برگزیده های پرشین تولز

فروش عسل دارویـی درجه❶ کوهستان (وحشی،بهارنارنج،شویـد،آنـُخ،خارشتر،آویشن،گون) با ██ ضمانت برگشت ██

sooly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تشکر و دست گلت درد نکنه

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
درود
من یک سوال داشتم
جایی خونده بودم که نمیشه زنبور رو مجبور کرد فقط از یک گل خاص تغذیه کنه . که منطقی به نظر میرسه
سوال اینجاست پس چطور عسل شوید ، خارشتر و .... تولید میشه ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
درود
من یک سوال داشتم
جایی خونده بودم که نمیشه زنبور رو مجبور کرد فقط از یک گل خاص تغذیه کنه . که منطقی به نظر میرسه
سوال اینجاست پس چطور عسل شوید ، خارشتر و .... تولید میشه ؟
درود گرامی
بله همینطوره و اگه گفته میشه عسل با فلان شهد منظور گیاه غالب منطقه هست که برای عسل با شهد خاص باید منطقه رو درست انتخاب کرد

sooly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام ابراهیمی هستم اگر ممکنه یه سری به پخ ما بزنید ممنون

sooly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ممنون از صداقت شما این جواب شما خیلی باسم مهم بود و شما صادقانه و بدون تبلیغ کردن جواب من را دادید خیلی خیلی ممنون ان شا اله دفعه بعد عسل وحشی با موم خدمت شما سفارش میدم کاش که نصف کاسبان ما نمیگم همشون فقط نصفشون مثل شما با صداقت توی کارشون باشن اصلا هم مهم نیست کسی ازشون تشکر کنه یانکنه.

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
دوست عزیز من نیم کیلو عسل وحشی بدون موم میخام و نیم کیلو عسل کنار
لطفا قیمت و شرایط رو برام بفرستین . درضمن مشهد هستم،هزینه پست چقدر میشه؟
ممنون

sooly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام و خسته نباشی اقای رحیمیان عسل بنده هم طبق معمول رسیده وشما زحمت کشیدید و نیم کیلو بیشتر گذاشتید که شرمندمون کردید منزل هم خیلی از عسلهای شما خوششون اومد خیلی زود تماس میگیرم برای سفارشهای بعدی خدا به شما و کارشما برکت بده.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوست عزیز من نیم کیلو عسل وحشی بدون موم میخام و نیم کیلو عسل کنار
لطفا قیمت و شرایط رو برام بفرستین . درضمن مشهد هستم،هزینه پست چقدر میشه؟
ممنون
درود بزرگوار
خدمتتون ارسال شد

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام ابراهیمی هستم اگر ممکنه یه سری به پخ ما بزنید ممنون
ممنون از صداقت شما این جواب شما خیلی باسم مهم بود و شما صادقانه و بدون تبلیغ کردن جواب من را دادید خیلی خیلی ممنون ان شا اله دفعه بعد عسل وحشی با موم خدمت شما سفارش میدم کاش که نصف کاسبان ما نمیگم همشون فقط نصفشون مثل شما با صداقت توی کارشون باشن اصلا هم مهم نیست کسی ازشون تشکر کنه یانکنه.
سلام و خسته نباشی اقای رحیمیان عسل بنده هم طبق معمول رسیده وشما زحمت کشیدید و نیم کیلو بیشتر گذاشتید که شرمندمون کردید منزل هم خیلی از عسلهای شما خوششون اومد خیلی زود تماس میگیرم برای سفارشهای بعدی خدا به شما و کارشما برکت بده.
درود جناب ابراهیمی.
خوشحالم که شما هم راضی هستید.
اون مقدار اضافی هم بخاطر باقی پولتون بود که بیشتر واریز کرده بودید.
در خدمتتون هستم :)

sadegh195

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام مجدد و خسته نباشید. امکان ارسال نیم کیلو عسل گون خام رو دارید؟ و اینکه چند روز طول میشکه تا بسته به تهران برسه. چون میخوام آدرس محل کارم رو بدم که پنجشنبه و جمعه کسی نیست بسته رو تحویل بگیره. در ضمن اگه شماره حساب رو هم به همراه مبلغ لازم مرحمت بفرمایید ممنون میشم. با تشکر فراوان

sooly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام و خسته نباشید دو تا سوال اول موجودی عسلهاتون رو پخ کنید دوم در اینجا یعنی تهران عسل فروشی دیدم که عسلی داشت که از همه گرانتر بود فقط سوالی برام پیش اومده که این عسل به همراه موم به صورت عرفش داخل چهار چوبی که درون کندو میگذارن بود ولی رنگ عسل سیاه بود به قول شما تمام عسلهای پرورشی مومشان به صورتی که گفتید هست و همچنین میدانم رنگ عسل بستگی به گل منطقه داره ولی رنگ سیاه این عسل وحالت مومش به عسل پرورشی نمیخورد ولی با این حال داخل چهار چوبهای پرورشی بود که شبیه عسل وحشی بود و مومی داره که براحتی در دهان اب میشه ورنگ سیاهش و به اسم عسل کوهی و درمانی بفروش میرسونه لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایم کنید ببخشید با سوالات کلافتون کردم با تشکر

amirsarrafi45

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
عسل بهارنارنج هم دارید؟
بدون موم (متاسفانه بچه ها موم دوست ندارند.
لطفا قیمت کیلو با هزینه تهران؟
ممنون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام مجدد و خسته نباشید. امکان ارسال نیم کیلو عسل گون خام رو دارید؟ و اینکه چند روز طول میشکه تا بسته به تهران برسه. چون میخوام آدرس محل کارم رو بدم که پنجشنبه و جمعه کسی نیست بسته رو تحویل بگیره. در ضمن اگه شماره حساب رو هم به همراه مبلغ لازم مرحمت بفرمایید ممنون میشم. با تشکر فراوان
درود بزرگوار
پیام خصوصی شد.

سلام و خسته نباشید دو تا سوال اول موجودی عسلهاتون رو پخ کنید دوم در اینجا یعنی تهران عسل فروشی دیدم که عسلی داشت که از همه گرانتر بود فقط سوالی برام پیش اومده که این عسل به همراه موم به صورت عرفش داخل چهار چوبی که درون کندو میگذارن بود ولی رنگ عسل سیاه بود به قول شما تمام عسلهای پرورشی مومشان به صورتی که گفتید هست و همچنین میدانم رنگ عسل بستگی به گل منطقه داره ولی رنگ سیاه این عسل وحالت مومش به عسل پرورشی نمیخورد ولی با این حال داخل چهار چوبهای پرورشی بود که شبیه عسل وحشی بود و مومی داره که براحتی در دهان اب میشه ورنگ سیاهش و به اسم عسل کوهی و درمانی بفروش میرسونه لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایم کنید ببخشید با سوالات کلافتون کردم با تشکر
درود بزرگوار
پیام خصوصی شد.

سلام
عسل بهارنارنج هم دارید؟
بدون موم (متاسفانه بچه ها موم دوست ندارند.
لطفا قیمت کیلو با هزینه تهران؟
ممنون
درود گرامی
عسل بهارنارنج مرغوب متاسفانه امسال نداریم.

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
سلام داداش
از این عسلها هر کدوم 1 کیلو گرما ندیده و خام میخوام..اما چون مشتری دایم میشم تخفیف خوب میخوام(همکاری حساب کن)
قبلا یونجه هم داشتی نه؟)
یه قیمت بده واسه همش به صرفم بود امشب بریزم فردا بفرستی
تاکید میکنم خام باشه
شیوید
آنــُـــخ
خـــارشتر
چهل گیاه
آویشن
گـَــــوَن
بهار نارنج
اسطوخودوس
قیمت عسل وحشی رو هم بگید بد نمیشه
مزسی

Last edited:

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام داداش
از این عسلها هر کدوم 1 کیلو گرما ندیده و خام میخوام..اما چون مشتری دایم میشم تخفیف خوب میخوام(همکاری حساب کن)
قبلا یونجه هم داشتی نه؟)
یه قیمت بده واسه همش به صرفم بود امشب بریزم فردا بفرستی
تاکید میکنم خام باشه
شیوید
آنــُـــخ
خـــارشتر
چهل گیاه
آویشن
گـَــــوَن
بهار نارنج
اسطوخودوس
قیمت عسل وحشی رو هم بگید بد نمیشه
مزسی
درود بزرگوار
خدمت شما پاسخ شد

davoud.vk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام .
شما عسل سیاه دانه هم تو محصولاتتون دارید ؟؟؟؟

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
سلام حمید جان خوبی داداش
این عسل
عسل (خام و گرمادیده) چهل گیاه
با آویشن چه تفاوتی داره ؟

بالا