برگزیده های پرشین تولز

erratic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
afshar-1.jpg

کسب درامد تضمینی از فروش لباس
تولید و پخش لباس حراجی و بچگانه افشار
با کیفیت ترین لباس های بچگانه فقط 1000تومان به صورت عمده برای همه مردم

سلام خدمت عزیزان
تولیدی و پخش افشار اقدام به فروش عمده لباس های بچگانه نوزادی الی 5-6 سال میکنه
عکس 3 تا از نمونه کارهارو قرار دادم (3 تا نمونه سوا نشده)
جنس کارهایی که در تصویر میبینید ویسکوز و وسطی هم جودون هستش اما پنبه هم کار میکنیم
فروش لباس ها به شدت عالیه. به شخصه 50.000 تا از لباس ها فروختم
اگر مغازه ندارید مشکل هم نداره مناسبه دست فروشی و بازارهای روز هستش با اینجال فروش خیلی خوبی هم تو مغازه داره
از کیفیت میگم مشتری لباس رو دو سال تن بچه ش کرده بعد گفته که پاره نشده و بچه ش بزرگ شده و تنش نمیشه به عنوان دستمال استفاده میکنه!!!!
دوختش انصاف واری و فوق العاده عالیه تو عکس میبینید هم زیگزال و هم مینادوزش 5 نخ استفاده شده
تمامی کارها رنگی هستند در حقیقتش دو رنگ و کار تک رنگ نداریم مگر اینکه پارچه ش باشه و بزنیم که معمولا پیدا میشه تو کارها
عمده لباس ها شلوار ، تاپ ، شورت هستش اما پیراهن و سارافون بچگانه هم داخلش پیدا میشه اگه پارچه ش قد بده و مشتری قدر بدونه!!! چون حسابی پرزحمته. سارافونی که عرض میکنم تو 5 دقیقه اول فروش، میبرنش به تعداد بسار زیباست
قیمت کارها در حال حاضر برای خرید عمده به صورت درهم دونه ای 1000 تومان هستش!! که بسته به فروشنده میتونه هرچقدر که میتونه بکشه و بفروشه
پیشنهاد هم اینه که زیاد قیمت رو بالا نگید و مثل خودم تعداد بفروشید تا به سرعت تعداد مشتریاتون بالا بره
از این کار ما به سراسر کشور ارسال کردیم و میکنیم شیراز لرستان، زاهدان بیشترین آمار خرید رو از ما دارن و مشتریهاش از هر قشر (غنی و فقیر) جامعه هستند این نیست که بگید اینارو کسایی که توان مالی ندارن میخرن. خودتون میتونید امتحان کنید! کیفیت برتر قیمت ارزان
آدرس تولیدی ما تهران - دماوند رودهن هستش و در حال حاضر ماهانه تعداد 3000 عدد میتونیم کار تولید و ارسال کنیم

به راحتی میتونید کسب درامد کنید و پولدار شید. در صورت تمایل نمونه کار هم ارسال میکنیم
شما میتونید این کارهارو تو مغازه خودتون بفروشید یا مثل یک ویزیتور به مغازه ها بفروشید یا مثل خودم که یک مدت تو بازار روز فعالیت داشتم تو بازارها بچرخید

تجربه خودم:
درامد خودم وقتی تو بخش فروش تولیدی بودم روزانه 3 ساعت کار 300 هزارتومان بودش. این جمله الکی هم نیست و مثل کلی حرفای مفت اینترنتی خالی بندی نیست. حتی اگه تو محلتون بازار روز نیست میتونید جلوی مدرسه های ابتدایی ببرید که تسلط خودم بود تو شلوغی 3 ساعت ظهر فروش میکردم و برمیگشتم خونه بقیه روزو کارای دیگه میکردم
بنا بر این:

ظرفیت تولید تعداد ماهانه در حال حاضر: 3000 عدد هستش
قیمت به صورت عمده: دونه ای 1000 تومان
رنگ بندی و سایز بندی: درهم! 24 رنگ از نوزادی الی 5-6 سال
کاربری: پسرانه و دخترانه درهم
جنس لباس ها :ویسکوز (پنبه هم کار میشه اما با توجه به قیمت پارچه ش قیمت کارها کمی بیشتر و متغیر هستش)
فصل فروش:
همه فصل (لباس خانگی و زیر)

هزینه ارسال پای خود مشتری هستش
جهت خرید با شماره 09377410874 محمد مهدی نظری افشار

یا با ایمیل info[at]nicweb.net در ارتباط باشید.

برای هرگونه رفع ابهام هم در خدمت سوال کنید همینجا پاسخ داده میشود

hadi181s

Registered User
لایک‌ها
52
قیمتش که مفته
ولی طرحاش خیلی بده . چند رنگ و بد دوخت و بد فرم
دیگه کسی الان ازین مدلا نمیپوشونه
بیشتر به درد روستا ها و شهرهای کوچیک میخوره
کیفیت و طرحتونو ارتقا بدید قیمتتون بالاتر هم رفت میخرن

erratic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اینکارا تو اریاشهر تهران هم فروخته شده و یه ساعته تموم شده. دوخت و کیفیت عالی هستش جنس پاذچخ عالی هستش و ازین بهتر هم در نمیاد. مگر چاپ بخوره که خریدار میتونه چاپ رو سفارش بده

Sent from my HUAWEI Y550-L01 using Tapatalk

دکترسین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام ب نظر خیلی جالب میاد.با پست ارسال میکنید?هزینه ش برای مثلا اردبیل چقد میشه?

erratic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم با پست ارسال میشه و هم با اتوبوس.
تا 30 درصد هزینه ارسال هم پای تولیدی هستش و 70 درصد با مشتری

erratic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمونه کارهای دیگه که میتونید جنس، کیفیت، دوخت و رنگ بندی رو ملاحضه کنید:
tkrlt3qpjfqdgq4vj7u.jpg
y6smil2hdimm5xkni5he.jpg
7dvh0hgc0rugvyxbpmjj.jpg
fnnl7qs7aamn4drq5ynm.jpg
0l40dqtf72kt0p0biyj2.jpg
51eid7ubkajst5cfdw01.jpg
gnxx74v87cyyfnyanji.jpg
9gxtcfkq71o425yw8rd2.jpg
8q6bzigw00lr6h0n9ws.jpg

دکترسین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من 20تکه از این لباسها رو میخوام سفارش بدم.چقد طول میکشه ب دستم برسه?حتما باید تلفنی سفارش بدم یا اینجاهم میشه?

دکترسین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه میشه به آدرس اداره پست اردبیل به نام یوسفی ارسال کنید،من خودم از پست تحویل میگیرم.
نحوه ی پرداخت و زمان ارسال رو هم لطفا بفرمایید

دکترسین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
عذرمیخوام نشد??

بالا