برگزیده های پرشین تولز

فروش سیم کارت های بین المللی با دو شماره همزمان انگلیس و آمریکا و رومینگ رایگان (با تخفیف ویژه)

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به دوستان عزیز،

تعداد محدودی سیم کارت فعال برای فروش موجود است... تمامی سیم کارت های جدید بدون مشکل در ایران قابل استفاده خواهند بود​

کارمزد ماهانه از سیم کارت های فعال شده برداشته شد!

• در سفر های خارج از کشور از مشکل در دریافت تماس، کیفیت بد تماس، هزینه های بسیار بالای رومینگ (دریافت تماس) و یا تعویض سیم کارت های مختلف خسته شدید؟
• برای تایید حساب بانکی یا الکترونیکی بین المللی خود دنبال سیم کارت بین المللی هستید؟
• برای داشتن تجارت بین المللی سیم کارت های داخل کشور جوابگوی شما نیست؟

پیشنهادی داریم که بسیاری از مشکلات شما رو حل می کنه ...

این سیم کارت بین المللی از اپراتور معتبر Worldsim ارایه میشه که شامل مزایای بسیار زیادی هست، از جمله:

• رومینگ رایگان در بیش از 90 کشور جهان (از جمله ایران، کل اروپا، امارات، ترکیه، ارمنستان، سوریه، عربستان و...)
• دو شماره همزمان انگلستان (0044) و امریکا (001)
• پوشش شبکه در بیش از 220 کشور جهان
• بیش از 95% درصد صرفه جویی هزینه تماس در سفرهای خارجی
• دریافت SMS رایگان در تمام کشورهای جهان
• سیم کارت دائمی و بدون تاریخ انقضاء
• امکان استفاده از سرویس اینترنت (GPRS) در بیش از 130 کشور جهان
• پنل کاربری اختصاصی جهت مشاهده ریزمصرف، شارژ و.. در وب سایت اپراتور
پشتیبانی 24 ساعته رایگان از طریق سایت اپراتور
• امکان تایید حساب های بانکی بین المللی یا PayPal, AlertPay, MoneyBookers

با استفاده از این سیم کارت دیگه نیازی به خرید سیم کارت های متعدد در هر سفر نیست و با یک شماره دائمی می تونید در تمام سفر هاتون از این سیم کارت استفاده کنید.

این اپراتور کشور های مختلف رو داخل منطقه های قرار داده که هزینه های هر منطقه برای دریافت تماس یا برقراری تماس متفاوته. مناطق 1 و 2 دارای دریافت تماس رایگان هستند.
لیست منطقه ها بر اساس مناطق:

منطقه 1: دریافت تماس رایگان در تمامی ایام هفته:
Austria , Belgium , Canada (Bell Mobility 3G) , Cyprus , Czech Republic , Denmark , Finland , France , Germany , Greece , Hungary , Ireland , Italy , Latvia , Lithuania, Luxembourg , Netherlands , Poland , Portugal , Romania , Slovakia , Slovenia Republic, Spain , Sweden , United Kingdom , USA (Puerto Rico) , USA (Virgin Islands) , USA , American Samoa

منطقه 2: دریافت تماس رایگان در تمامی ایام هفته (بجز شنبه و یکشنبه) :
Albania, Algeria, Anguilla , Antigua/Barbuda , Australia , Bahrain , Bolivia , Bosnia/Herzegovina, Cayman Islands , Croatia Republic, Dominica , Egypt , Georgia , Israel , Japan , Jordan , Kazakhstan , Kenya , Kuwait (KTC) , Lebanon , Malta, Mongolia , Monsterrat , New Zealand , Norway , Russia (MTS/Beeline) , Saudi Arabia , South Africa , Switzerland , Tanzania , Turkey , United Arab Emirates , Uruguay , Vietnam , Andorra, Angola, Armenia, Aruba, Botswana, Brunei Darussalam, Burundi, Chad, Costa Rica, Faeroe Islands, Gibraltar, Guernsey, Iran (MTN), Jersey, Malawi, Netherlands Antilles, Nigeria, Reunion Islands, Rwanda, San Marino, South Korea, Syria, Uganda, Yemen, Zambia

نکته: دریافت تماس در روزهای شنبه و یکشنبه در این کشورها به ازای هر دقیقه 0.20 دلار هزینه در بر خواهد داشت.

منطقه 3: دریافت تماس با هزینه 0.5 دلار در هر دقیقه:
Barbados , Bulgaria , Grenada , Guadaloupe , Moldova , Morocco , Oman , Qatar , St. Lucia , St.Vincent/Grenadines , Turks/Caicos Islands , Ukraine (Life/Kyivstar) , Venezuela , British Virgin Islands, Cameroon, Congo Dem Rep, Equatorial Guinea, Gabon, Ghana, Ivory Coast, Liberia, Martinique, Mauritania, Mozambique, Niger Republic, Palestine, Sudan, Suriname

منطقه 4: دریافت تماس با هزینه 0.85 دلار در هر دقیقه:

Brazil , Colombia, Estonia , Hong Kong , Iceland , Indonesia , Laos , Macau , Macedonia , Mauritius , Pakistan , Senegal Republic , Serbia , St.Kitts & Nevis , Tunisia , Burkina Faso, Cape Verde Islands, Congo, French Guiana, French Polynesia, Gambia, Guyana, Honduras, Libya, Mali Republic, Mayotte Islands, Montenegro, Sierra Leone, Somalia, Togo Republic, Zimbabwe

منطفه 5: دریافت تماس با هزینه 1.7 دلار در هر دقیقه:
Afghanistan , Argentina , Azerbaijan , Bermuda , Cambodia , China , Dominican Republic , India, Liechtenstein , Madagascar , Namibia , Panama , Paraguay , Peru , Philippines , Singapore , Sri Lanka , Taiwan , Thailand , Ukraine , Uzbekistan , Bangladesh, Benin, Comoros, Cook Islands, East Timor, Ethiopia, Greenland, Guinea, Iran (MCI,TCI,Taliya), Iraq

منطقه 6: دریافت تماس با هزینه 2.55 دلار در هر دقیقه:
Belarus , Chile, Cuba, El Salvador , Guatemala , Jamaica, Kuwait , Malaysia , Maldives, Mexico , Nicaragua, Russia, Seychelles Islands, Trinidad/Tobago, Antarctica-Norfolk Island, Antarctica-Scott, Australian Ext. Territories, Bahamas, Belize, Christmas Island, Cocos Island, Djibouti, Easter Island, Ecuador, Fiji Islands, Guam, Guantanamo Bay, Haiti, Kyrgyzstan, Nepal, Tajikistan, Turkmenistan

قیمت سیم کارت: 89.000 تومان (بدون اعتبار اولیه)،

قیمت دلار برای شارژ سیم کارت: (برای دریافت نرخ لطفا با بنده در تماس باشید)

پست پیشتاز: 5.000 تومان
پست ویژه: 10.000 تومان (تحویل 1 روز کاری به شهر های بزرگ)
پست فرودگاهی: 12.000 تومان (تحویل با اولین پرواز)

دوستانی که قصد دریافت تعداد داشته باشن، تخفیف مناسبی شامل حال آنها خواهد شد.

WorldSIM Package.jpg

Last edited:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
دوست عزیز یعنی در ایران به جز شنبه و 1شنبه تماس رایگان هست ؟ با هر اپراتوری ؟ یا فقط اگر تماس گرفته بشه رایگانه ؟

maziyar_hacker@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
میخواستم بدونم چجوری میشه سیمکارت رو شارژ کرد ؟
ایا این سیم کارت عتباری هست یعنی اول باید شارژ کرد بعد استفاده کرد یا اول استفاده میکنیم و بعد قبض پرداخت میشه ؟
شارژ اولیه سیمکارت چقدر هست ؟
چرا اینقدر ارزون هست ؟

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
نحوه شارژ؟

تاریخ انقضای سیم کارت؟

شماره تلفن قابل انتخابه؟

ممنون

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
دریافت تماس رایگان هستش یعنی اگر همراه شما زنگ بخوره هزینه ای برای شما نداره در سیم کارت های بین المللی دریافت تماس و sms هزینه داره ولی در این سیم کارت اینور نیست.

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
میخواستم بدونم چجوری میشه سیمکارت رو شارژ کرد ؟
ایا این سیم کارت عتباری هست یعنی اول باید شارژ کرد بعد استفاده کرد یا اول استفاده میکنیم و بعد قبض پرداخت میشه ؟
شارژ اولیه سیمکارت چقدر هست ؟
چرا اینقدر ارزون هست ؟
از طریق خود شرکت یا تماس با ما سریعا قابل شارژ هستش سیم کارتها اعتباریه و تاریخ انقضا هم نداره شارژ اولیه سیم کارت 5 دلار هستش.

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
دلیل ارزان بودن این سیم کارتها طرح تابستانیه شرکت هست که تخفیف خیلی ویژه بهش خورده و فقط تا اخر تابستان این طرح هستش.

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
تو ایران هم میشه استفاده کرد؟
فقط تماس های داخل ایران!
این 2شماره بودن رو نفهمیدم یعنی چی؟

ایران جز کشور های تحت پوشش این اپراتور هست و مشکلی برای استفاده از این سیم کارت در ایران وجود نداره.
فقط باید شبکه رو روی MTN ایرانسل قرار بدین تا از تخفیف های دریافت مکالمه استفاده کنین.

شما با یه سیم کارت، 2 شماره دارید که افراد دیگه میتونن به شما تماس بگیرن. شماره انگلیس به صورت پیش فرض روی سیم کارت هست و شماره امریکا باید روی سیم کارت فعال کنید.

SaMiR.UK

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

آقا هزینه ی شارژ به ازای هر دلار چقدر می شه؟
نمونه از شماره ها می شه بنویسید؟

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

آقا هزینه ی شارژ به ازای هر دلار چقدر می شه؟
نمونه از شماره ها می شه بنویسید؟

سلام،
شارژ های سیم کارت به صورت 10 دلاری موجودند که هزینه آنها 12500 تومن هستش.
قعلا از رنج پایین میتونین شماره انتخاب کنین:
00447700024744 تا 00447700024794
شماره ای رو که انتخاب می کنین، اگر جز شماره های رند باشه، قیمت ممکنه متفاوت باشه، پس شماره رو اعلام کنین تا قیمت نهایی رو اعلام کنم.
ضمنا شماره 00447700024777 هم در لیست بالا قرار نداره!
رنج دیگه ای هم هست که برای کسانی که به صورت تعداد سیم کارت سفارش بدن، در نظر گرفتم.

farzad_sh_2020

Registered User
لایک‌ها
9

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
شما شیراز تحویل حضوری هم دارید ؟
اگر آره آدرس و شماره برام بفرستید

سلام،

برای شیرازی های عزیز سیم کارت با پیک ارسال میشه
برای سفارش تعداد، مشکلی برای مراجعه حضوری نیست

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
من تا هفته آینده دارم می رم سوئد . می خوام بدونم اگه از ایران به من زنگ بزنن هزینش برای تماس گیرنده و من چقدر می شه ؟
البته این رو سرچ کردم یه چیزایی دستگیرم شد
irantosewdentarrif.jpgswedentoIran.jpg

البته برای ایرانسل که تو زون 2 هست من سرچ که کردم از هر طرف رسیو کال رو free زده
می شه بگید این یعنی چی ؟ یعنی می تونیم تو روزای معمولی هفته به صورت مجانی برای دو طرف تماس بگیریم رو هیچ طرفی هزینه ای رو نمی ده؟

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
من تا هفته آینده دارم می رم سوئد . می خوام بدونم اگه از ایران به من زنگ بزنن هزینش برای تماس گیرنده و من چقدر می شه ؟
البته این رو سرچ کردم یه چیزایی دستگیرم شد
مشاهده پیوست 73034مشاهده پیوست 73035

البته برای ایرانسل که تو زون 2 هست من سرچ که کردم از هر طرف رسیو کال رو free زده
می شه بگید این یعنی چی ؟ یعنی می تونیم تو روزای معمولی هفته به صورت مجانی برای دو طرف تماس بگیریم رو هیچ طرفی هزینه ای رو نمی ده؟

سلام

سوئد در Zone 1 قرار داره و در تمام روزای هفته رومینگ (هزینه دریافت تماس) رایگان داره، البته Zone 1 ارزونترین هزینه های مکالمه رو هم داره!
اگر شما در سوئد باشین و کسی با شما تماس بگیره، از شما هیچ هزینه ای کسر نمیشه.
هر کس که از هرجای دنیا به سیم کارت Worldsim تماس بگیره، هزینه تماس با موبایل انگلیس رو میده. چه شما ایران باشین، چه سوئد باشین. البته روش هایی هم هست که می تونن استفاده کنن و اون شخص هم هزینه کمتری بده و در مجموع با کمترین هزینه، تماس بر قرار کنین.

maziyar_hacker@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
میخواستم بدونم روش گرفتن شماره امریکا به چه صورت هست و هزینه ای داره ؟

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
میخواستم بدونم روش گرفتن شماره امریکا به چه صورت هست و هزینه ای داره ؟

سلام،

کارتی هست که در بسته سیم کارت قرار داره و تمامی کد ها رو روش نوشته، یکی از کد ها هم کد فعالسازی شماره امریکا هست که بعد از ارسال، SMS واستون میاد که شماره امریکا رو داخلش به شما میده.
هزینه اضافی نداره.

FATAL1TY

Registered User
لایک‌ها
13
درود
دوست عزیز من یه دونه میخوام! چه شماره هایی موجود دارین ؟
میتونیم انتخاب کنیم اگه حق انتخاب داریم میشه چند شماره رندشو که زیادم گرون نباشه برام پ.خ کنید؟ مثل شماره ای که چند تا پست بالاتر بود
ممنون

بالا