برگزیده های پرشین تولز

** فروش شیشه دودی (نه برچسب) فابریک همه خودرو ها **

Esmaeil72

Registered User
لایک‌ها
69
مدتیه شیشه دودی فابریک برای خودرو های ساخت خارج و وارداتی نظرم رو جلب کرده بود

99% افراد میان برچسب میزنن و به خیال خودشون آپشن به ماشین اظافه می کنند! شیشه دودی...
ولی به چه قیمتی؟

مشکلات رو براتون عنوان میکنم

وقتی شما شیشه خودرو رو با برچسب دودی می کنین حالا با درصد های مختلف توی روشنایی خوبه و به مرور هرچی به شب میرسید دید کمتره حتی بارها شده طرف میاد دودی میکنه و درخواست میکنه جای آیینه ها رو براش در بیارم روی طلق

پلیس میتونه بهتون گیر بده! برای بنده اتفاق افتاد ماشینه منو گرفتن جلو خودم شیشه های دودیم رو کندن و زحمتم به باد رفت...

به مرور برچسب ها از بین میره >>> شما به فرض سال 80 دودی می کنی سال 85 دودیت عمرش تموم میشه!

حالا کار جدید ما شیشه دودی فابریک هستش دقیقا مشابه شیشه دودی درهای عقب پرادو !

مزایا: هرچی نور بهش بیشتر بتابه تیره تر میشه، هرچی نور کمتر بتابه روشن تر میشه

درصد دودی 30% فابریک مطابق استاندارد جهانی( یو وی ، مقاوم در شرایط فشار و دمایی تست ) نه 30% برچسب!

مدت عمر تا زمانی که شیشه شما سالمه شما سال n دودی میندازین سال n+1 هنوز دودی مثله روزه اوله

شیشه خودرو شما گرفته نمیشه در زمان فروش میتونید به عنوان آپشن روی ماشین بفروشین یا جدا بفروشین شخصا خودم خریدارم...
فرایند ساخت شیشه جلو با اطراف و عقب متفاوته
با نصب این شیشه ها فضایی امن برای خود و سرنشینان ایجاد می کنین
به صورت سفارشی هر رنگی ساخته میشه، رفلکس و .... ساخته میشه
هیچ جریمه ای برای این کار ثبت نشده کاملا قانونی

در نهایت اگر میخواین کار اساسی و تک انجام بدین شیشه رو عوض کنید وگرنه برچسب هم نزنین! عمریه کارم برچسبه

به شخصه میتونم بگم هیچ کجای ایران این شیشه ها نیست !
تنها تولید کننده به صورت عمده و تکی و صادر کننده توی خاورمیانه !!!!!

کنترل واقعی دما:

14_05_14_auto-garma.jpg

فروش ویژه برای تابستان
قیمت عالی برای همکار

ارسال در تهران رایگان
بیمه بار برای شهرستان ها رایگان

با افتخار ساخت ایران

به ترکیه،سوریه، عربستان صادر میکنیم

شماره 09199196865
تحویل + بسته بندی به سراسر ایران و جهان

خودرو : پراید انواع مدل ها >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)، شیشه عقب با گرمکن، 4 شیشه در ها + 2 لچکی >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو : پراید انواع مدل ها >>>> شیشه برنز >>> شیشه راننده : (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها + 2 لچکی>>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو : تیبا >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)، شیشه عقب با گرمکن، 4 شیشه در ها + 2 لچکی >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: 206 >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن (اتمام موجودی) 4 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: 206 صندوق دار >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: تندر 90 >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)شیشه عقب با گرمکن ، 4 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: 405 >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها + 2 لچکی >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: پرشیا (پارس) >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها + 2 لچکی >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: ریو >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده :(اتمام موجودی)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها + 2 لچکی >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: سمند >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها + 2 لچکی>>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: زانتیا>>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: پیکان >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن (اتمام موجودی) 4 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو:نیسان وانت >>>> شیشه دودی >>> 2 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت!

خودرو: نیسان وانت >>>> شیشه آبی >>>2 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت!

خودرو: پاترول 2 در >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو) اتمام موجودی ،شیشه عقب، شیشه کابین عقب در دو مدل یک تیکه و 2 تیکه>>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: پاترول 4 در >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو) اتمام موجودی ،شیشه عقب، شیشه کابین عقب در دو مدل یک تیکه و 2 تیکه>>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: کیا کادنزا >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو:سورنتو ایکس ام>>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

خودرو: اپتیپما >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده (شیشه جلو)،شیشه عقب با گرمکن،4 شیشه در ها >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

اگر خودرو شما توی لیست نبود نگران نباشید برای هر خودرویی موجوده

09199196865

14_05_14_060320131471.jpg

14_05_14_060320131481.jpg

نصب شده شیشه ها در روز :

به تفاوت در سایه و آفتاب دقت کنید

14_05_14_IMG-0892.jpg

بدون 1% اختلال در دید

14_05_14_IMG-0112.jpg

14_05_14_IMG-0111.jpg

ساخت و طراحی هر شیشه ای که شما بخواین ...

