برگزیده های پرشین تولز

فروش عطر اصل LALIQUE Encre Noire For Men

وضعیت
موضوع بسته شده است.

021 hichkas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام :)

1. یک عدد عطر Encre Noire For Men اصل برای فروش میزارم اکبند نیست برای تست باز شده استفاده نکردم عکس شو میزارم قیمت هم چون من اولین بار قیمت فروش تهران نمی دونم تو سایت لیلیوم 120 زده من 105 میفروشم
  2. قیمت بازار رو دقیق نپرسیدم عکس ها رو با گوشی گرفتم هر سوالی در موردش باشه حتما پاسخ میدم :D
  3. شماره ی تماس 09380332498

جنسیت: مردانه نوع عطر: Eau De Toilette بو: گرم و تلخ فصل: ماه های سرد سال

made in france

رایحه آمیزه ای از وتیور ، سرو ، مشک و سایر ترکیبات معطر و تلخ جنگلیست . حکاکی نام lalique روی در چوبی این عطر اصالت این عطر فرانسوی را به تصویر می کشد . در طی سال های اخیر با وجود مصرف زیاد این عطر در بین اقشار مختلف جامعه به جرات باید گفت که هرگز یکنواخت نشده و همیشه مورد ستایش همگان قرار گرفته

1. 20130319(002).jpg

20130319(013).jpg

Untitledشش.jpg

Last edited:

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
.: اخطار :.

سلام دوست عزیزم

تاپیک فروش، باید عکس از کالا داشته باشه و کنار کالا باید کاغذی با سه نوشته‌ی: 1- نام کاربری 2- آدرس فروم و 3- تاریخ قرار داده شده باشه. (نه به صورت تایپ روی عکس و یا ویرایش فتوشاپی اون)
وجود هر کدوم از این سه مشخصه دلیل داره و هر سه لازم هست! در صورت نبودن هر کدوم از سه مورد فوق در عکس‌ها، تاپیک خلاف قانون هست. (اگر در یک تاپیک چند کالا برای فروش قرار بگیره، از هر کالا باید حداقل یک عکس با مشخصات فوق موجود باشه.)
لطفاً قبل از ایجاد تاپیک، عکس‌ها رو تهیه و آماده آپلود کنید.

با این حال چون در بازارچه تازه‌کار هستید، به شما فرصت داده میشه تا طی 24 ساعت حداقل یک عکس با مشخصاتی که ذکر شد به پست اول اضافه کنید. در غیر این صورت طبق قانون، تاپیک شما مسدود میشه.

این تاپیک‌ها رو مطالعه کنید تا بیشتر و بهتر با قوانین و دستورالعمل‌های فعالیت در بازارچه آشنا بشید:

متشکرم.

021 hichkas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ممنون از راهنمایی شما

اگه بشه بگید چچوری کلا حزف کنم کسی خوشش نمومد !

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
آغازگر گرامی

با وجود تذکر داده شده، متأسفانه درمهلت مقرر نوشته اول رو طبق قانون اصلاح نکردید، بنابراین تاپیک شما بسته می‌شه.
اگر لینک عکس قانونی رو به همراه لینک این تاپیک برای من (با پیام خصوصی) بفرستید، تاپیک مجدداً باز میشه. (تاپیک جدید ایجاد نکنید!)

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا