برگزیده های پرشین تولز

فروش سکه فوق العاده قدیمی زمان ناصرالدین شاه قاجار(133 سال پیش) و یک عدد اسکناس نایاب رضا شاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DomainBiz

Registered User
لایک‌ها
4
سلام علیکم،
دوستان بنده یک عدد سکه زمان ناصرالدین شاه قاجار دارم مربوط به سال 1297 هجری قمری که به شمسی میشه 1258 شمسی،این سکه یک هزار دیناری هستش
مورد بعدی هم یک عدد اسکناس 5 ریالی زمان رضاشاه(پهلوی اول) هستش و این هم من کمترجایی دیدم داشته باشند

همچنین این سکه و اسکاناس دارای ارزش کلکسیونی می باشند و همونطور که می بینید در عکس ها روشون شیشه هستش و داخل کلکسیون کوچک بنده جایگذاری شده اند

قیمت برای فروش:
150 هزار تومان
(نکته مهم اینکه با خریدار واقعی راه میام)

عکس هارو در ادامه می تونید مشاهده کنید

نکته بسیار مهم/این دو سکه و اسکناس در جاهای دیگری نیز برای فروش خواهند گذاشته شد و هر لحظه احتمال فروش آن ها است

7eix0wgrpeogweqb28q.jpg

xqh96de8pozz16ds4mx.jpg

28m30g4ddhcd0z1tqyma.jpg

auqu26liem25mor9s8k.jpg

Last edited:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
من زیاد تو کار عتیقه وارد نیستم ولی یه سکه دارم نقره دارم مال زمان صفویه است یه طرفش نوشته" شاه ولایت حسین " زیرش تاریخ 1113 که احتمال زیاد قمریه و یه طرف دیگش هم شهادتین نوشته . قطرش هم حدود 2.5cm فکر میکنی چقدر بیارزه.

DomainBiz

Registered User
لایک‌ها
4
من زیاد تو کار عتیقه وارد نیستم ولی یه سکه دارم نقره دارم مال زمان صفویه است یه طرفش نوشته" شاه ولایت حسین " زیرش تاریخ 1113 که احتمال زیاد قمریه و یه طرف دیگش هم شهادتین نوشته . قطرش هم حدود 2.5cm فکر میکنی چقدر بیارزه.

دوست گرامی،ارزش بالا وقتی حاصل میشه که کیفیت آن هم خیلی بالا باشه،یعنی سکه دارای وضوح باشه،قشنگ معلوم بشه جزئیاتش،قدمت+کیفیت خوب سکه =قیمت خیلی خوب| ولی حدودی میتونم بهت بگم اگه سالمه سالم باشه600-700 شاید ازت بخرند بازم مطمئن نیستم به هر حال سوال دیکه ای داشتید از طریق پیغام خصوصی در خدمتتون هستم

یا علی

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
روی اسکناس چیزی نوشته شده؟

DomainBiz

Registered User
لایک‌ها
4
روی اسکناس چیزی نوشته شده؟

بله دوست عزیز،ظاهرا چیزی نوشته شده ولی رنگش تا حد زیادی رفته،راستش من خودم هم هرچی نگاه کردم نتونستم بفهم چی نوشته شده

در ضمن فقط محض اطلاع دوستان عرض می کنم،
این اسکناس براحتی قابل پیدا کردن نیست،در زیر آدرس دو سایت معتبر و نسبتا قدیمی فروش اسکناس رو گذاشتم،همونطور که می بینید هیچ کدام اسکناس 5 ریالی رضاشاه رو ندارند،به غیر از این مورد یک نیم نگاهی هم به قیمت های میلیون تومانی اسکناس های رضا شاه بندازید بد نیست!

banknoteiran.com | فروش اسکناس های ایرانی | فروش اسکناس های خارجی | banknote | iran | اسکناس قدیمی ایرانی | خرید و فروش اسکناس | اسکناس ایرانی | اسکناس خارجی
رضاشاه پهلوی | بورس اسکناس-خرید و فروش اسکناسهای دوره رضاشاه پهلوی

در مورد سکه ی زمان ناصرالدین شاه قاجار هم لطفا به این سایت معتبر در حوزه فروش سکه مراجعه کنید : sekeha.com

که این سایت هم ته تهش تا زمان احمد شاه قاجار سکه داره

خودتون قیمت من رو ببینید و قضاوت کنید/

Last edited:

morteza676

Registered User
لایک‌ها
338
قیمت برای فروش:
180 هزار تومان:lol::lol:
دعا کن 10 تومان بگیرن 180 پیش کش

