برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت گالری عکس با درآمد بالا

malek1620

Registered User
لایک‌ها
65
سایت گالری عکس پیکس تو پیکس به آدرس www.pixtopix.ir به فروش میرسد .
این سایت 2 سال است که راه اندازی شده و اکنون بدلیل کمبود وقت برای ادامه این سایت قصد فروش این سایت را کرده ام .
قالب این سایت اختصاصی بوده و seo و حتی ریسپانسیو می باشد .
در حال حاضر این سایت بازدیدش بدلیل عدم رسیدگی و عدم ارسال مطلب خیلی کمتر شده ولی این سایت در 6 ماه اول خود حدود 13000 آیپی در روز بازدید داشت و بطور مرتب مطلب ارسال میشد و حدود 9000 آیپی از گوگل داشت . البته اون موقع هم از 3 تا سایت بک لینگ گرفته بودم که یکیش از خود پرشین تولز بود .
درآمد از این سایت در آن زمان چیزی حدود یک میلیون تومان در ماه بود . اکنون درآمد آن حدود 100-200 تومان در ماه می باشد . البته تا قبل از اینکه بازدیدش افت کند روزانه 7000 آیپی بازدید داشت که تقریبا 5000 آیپی بازدید از گوگل بود . درآمد از این بازدید هفته ای تقریبا 150 هزار تومن یعنی در ماه حدود 700 ت درآمد داشتم . شاید باورتون نشه ولی با این بازدید کم , بنده ماهانه 600-700 ت از این سایت درآمد داشتم . دلیلش هم بخاطر سایت اختصاصی برای عکس می باشد . کلا سایت های اختصاصی درآمد خوبی دارند .
شاید منتقدانی برای عنوانی که ذکر کردم باشند که چرا با درآمد بالا زده ام . توجه بفرمایید اگر شما فقط مدتی روی این سایت مرتب پست بزنید قطعا این سایت به بازدهی قبلی خواهد رسید . شما حداقل بازدید روزانه 5000 گوگل هم که بگیرید درآمد حداقل شما از این سایت 500 تومان در ماه خواهد شد . البته حتما باید شیوه درست درج تبلیغات رو بلد باشید و بهتون یاد میدم . حتی بدلیل کمبود وقت تبلیغات رو خیلی وقته تغییر ندادم .
عکس های زیر برای روز چهارشنبه هفته پیش است . میتونید آمار بازدید و کلماتی که سرچ شده و توسط histats ثبت شده رو مشاهده کنید :
هزینه های سایت :
ماهانه 39 هزار تومان هاست الماسی بروی نت افراز
خیلی وقته نویسنده نداره و کم و بیش خودم پست میزدم .
در حال حاضر بک لینک هم ندارد . خیلی وقته بک لینک خریداری نشده .

درباره این سایت :
بیش از 39000 ایندکس در گوگل.
بیش از 7500 مطلب .
یک چهارم مطالب اختصاصی است .
قالب اختصاصی - هزینه قالب 450 هزار تومان.
تمامی تبلیغات از تنضیمات قالب کنترول میشوند .
درآمد سایت فقط از طریق فروش محصولات بوده است.
با اینکه بازدیدش خیلی کمتر شده , آنلاین آن بین 80-120 نفر می باشد.

هر اطلاعات دیگه ای نیاز دارید بگید تا به تاپیک اضافه کنم .
از کاربران خواهشمندم که از ارسال قیمت در این تاپیک خوداری فرمایند . لازم باشد خودم قیمت سایت رو میزنم.
چنانچه مایل به خرید سایت هستید میتونید قیمت پیشنهادی خود را پ خ کنید .​

Last edited:

raabin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
قیمت آخر چند رفیق ؟؟ سایت خوبی به نظر میرسه اگه قیمت رو بالا نبری قبلا خودم کلی به سایتت سر میزدم :)

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام قیمت پیشنهادی خودتون رو اعلام بفرمایید

malek1620

Registered User
لایک‌ها
65
قیمت آخر چند رفیق ؟؟ سایت خوبی به نظر میرسه اگه قیمت رو بالا نبری قبلا خودم کلی به سایتت سر میزدم :)
بخدا دلم نمیاد این سایتو رد کنم . این سایتو خیلی دوست دارم . کلا به سایت گالری عکس علاقه دارم . ولی چاره ای نیست . باید بدم دست یکی که واقعا بهش رسیدگی کنه . اینکه هفته ای فقط یه بار پست بزنم بدرد نمیخوره .
قیمت پ خ شد .

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
قیمت؟ درصد بازدیدکنندگان موبایل؟ و اینکه این سایت ariatabligh.ir مال خودتون هست و سایت مطمئنیه؟

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
الان دقیقا چقدر ای پی در هر روز داری؟

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
اطلاعات رو برای بنده ارسال کن
قیمت آخر و تعداد بازدید کننده فعلی چقدر هست

malek1620

Registered User
لایک‌ها
65
قیمت؟ درصد بازدیدکنندگان موبایل؟ و اینکه این سایت ariatabligh.ir مال خودتون هست و سایت مطمئنیه؟
بله آریا تبلیغ هم از ماست و کاملا مطمءن . ولی در حال حاضر داریم چیزای جدیدی بهش اضافه می کنیم . یعنی فعلا نمیتونید از آریا تبلیغ کد بزارید. قابلیت های جدید شد اطلاع رسانی خواهیم کرد .
اینم عکس بازدید کنندگان از مرورگرها . که اکثریت از موبایل هستند : http://s3.picofile.com/file/8231100392/mobile.jpg
قیمت پ خ شد .

malek1620

Registered User
لایک‌ها
65
اطلاعات رو برای بنده ارسال کن
قیمت آخر و تعداد بازدید کننده فعلی چقدر هست
قیمت پایه پ خ شد .
در حال حاضر گفتم 3-4 هزار ایپی داره . در عکس ها هم میتونید مشاهده کنید که آخرین آمار برای روز چهارشنبه هفته پیش می باشد .

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
در حال حاضر هیچ درامدی نداره درسته؟

بالا