14_05_14_15146187681518858028.jpg

14_05_14_26765192915036004962.jpg

شیشه عقب 206

hpeeuxqeobho387037l3.jpg
ekfrai8upl7tm71vm2xn.jpg
ctfi1cmobeej2q8zbewl.jpg
hyh6mjd1e8br9l2ww85o.jpg
51ni6vtpecoocxtu7v6d.jpg

Last edited:

aryangolden

Registered User
لایک‌ها
88
داداش یعنی توی نور کم رنگش سفیده و توی آفتاب دودی میشه؟
مثل شیشه فتوکرومیک عینک؟

Esmaeil72

Registered User
لایک‌ها
69
داداش یعنی توی نور کم رنگش سفیده و توی آفتاب دودی میشه؟
مثل شیشه فتوکرومیک عینک؟

کاملا سفید نمیشه
نمیشه گفت 100% فتوکرومیک ولی دقیقا همون ساختار دودی فابریک پرادو و ...

مخلص...

sundown91

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
عکسی از نصب شدش دارین؟؟؟

sundown91

Registered User
لایک‌ها
26
جالب شده مث ماشینای وارداتی میمونه
ماشینم سمند هست واسش موجود دارین؟ قیمتش؟
یه مورد هم از ایرادهای برچسب اینه به مرور زمان بالابر شیشه کاراییش رو از دست میده واسه من که این مورد هرموقع برچسب زدم صدق کرده....

david_violaw

Registered User
لایک‌ها
1,028
داداش شیشه های قبلی ماشین بعد تعویض چی میشن؟
یعنی میشه اوناروهم شما بردارید ما یه چیزی سر بدیم؟

Esmaeil72

Registered User
لایک‌ها
69
جالب شده مث ماشینای وارداتی میمونه
ماشینم سمند هست واسش موجود دارین؟ قیمتش؟
یه مورد هم از ایرادهای برچسب اینه به مرور زمان بالابر شیشه کاراییش رو از دست میده واسه من که این مورد هرموقع برچسب زدم صدق کرده....

دقیقا
بهترین جنس برچسبم نصب کنید نهایت 5-6 سال با مراقبت دوام داره...

Esmaeil72

Registered User
لایک‌ها
69
داداش شیشه های قبلی ماشین بعد تعویض چی میشن؟
یعنی میشه اوناروهم شما بردارید ما یه چیزی سر بدیم؟

سلام
والا شیشه ها میمونه برای خودتون
موقع فروش ماشین میتونین عوض کنیدو اینا رو بفروشین...

مخلص...

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوست عزیز،برای تیبا هم داری؟
شما کدوم شهر تشریف دارید؟

saman_2325

Registered User
لایک‌ها
3
ببخشید دوست من ، من درست متوجه قیمت گذاریتون نشدم .....!!
خودرو: 206 >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده : 190 شیشه عقب با گرمکن : تولید نشده 4 شیشه در ها : 220 >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

یعنی اگه بخوام هر4 تا شیشه درها رو عوض کنم میشه 220 ؟ پس اون 190 تومنیه چیه ...؟
کجای تهران هستین نحوه خرید رو میفرمائید ....
راستی اگه حالا یک درصد ااین پلیس های با معرفت متوجه نشدن این شیشه فابریک هست نه برچسب !!! و اگه خواست خدای نکرده ماشین ببره پارکینگ اون موقع توی اون شرایط دقیقاً چه خاکی باید بر سرمون بریزیم ..؟

Esmaeil72

Registered User
لایک‌ها
69
ببخشید دوست من ، من درست متوجه قیمت گذاریتون نشدم .....!!
خودرو: 206 >>>> شیشه دودی >>> شیشه راننده : 190 شیشه عقب با گرمکن : تولید نشده 4 شیشه در ها : 220 >>>> ضمانت کیفیت تا بی نهایت! >>> کامل تخفیف ویژه

یعنی اگه بخوام هر4 تا شیشه درها رو عوض کنم میشه 220 ؟ پس اون 190 تومنیه چیه ...؟ منظور شیشه راننده هست 4 شیشه اطراف جداست شیشه عقبم جداست
کجای تهران هستین نحوه خرید رو میفرمائید ....
راستی اگه حالا یک درصد ااین پلیس های با معرفت متوجه نشدن این شیشه فابریک هست نه برچسب !!! و اگه خواست خدای نکرده ماشین ببره پارکینگ اون موقع توی اون شرایط دقیقاً چه خاکی باید بر سرمون بریزیم ..؟ بگین برچسب رو بکن پلیس گرامی با کمال احترام

شماره دادم خدمتتون
09199196865
مخلص...

Hoomantala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
4تاشیشه پرشیا برا درها چقدر در میاد؟
خیلی خوب متوجه نشدم قیمتارو!
نصب هم دارین ؟!

بالا