منتخب بازارچه

فروش ضبط سونی مدله gn77d بسیار تمیز

pariseiran

Registered User
امتیاز - 99.5%
191   1   0
عکس وضعیت لینک چند وات چمد ار ام اس سکم توضیح

Sent from my LT26w using Tapatalk 2

علیرضـا

همکار بازنشسته
امتیاز - 100%
80   0   0
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۶ ساعت آینده نسبت به اصلاح پست اوّل مطابق قوانین بازارچه (گذاشتن عکس با نام کاربری، نشانی انجمن، تاریخ) اقدام نمایید.

Last edited:

farzadiii

Registered User
امتیاز - 100%
21   0   0
عکس وضعیت لینک چند وات چمد ار ام اس سکم توضیح

Sent from my LT26w using Tapatalk 2
لینک مشخصات و عکس با نام کاربری اضافه شد

لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۶ ساعت آینده نسبت به اصلاح پست اوّل مطابق قوانین بازارچه (گذاشتن عکس با نام کاربری، نشانی انجمن، تاریخ) اقدام نمایید.
عکس با نام کاربری اضافه شد قربان

omidatomic

Registered User
امتیاز - 98.9%
88   1   2
واقعا هیولاست بیشتر از تصورتون قویه دوستان من خودم gn-88d رو دارم و این سری مینی های فای نمیدونم چرا بیسشون خیلی بیشتر از تون صداشونه !!! :eek:

farzadiii

Registered User
امتیاز - 100%
21   0   0
واقعا هیولاست بیشتر از تصورتون قویه دوستان من خودم gn-88d رو دارم و این سری مینی های فای نمیدونم چرا بیسشون خیلی بیشتر از تون صداشونه !!! :eek:
کاملا تایید میشه
خیلی قوی تر از تصور ادم هست
ممنون داداش

کاملا تایید میشه
خیلی قوی تر از تصور ادم هست
ممنون داداش

Last edited:

Registered User
امتیاز - 100%
3   0   0
ضبط هاي خيلي خوبي هستند
با توجه به تميزيش اگه جا داريد نگهش داريد.
===============
بازارچه سيد اسماعيل تو مولوي يه رايو ضبط ناسيونال 530 (مال حداقل 40 سال قبل) رو كه تك كاست هست و همچين صداي بلندي هم نداره رو گذاشته بود 1 ميليون تومن ولي خدائيش انگار آكبند بود

farzadiii

Registered User
امتیاز - 100%
21   0   0
ضبط هاي خيلي خوبي هستند
با توجه به تميزيش اگه جا داريد نگهش داريد.
===============
بازارچه سيد اسماعيل تو مولوي يه رايو ضبط ناسيونال 530 (مال حداقل 40 سال قبل) رو كه تك كاست هست و همچين صداي بلندي هم نداره رو گذاشته بود 1 ميليون تومن ولي خدائيش انگار آكبند بود
کاملا تایید میشه
کسی که قدر صدای خوب را بدونه تو خریدش شک نمی کنه

Last edited:

Exo-3

Registered User
امتیاز - 100%
5   0   0
سونی کی بد بوده که این بار دومش باشه؟ لنز این دستگاه رو نمایندگی برای تعویض 270 میگیره!!!!
خوب بفروشی هموطن

farzadiii

Registered User
امتیاز - 100%
21   0   0
بیا بالا
سگش هر چی اسپیکر را می ارزه
460 وات rms یعنی تقریبا هم قدرت اسپیکر لاجیتک z5500 هست تازه این ضبط فقط 300 وات بیس تولید می کنه ولی لاجیتک 188 وات بیس تولید می کنه

Last edited:

farzadiii

Registered User
امتیاز - 100%
21   0   0
بیا بالا
کسی ضبط حرفه ای تکان دهنده نمی خواد
بابا الان با این پول به زور اسپیکر ایستاده گیر میاد که تازه نصف قدرت این هم ندارند

wolfx990

Registered User
امتیاز - 100%
67   0   0
بیا بالا
کسی ضبط حرفه ای تکان دهنده نمی خواد
بابا الان با این پول به زور اسپیکر ایستاده گیر میاد که تازه نصف قدرت این هم ندارند
ای بابا دوست عزیز.میدونی مشکل چیه.مشکل اینه که صدای اینو هر کسی نشنیده که بدونه صدا یعنی چی.باور کن الان خیلیها حاضرن برن یه اسپیکر بخرن فقط به خاطر اینکه فلش میخوره.ولی نمیدونن که شفافیت و کیفیت و بیس شفاف این ضبطا کجا و اونا کجا.همین که میبینن ضبطه میگن قدیمیه و از رده خارجه.ولی جنس خوب همیشه خوبه.
الان یه اسپیکر چینی آشغال رو کمتر از 400 نمیدن.

farzadiii

Registered User
امتیاز - 100%
21   0   0
ای بابا دوست عزیز.میدونی مشکل چیه.مشکل اینه که صدای اینو هر کسی نشنیده که بدونه صدا یعنی چی.باور کن الان خیلیها حاضرن برن یه اسپیکر بخرن فقط به خاطر اینکه فلش میخوره.ولی نمیدونن که شفافیت و کیفیت و بیس شفاف این ضبطا کجا و اونا کجا.همین که میبینن ضبطه میگن قدیمیه و از رده خارجه.ولی جنس خوب همیشه خوبه.
الان یه اسپیکر چینی آشغال رو کمتر از 400 نمیدن.
دقیقا همینی هست که میگی
با حرفات کاملا موافقم

بالا