روز این همه مشکل بهم داده معلومه که این از پایه خراب بودهو همینجور اکارش بالا ترم میره اگه راه داره من سایتتون رو قسطی بردارم و اگر نه که من سایتمو میزارم برای فروش دو تومن دیگه هم جور میکنم فقط اگه میشه این اگهی رو بردارید من خودم به محض اینکه دو تومن دیگه جور کردم خریدارم

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چشم بد جور سایتتون رو گرفته را نداره 3تومن بدم ما بقیشم قسطی به فاصله دوماه دوماه بدم ؟
سایتم خیلی مشکل داره اصلا درست بشو نیست حدود 160 تا ارور تو فایل ارور لوگ بهم داده که اصلا سر در نمیارم خود این بابا که ازش خرید کردم سایتو از این ارورا سر در نمیاره و نمیخام شمارو تو زحمت بندازم چون اگه بخام مشکلاتمو بگو چهار پنج تا صفحه باید تایپ کنم وقتی تو 17 روز این همه مشکل بهم داده معلومه که این از پایه خراب بودهو همینجور اکارش بالا ترم میره اگه راه داره من سایتتون رو قسطی بردارم و اگر نه که من سایتمو میزارم برای فروش دو تومن دیگه هم جور میکنم فقط اگه میشه این اگهی رو بردارید من خودم به محض اینکه دو تومن دیگه جور کردم خریدارم

درود
دوست عزیز شرمنده این اگهی رو نمیتونم بردارم و این سایت رو شاید کسه دیگری بخرد اما زیاد سخت نگیرید به محض حل شدنه مشکلات مالیتون اگر این سایت فروش نرفت ما به شما میفروشیم و اگر هم رفت یک سایت با طراحی دلخواه خودتان برایتان میسازیم.باتشکر

ali_chegini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز سایتی که فیلتر شد دیگه فاتهش خوندس

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
این که فیلتره اگه ارزون بدی میخوام قیمت اخر بفرست

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این که فیلتره اگه ارزون بدی میخوام قیمت اخر بفرست
سلام دوسته گلم مشکل فیلتر بودن رو میشه حل کرد وکاری نداره خیلی از سایتهای موزیک با دامنه .comهمیشه فیلتر بودن وهستن و همشون با پارک کردن دامنه در هاست مشکلشون رو حل کردن و ما هم همین کار رو برای مشتریامون انجام میدیم و به انتخاب مشتری دامنه ای رو ثبت میکنیم و پارک میکنیم و مشکل فیلتر برای کاربران سایت حل ممیشه.جهت صحبت های نهایی تماس بگیرین09210868386

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت رو پایین بیارید
با تجربه کاری و فروش سایت که دارم فکر نکنم قیمت این سایت رو زیاد تعین کرده باشم دوسته عزیز و محترم.این سایت خیلی زحمت براش کشیده شده و تمامی و کارهای انجام شده درونش بدونه هیچ مشکلی و به راحتی برای خریدار در دسترسه.لطفا قیمت رو از چند نفر بپرسین قیمت این ساین زیاد نیست.

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الکسا که نداره
آدرس جدید گذاشتد؟
نه ادرس تغیری نکرده http://2opmusic.comو الکسا هم داره لازم به ذکر است رتبه الکسا حداقل 1 الی سه ماه طول میکشه تا سایت رو بسنجه و رتبه اصلی رو بده و خوشبختانه رتبه الکسا چند ساعت پیش از 29ملیون به 15ملیون رسید هر چقدر پست جدید و به روز گذاشته شود با سئوی خوب رتیه الکسا قطعا بهتر میشود که در رتبه سنج کاملا واضح میتوانید ببینید که رتیه از چند ساعت پیش چگونه و چقدر رفت بالا.از ادرس زیر رتبه معلوم است حد اقل یک الی دو ماه باید سپری شود تا رتبه اصلی سایت هم در ایران وهم در جهان به رتبه اصلی و واقعی برسد
http://www.alexa.com/siteinfo/2opmusic.com

ali_chegini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
میشه بگید برای چی فیلتر شد؟

ali_chegini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آیا در ساماندهی ثبت بود؟

2opmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا در ساماندهی ثبت بود؟
سلام دوست عزیز فیلتر شدنش دلیل خاصی نداره فقط اینو بندونی توی تارنما های ثبت فیلترینگ ایران دامنه هایی مثل .comوقتی که با محتوای نام موزیک ثبت میشن99%فیلتر میشن به صورت اتوماتیک و این دامنه زمانی که خریداری شد اصلا ازاد نبود و فیلتر بود اتوماتیک هنگامی که خریداری میشه فیلتر میشه.امیدوارم منظورم کامل متوجه شده باشید

لازم به ذکر اسنپت که فیلتر بودن دامنه مشکل بزرگی نیست و بارها اعلام کردم تمامی سایتهایی که با دامنه .comباشد توسط فیلترینگ ها بسته میشن و سایتهایی که شما میرید و میبینید که باز هستن و فیلتر نیستن تنها دلیلش اینه که یک دامنه دیگر رو روی سایتشون پراک کردن که ما هم اینکار رو میتونیم انجام بدیم که هنوز انجام نگرفته وگزاشتیم به انتخاب خود خریدار دامنه ای رو ثبت کنیم و روی سایت پارک کنیم تا مخاطبین سایت راحت تر به سایت وارد شودند

و اینکه گفتید الکسا ثبت نده و رتبش معلوم نیست خدمتتون باید عرض کنم برین تو سایت alexa.comو اسم این سایت رو وارد کنید2opmusic.comسپس رتبه الکسا میادش و میتونید ببینید.رتبه الکسا از 5 روز پیش 29.000.000بودش و با 24.000.000ملیون رشد تا به امروز به 5.000.000رتبه جهانی و68.000رتبه داخلی سعودی حرکت کرده و هرروز با رشد زیاد رو به پیشرفت هستش.

بالا