DomainBiz

Registered User
لایک‌ها
4

فرمایش شما درسته قیمت اصلاح شد،بنده اونجا هم 180 زده بودم یکی از دوستان برای 150 اعلام آمادگی کرد بنده هم همونطور که در بالا گفتم با فروشنده راه می یام براش 150 گذاشتم وگرنه در اون سایت هم 180 قیمتش بود عزیز
به خاطر روی گل شما اینجا هم 150 میزنم ولی از این کمتر نمی تونم بیام پایین چون سود که نداره هیچی ضرر هم میشه گرامی

در جواب اون آقایی که بالا یک اسپمی پروند هم عرض می کنم این اسکناس بانکیش بالای 1 تومن هست دوست داری برو 1 بده بانکیش رو بخر،خریدار نیستی اسپم نده

با تشکر/

Last edited:

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
درود بر شما دوست عزیز
قیمت مناسبی گذاشتید.داخل کلکسیونم موجود دارم اگر نه ازتون بر می داشتم.
امیدوارم خوب بفروشید
موفق باشید

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
در جواب اون آقایی که بالا یک اسپمی پروند هم عرض می کنم این اسکناس بانکیش بالای 1 تومن هست دوست داری برو 1 بده بانکیش رو بخر،خریدار نیستی اسپم نده

ببخشید یعنی بانکها هر اسکناس عتیقه ای رو بخوایم دارند و میفروشند؟

DomainBiz

Registered User
لایک‌ها
4
ببخشید یعنی بانکها هر اسکناس عتیقه ای رو بخوایم دارند و میفروشند؟

نه دوست من،شما وقتی یک اسکناس نو رو از بانک می گیری،بسیار تمیز و تا نشده هستش،که اصطلاحا میگن کیفیت بانکی هستش،اینجا هم منظور بنده از کیفیت بانکی،اسکناس نو و تا نخورده ی 5 ریالی رضا شاه هستش که بالای 1 میلیون تومان قیمتش هست

بازم سوالی بود در خدمتم/

محمد1366

Registered User
لایک‌ها
6
اسکناس خواستید...به خودم بگید با کیفیت بانکی در اختیارتون میذارم...مگه چقدر قدیمیه که نباشه دادا...قیمت خوب بدید براتون از هر مدل زمان پهلوی بگید آماده میکنم

msn_eti

Registered User
لایک‌ها
429
نمیخام بگم قیمت بالاس جنس ماله شماس و تعیین قیمت هم با خودتونه و هیچ کسی حق اعتراض نداره
منم چن وقت پیش یه چن تا داشتم که به یکی از دوستای گلم فروختم
اینم تاپیکشه بقیه ببینن بد نیست[h=1]فروش چند سکه قدیمی (کلکسیونی)[/h]بازم با عرض پوزش خوب بفروشی داداش

DomainBiz

Registered User
لایک‌ها
4
اسکناس خواستید...به خودم بگید با کیفیت بانکی در اختیارتون میذارم...مگه چقدر قدیمیه که نباشه دادا...قیمت خوب بدید براتون از هر مدل زمان پهلوی بگید آماده میکنم

من که نگفتم نیستش عزیزم،گفتم بانکیش هست 1 تومن

نمیخام بگم قیمت بالاس جنس ماله شماس و تعیین قیمت هم با خودتونه و هیچ کسی حق اعتراض نداره
منم چن وقت پیش یه چن تا داشتم که به یکی از دوستای گلم فروختم
اینم تاپیکشه بقیه ببینن بد نیست[h=1]فروش چند سکه قدیمی (کلکسیونی)[/h]بازم با عرض پوزش خوب بفروشی داداش

تو اون تاپیک عزیز،سکه هایی بود که کیلیویی ریخته تو بازار!
بنده دارم دو تا چیز ناب و نسبتا کمیاب رو به قیمت مناسب می دم،

با تشکر/

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
من که نگفتم نیستش عزیزم،گفتم بانکیش هست 1 تومن

تو اون تاپیک عزیز،سکه هایی بود که کیلیویی ریخته تو بازار!
بنده دارم دو تا چیز ناب و نسبتا کمیاب رو به قیمت مناسب می دم،

با تشکر/

از کجا قیمت گرفتی که 1تومن بهت قیمت دادن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا