برگزیده های پرشین تولز

فروش ست اسکی (اسنو برد) کامل بهمراه یک دست لباس آکبند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arash.GH

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
دوستان عزیز یک ست اسنو برد کاملاً در حد نو موجود هست با مشخصات زیر :

برد سایزش 161 هستش ، یعنی برای افرادی که قدشون از 170 سانت به بالا هست مناسب تره مارک برد Nitro هست از سری Magnum که سری حرفه ای این مدل هستش . با طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد که فقط 4 بار باهاش اسکی کردم ، اون هم بدلیل این که من آلپاین اسکی میکنم و میخواستم برم سمت اسنو برد ، دیدم اصلا نمیتونم با این فقط این 4 دفعه رو اسکی کردم (فقط و فقط هم در حد پنجه پاشنه بوده و حتی یکبار هم زمین نخوردم و کاملا سالم سالم هست ) (آمریکائی اصل )

فیکس ها هم برند Nitro هستش و ست خود برد که قابلیت 3 سایزی رو داره ، M - L - XL و هر سه سایز بوت های مدیوم و لارژ و ایکس لارژ رو قبول میکنه .(آمریکائی اصل)

بوت ها هم مارک Pace هستش که ساخت کمپانی Elan Snow board هست ، یکی از بهترین بوت های مخصوص اسنو برد . سایز بوت ها 42.5 هستش که تا 44 رو هم ساپورت میکنه ، پای من 44 هستش .

قیمت خرید این ست برای خود من پارسال 1480000 تومان درومده ، ضمناً این ست کاملاً نو هستش و هیچ مشکلی نداره و چون من آلپاین اسکی میکنم و احساس میکردم میتونم برم سراغ اسنو برد خریدم که دیدم نمیشه ، طبق گفته دوستان هم جنس دست دوم 30% میخوره تو سرش که الان اگر 30% کم کنیم (البته انصاف نیست چون واقعاً نو نو هست این ست) میشه 1036000 تومان که ما رندش میکنیم و میزاریم 1 میلیون تومان تمام .

ضمناً یک دست لباس مخصوص اسنو برد برند Rossignol نیز سفارش دادم به دوستم از دبی برام آورده که برای خودم 520 تومان تموم شده و هنوز هم قسمت نشده با این لباس اسکی کنم و همونجوری نو و آکبند مونده تو کمد ، که این رو هم واسه اینکه در حق کسی ظلم نشه روندش میکنم و 500000 تومان میفروشم . دقت داشته باشید لباس نو هست و هنوز به تن نرفته ، البته دروغ نگم زمانی که آورده بود 2 3 بار تو خونه پوشیدم و پرو کردم ببینم چجوره که خدائی حرف نداره و هی میگفتم بزار حرفه ای بشم که بعد بچوشمش تا یه وقت پاره نکنمش که قسمت نشد و دارم میدم بره ... ضمناً توجه داشته باشید این لباس ساخت کشور پرتقال هست و از نظر کیفیت فوق العاده عالی ، میتونید توی سایت Rossignol امارش رو در بیارید..

عکس های وسایل رو هم تا شب حتماً براتون قرار میدم .

ضمناً دوستان توجه داشته باشند که اگر کسی واقعاً مشتری هست و ست اسنوبرد رو بهمراه لباس با هم خواست یه تخفیف کوچولوی دیگه بهش میدم که بره حالش رو ببره ....

پس قیمت پایه برای هر 2تا به این صورت شد :

ست کامل نیترو (برد و فیکس و بوت ) ------->> 1.000.000 تومان

لباس روسیگنال ( بهمراه یک جفت دستکش اشانتیون ) ------->> 500.000 تومان

هر کسی هم که بالاتر خواست نوکرشم هستم .

تحویل هم تهران و کرج که مسلماً مثل بقیه تاپیک هام حضوری و شهرستان ها هم واریز کنند و ارسال میکنم ..

این هم از عکس ها :
CIMG0094.JPG

CIMG0096.JPG

CIMG0097.JPG

CIMG0098.JPG

CIMG0099.JPG

CIMG0100.JPG

CIMG0101.JPG

CIMG0103.JPG

CIMG0104.JPG

CIMG0106.JPG

Last edited:

Arash.GH

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان عزیز قول داده بودم عکس رو دیشب بزارم ، شرمنده برام مشکلی پیش اومده بود که نتونسام بزارم ، ولی الان عکس ها رو آپلود کردم .

ضمناً آپ هم حساب بشه...

Arash.GH

Registered User
لایک‌ها
24

Arash.GH

Registered User
لایک‌ها
24
قیمت بوت تک رو برام پ.خ کن..

دوست گلم بوت تک فروخته نمیشه ، فعلاً ست کامل فیکس . بوت و برد باهم داده میشه و لباس هم که جدا ، اگر هم کسی بخواد همه رو با هم بگیره یه تخفیف کوچیک هم میتونم بهش بدم..

موفق باشید

Arash.GH

Registered User
لایک‌ها
24
مشتری نبود ، دوستان اسکی باز اگر فصل اسکی شروع بشه باید اینا رو با 40% بالاتر از این قیمت بخرید ها...

absh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برد و فیکس جدا نمیدی؟اگه میدی قیمت آخر برام پ.خ کن

Arash.GH

Registered User
لایک‌ها
24
برد و فیکس جدا نمیدی؟اگه میدی قیمت آخر برام پ.خ کن

نه متاسفاه ، فعلاً برد و فیکس و بوت باهم داده میشه و لباس هم جدا ، ولی اگر کسی همه رو بخوا با هم تخفیف هم میگیره ، البته توی تاپیک یکی از دوستان بوت رو تک خواسته بود ، میتونید باهاش هماهنگ کنید بوت رو ایشون بردارند ، برد و فیکس رو هم شما بردارید .

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
عزیز اینا رو بزار تو آبان بفروش .. خیلی بیشتر از اینا میفروشی .. الان با این وضع دلار امکان نداره این ست با لباس تو فصلش زیر 2 تومن در بیاد ..قضیه قدر زر زرگر شناسد
دوستان قیمت لباس مفته .. الان ستای لباس DC آشغال چین رو زیر 700 تومن نمیشه پیدا کرد
آپ ;)

absh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اینم حرفیه ی...آقا قیت آخر برد و فیکس برام پ.خ میکنی؟قیمت آخر بوتم بده که با اون دوستمون هماهنگ کنیم.

Arash.GH

Registered User
لایک‌ها
24
عزیز اینا رو بزار تو آبان بفروش .. خیلی بیشتر از اینا میفروشی .. الان با این وضع دلار امکان نداره این ست با لباس تو فصلش زیر 2 تومن در بیاد ..قضیه قدر زر زرگر شناسد
دوستان قیمت لباس مفته .. الان ستای لباس DC آشغال چین رو زیر 700 تومن نمیشه پیدا کرد
آپ ;)

دقیقاً شما درست میفرمائید ، ولی متاسفانه من پول لازم دارم ...ضمناً در مورد لباس هم باید بگم که نمایندگی برتون توی پاساژ ایران زمین شهرک غرب هم دقیقا طبق گفته شما لباس های چینی درپیت رو بعنوان اصلی داره با قیمت های 700 و 800 میفروشه و میگه چین داره برای برتون تولید میکنه...

به هر حال ممنون بابت نظرتون.

اینم حرفیه ی...آقا قیت آخر برد و فیکس برام پ.خ میکنی؟قیمت آخر بوتم بده که با اون دوستمون هماهنگ کنیم.

ارسال شد..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا