برگزیده های پرشین تولز

فروش سه عدد مرغ عشق

pari22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
196
تعدادی رو رد کردم رفت سه جفتش موند که برا منه چندتا جفتش دیگه هم دارم اونا هم امانتن مال من نیستن جهت جفت اندازی اوردن اره 5 تا تخم گذاشت
مدفوع خوری عادتشونه هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد نترس معدشون عادت کرده خخخخخ

lonelinesspains

Registered User
لایک‌ها
5
عکس بقیه جفت هاتم میذاری؟ احیانا نمیشه یکی از جفت هایی که دارم با یه جفت مولد شما معاوضه کنیم؟ با شرایطی که شما موافق باشی؟ این پرنده ها فکر نکنمک تخم بگذار باشن تازه من جز ارزن کلی مواد مغذی دیگه مث تخم کتان و شادونه و تخم خرفه و سبزیجات و مولتی ویتامین میدم اما همش میخورن و جیغ میزنن... هیچ حرکت خاصی نمیزنن. :confused:

pari22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
196
عزیز جفت های مولد مال خودم نیستن یکی فقط مال منه اونم تخم گذاشتن دلم نمیاد جابه جا کنمشون میشه یکم درمورد رفتارشون بگی اینکه اواز میخونن یا سرشونو مثل فنر بالا و پایین میکنن

lonelinesspains

Registered User
لایک‌ها
5
آره نر سرش رو بالا پایین می کنه نزدک میله های قفس، به ماده غذا میده اواز میخونه اما نمیدونم چرا ماده میخواد سوار نر بشه بر عکس شده کاراشون یعنی جفت گیریشون رو ندیدم جدیدا. اون یکی جفت هم نر نابالغ هست مشخصه هنوز آمادگی نداره. :general309:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
آره نر سرش رو بالا پایین می کنه نزدک میله های قفس، به ماده غذا میده اواز میخونه اما نمیدونم چرا ماده میخواد سوار نر بشه بر عکس شده کاراشون یعنی جفت گیریشون رو ندیدم جدیدا. اون یکی جفت هم نر نابالغ هست مشخصه هنوز آمادگی نداره. :general309:
کارای سوکسیشون برعکس شده
ینی ماده میپره روی نر الان :دی

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

بالا