برگزیده های پرشین تولز

فروش سگا ساترن ورژن جی در حد و عالی و دو عدد گیم کیوب ورژن یوسی

faridmom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام
دوستان میخوام دو تا از آرشیوهای خوبم رو بفروشم.
دو عدد گیم کیوب ورژن یوسی هر دو بدون جعبه هر دو اورجینال خور ( هر دو گیم کیوب خارج فرومز فروخته شدند خروجی دیجیتالی به قیمت 300 هزار تومن به مصرف کننده علی آقا و گیم کیوب با خروجی معمولی به قیمت 250 هزار تومن به محسن فروشگاه کپی خور در توپخونه پاساژ لباف فروخته شدند.)

متعلقات گیم کیوب موجود:
1- یک دسته فابریک
2- کابل فابریک
3- آداپتور فابریک
4- ترانس تبدیل 110 ولت به 220 ولت
گیم کیوب بدون ترانس تبدیل 110 ولت به 220 ولت قیمت 250 هزار تومن
گیم کیوب به همراه ترانس تبدیل 110 ولت به 220 ولت قیمت 270 هزار تومن

یک عدد سگا ساترن ورژن جی جعبه دار اورجینال خور

متعلقات:
1-دو عدد دسته فابریک
2-یک عدد کابل فابریک
3- کابل برق
4- تفنگ
قبمت 500 هزار تومن بدون تفنگ به همراه تفنگ 550 هزار تومن

برای هر کدام بازی اورجینال دارم 10 تا واسه سگا ساترن 5 تا هم واسه گیم کیوب که جدا فروخته میشن. کسی مایل باشه عکسهاش رو میفرستم.

فروش فقط حضوری و با انجام تست

ارسال به شهرستان اول واریز یعد ارسال
معاوضه ندارم. با تشکر

فایل های ضمیمه

• IMG_0151.JPG
    IMG_0151.JPG
    912.6 KB · نمایش ها: 94
  • IMG_0152.JPG
    IMG_0152.JPG
    824.1 KB · نمایش ها: 91
  • IMG_0153.JPG
    IMG_0153.JPG
    969.1 KB · نمایش ها: 91
  • IMG_0154.JPG
    IMG_0154.JPG
    949.8 KB · نمایش ها: 89
Last edited:

.Ali007.

Registered User
لایک‌ها
169
سلام و درود.
بی زحمت اگر امکانش هست قیمت حدودی گیم کیوب رو برام بفرستید.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

faridmom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام و درود.
بی زحمت اگر امکانش هست قیمت حدودی گیم کیوب رو برام بفرستید.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
دوست عزیز قیمت مدنظرتون رو برام پخ کنید. تو گفتگزی شخصی با هم به نتیجه برسیم.

faridmom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
(انصراف از فروش سگا ساترن)

متاسفانه از فروش سگا ساترن بنا به قیمت های پیشنهادی منصرف شدم، بیشترین قیمت پیشنهادی 380 تومن بوده، و اکثر پیشنهادها 250 تومن که با قیمت گیم کیوب دوستان یکی بود و قیمت پیشنهادی گیم کیوب منطقی تر بوده، فقط پول یک رم 4 مگ ساترن و یا کارت کلید ساترن 250 تومن هست. دستگاه با تفنگ دو سال پیش برای خودم 450 تومن با یک دسته تموم شده. همه دوستان قیمت ساترن مصرف شده و تعمیری بدون جعبه رو پیشنهاد دادن در حالیکه این دستگاه آکبنده و پلمپه حتی بخاطر اینکه پیچ دستگاه باز نشه کپی خور دیسکی نکردم شماره سریال دستگاه با جعبه یکی هست، (عدم فروش ساترن برای من به صرفه تر هست.) پس قطعا قیمتش بالای 500 هزار تومن فقط برای تک دسته هست.

(انصراف از فروش سگا ساترن)

rzy

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز البته شما اختیار مال خودتون رو دارید ولی اگه قصدتون فروشه قیمت مد نظرتون رو تو تاپیک بنویسید و یکم صبر کنید بالاخره مشتری پیدا میشه البته اگه قیمت درست باشه شما درخواست پبشنهاد قیمت دادید دوستان هم پیشنهاد دادند شاید خیلی ها قیمت دستشون نیست در ضمن فقط یک روز از تاپیکتون گذشته
به هر حال موفق باشید

faridmom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دوست عزیز البته شما اختیار مال خودتون رو دارید ولی اگه قصدتون فروشه قیمت مد نظرتون رو تو تاپیک بنویسید و یکم صبر کنید بالاخره مشتری پیدا میشه البته اگه قیمت درست باشه شما درخواست پبشنهاد قیمت دادید دوستان هم پیشنهاد دادند شاید خیلی ها قیمت دستشون نیست در ضمن فقط یک روز از تاپیکتون گذشته
به هر حال موفق باشید
آخه دوستانی به من پیشنهاد دادن که اکثراً یا ازشون خرید کردم یا کانال تلگرامی واسه فروش دارن یا تو بازار تهران فروشنده هستن، کسی بوده که گفته بیا با سگا سی دی جعبه دار باهم تعویض کنیم، گفتم باشه چون تا حالا سگا سی دی نداشتم، گفتم یه مدت امتحان کنم، میگم چند برمیداری میگه ساترن رو با تفنگ و دو دسته 300 هزار تومن برمیدارم، میگم سگا سی دی رو چند میدی میگه یک میلیون و دویست هزار تومن :eek::eek::eek:
خب واقعاً منظورشون رو نمیفهمم.

سگا ساترن بین 500 تا 600 هزار تومن قیمتشه، گیم کیوب هم 250 تا 280 هزار تومن واسه گیم کیوب با خروجی معمولی که مونده، حالا هر کی پیشنهاد بالاتر تو این رنج قیمت بده، تقدیمش میکنم.

Last edited:

faridmom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
( هر دو گیم کیوب خارج فرومز فروخته شدند خروجی دیجیتالی به قیمت 300 هزار تومن به مصرف کننده علی آقا و گیم کیوب با خروجی معمولی به قیمت 250 هزار تومن به آقا محسن در فروشگاه کپی خور در توپخونه پاساژ لباف فروخته شدند.)

king_6270

Registered User
لایک‌ها
59
دادا سگا ساترن بازیاشو داری لزنش اگر هراب شد هست؟

بالا