برگزیده های پرشین تولز

فروش عینک پلیر بدون حافظه داخلی

guilanshop.com

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام خدمت شما همکار محترم
با توجه به اینکه شما بسیار به محصول خود مطمئن بوده اید
و تاکید فرمودید که این عینک های پلیس را از هیچ فروشگاهی با این قیمت نمی توانید تهیه کنید
متاسفانه بنده اقدام به خرید 10 عدد عینک نمودم بعد از رسیدن این عینکها فهمیدم چیزی که بنده میخواستم نبوده ، با کیفیت پایین غیر قابل استفاده و حتی غیر قابل هدیه دادن است چه رسد به فروختن
و به گمان من ارزش حدود 2000 تومن بیشتر را ندارد ... اما شما و همکار محترم تان که فرمودند وارد کننده این محصول هستند و آنها را در رشت و مغازه به قیمت 60.000 تومان میفروشند
اما بنده حتی در حراجی ها خیلی بهتر و محکم تر از این را 10.000 تومان قیمت گرفته ام ،البته اصلا نیازی به این نیست که بنده بخواهم به شما ثابت کنم که ارزش این عینک ها چقدر است
چون راه قانونی وجود دارد و بنده از ان طریق به شما ثابت میکنم...

شما فرمودید بنده در خریدم دقت نکردم و بنده هم پذیرفتم ، بله من باید به یک فروشگاه حقیقی مراجعه میکردم و کالا را از نزدیک میدیدم و بعد در صورت مرغوب بودن و کیفیت خوب خریداری میکردم و این اشتباهم را کاملا پذیرفتم و عینکها را برای شما مرجوع کردم و درخواست کردم سودی را که از فروش این عینکها در نظر داشتید کسر فرمایید
و مابقی پول مرا واریز کنید
بنده به عنوان یک فروشنده اینترنتی با سابقه 8 سال کار در اینترنت ، هفته گذشته کالایی با قیمت 350.000 تومان فروختم وقتی دست مشتری رسید ایشان زنگ زد و گفت این چیزی نیست که من انتظار داشته ام و با توجه به اینکه من 100 ها عدد از آن دستگاه را تاکنون فروخته بودم و با چنین موضوعی مواجه نشده بودم اما باز هم بنده با کمال احترام پول ایشان را برگرداندم و منتظر شدم تا کالا را برای من برگرداند ، چون از کالا کاملا مطمئن بودم ، و میدانستم اگر این مشتری نباشد مشتری دیگری...
اما شما فرمودید ما اینجا بیهوده ننشسته ایم،من با این حرف شما مخالفم چون اما ماهیت فروش اینترنتی به این صورت است گاهی برای مشتریی ساعتها وقت میگذاریم اما منجر به فروشی نمیشود ... گاهی 20 تلفن و 100 ایمیل پاسخ میدهیم و نتیجه ان چند فروش موفق است ...
بنده در حق شما لطف کردم و درخواست کردم
که سودی را که از این معامله در انتظار داشتید کسر کنید و مابقی پولم را واریز کنید
و شما بسته را از پست اصلا تحویل نگرفته و برگشت داده اید

این کار شما هیچ معنی دیگری غیر از اینکه این کالا نامرغوب است و به زور آنرا به فروش می رسانید و با فروش این محصول درواقع از شر آن راحت شده اید، ندارد
چون بنده گفتم هر چقدر سود شماست کسر کنید ؟!!!!! همکار شما فرمودند که از هر عینک 1000 تومن سود عاید شما می شود
بنده 125000 تومن واریز کردم
هزینه های پست را خودم پرداختم پس اگر جنس تان را پس میگرفتید و سودتان را هم کسر میکردید نه تنها ضرر نمیکردید که دقیقا به اندازه فروش اینها سود نصیب شما میشد و حتی اصل کالایتان هم به شما باز می گشت !!!!
و هر آدم عاقلی با شنیدن اینکه شما جنس خود را پس نگرفته اید به همین نتیجه ای که بنده به آن رسیده ام میرسد

ضمنا بنده تاکنون یکبار هم با شما تماس نگرفتم
وقت شما را نگرفتم و کاملا به صورت اینترنتی با شما معامله کردم ... و نخواستم به اعتبار شما لطمه ای زده باشم و درخواستم را به صورت خصوصی مطرح کردم
اما شما برای مشتری خود اصلا ارزش قائل نشده و پاسخ نداده و حتی یکبار تماس نگرفتید و شخص دیگری که اصلا به ایشان ربطی نداشت را واسطه کردید و ایشان هم غیر از حرفهای غیر منطقی چیزی برای گفتن نداشتند
ایشان فرمودند این عینکها را در مغازه های رشت 60.000 تومان میفروشند
لطفا آدرس یکی از آن مغازه ها را به من بدهید تا من عینکها را به قیمت 10.000 تومان به آنها تحویل دهم ...

بنده دوستانی در سمت های مختلف در شهر شما داشتم که فقط با یک ملاقات حضوری ، شما را مجاب به پس گرفتن کالا کنند اما این کار را نکردم و از طریق اینترنتی و قانونی پیگیری میکنم
اگر قانون حق را به شما داد بنده تسلیم میشوم و در همین فروم اعلام میکنم اشتباه کردم
اما اگر حق با من بود شما با قانون تعزیرات و قوانین تابعه که ( ارائه فاکتور خرید شما و حتی وارد کننده اصلی کالا و برگ سبز کالا و ... است که حتما همکار وارد کننده شما در جریان آن هستند ) ، طرف خواهید بود ...

مساله دیگری هم که در مورد نحوه بسته بندی کالا باید عرض کنم شما 10 عدد عینک را که تلقی است و با اندکی فشار مچاله می شود با یک مقوای نازک ارسال کردید و در پست با قرار گرفت بسته ها روی همدیگر کاملا تغییر شکل مییابند... بنده بسته را در جعبه استاندارد تری با هزینه پست بیشتر برای شما بازگرداندم تا در مسیر برگشت آسیب نبینند ...

موفق باشید

با سلام خدمت شما همکار محترم
با توجه به اینکه شما بسیار به محصول خود مطمئن بوده اید
و تاکید فرمودید که این عینک های پلیس را از هیچ فروشگاهی با این قیمت نمیتوانید تهیه کنید
متاسفانه بنده اقدام به خرید 10 عدد عینک نمودم بعد از رسیدن این عینکها فهمیدم چیزی که بنده میخواستم نبوده ، با کیفیت پایین غیر قابل استفاده و حتی غیر قابل هدیه دادن است چه رسد به فروختن
و به گمان من ارزش حدود 2000 تومن بیشتر را ندارد ... اما شما و همکار محترم تان که فرمودند وارد کننده این محصول هستند و آنها را در رشت و مغازه به قیمت 60.000 تومان میفروشند
اما بنده حتی در حراجی ها خیلی بهتر و محکم تر از این را 10.000 تومان قیمت گرفته ام ،البته اصلا نیازی به این نیست که بنده بخواهم به شما ثابت کنم که ارزش این عینک ها چقدر است
چون راه قانونی وجود دارد و بنده از ان طریق به شما ثابت میکنم...

شما فرمودید بنده در خریدم دقت نکردم و بنده هم پذیرفتم که دقت نکردم و عینکها را برای شما مرجوع کردم و درخواست کردم سودی را که از فروش این عینکها در نظر داشتید کسر فرمایید
و مابقی پول مرا واریز کنید
بنده به عنوان یک فروشنده اینترنتی با سابقه 8 سال کار در اینترنت ، هفته گذشته کالایی با قیمت 350.000 تومان فروختم وقتی دست مشتری رسید ایشان زنگ زد و گفت این چیزی نیست که من انتظار داشته ام و با توجه به اینکه من 100 ها عدد از آن دستگاه را تاکنون فروخته بودم و با چنین موضوعی مواجه نشده بودم اما باز هم بنده با کمال احترام پول ایشان را برگرداندم و منتظر شدم تا کالا را برای من برگرداند ، چون از کالا کاملا مطمئن بودم ، و میدانستم اگر این مشتری نباشد مشتری دیگری...
اما شما فرمودید ما اینجا بیهوده ننشسته ایم اما ماهیت فروش اینترنتی به این صورت است گاهی برای مشتریی ساعتها وقت میگذاریم اما منجر به فروشی نمیشود ... اما بنده در حق شما لطف کردم و درخواست کردم
که سودی را که از این معامله در انتظار داشتید کسر کنید و مابقی پولم را واریز کنید
و شما بسته را از پست اصلا تحویل نگرفته و برگشت داده اید

این کار شما هیچ معنی غیر از اینکه این کالا نامرغوب است و به زور آنرا به فروش می رسانید و با فروش این محصول درواقع از شر آن راحت شده اید ندارد
چون بنده گفتم هر چقدر سود شماست کسر کنید ؟!!!!! همکار شما فرمودند که از هر عینک 1000 تومن سود عاید شما میشود
بنده 125000 تومن واریز کردم
هزینه های پست را خودم پرداختم پس اگر جنس تان را پس میگرفتید و سودتان را هم کسر میکردید نه تنها ضرر نمیکردید که دقیقا به اندازه فروش اینها سود نصیب شما میشد و حتی اصل کالایتان هم به شما باز می گشت !!!!
و هر آدم عاقلی با شنیدن اینکه شما جنس خود را پس نگرفته اید به همین نتیجه ای که بنده به آن رسیده ام میرسد

ضمنا بنده تاکنون یکبار هم با شما تماس نگرفتم
وقت شما را نگرفتم و کاملا به صورت اینترنتی با شما معامله کردم ... و نخواستم به اعتبار شما لطمه ای زده باشم و درخواستم را به صورت خصوصی مطرح کردم
اما شما برای بنده اصلا ارزش قائل نشده و پاسخ نداده و حتی یکبار تماس نگرفتید و شخص دیگری که اصلا به ایشان ربطی نداشت را واسطه کردید و ایشان هم غیر از حرفهای غیر منطقی چیزی برای گفتن نداشتند
ایشان فرمودند این عینکها را در مغازه های رشت 60.000 تومان میفروشند
لطفا آدرس یکی از آن مغازه ها را به من بدهید تا من عینکها را به قیمت 10.000 تومان به آنها تحویل دهم ...
بنده دوستانی در سمت های مختلف در شهر شما داشتم که فقط با یک ملاقات حضوری ، شما را مجاب به پس گرفتن کالا کنند اما این کار را نکردم و از طریق اینترنتی و قانونی پیگیری میکنم
اگر قانون حق را به شما داد بنده تسلیم میشوم و در همین فروم اعلام میکنم اشتباه کردم
اما اگر حق با من بود شما با قانون تعزیرات و قوانین تابعه که حتما همکار وارد کننده شما در جریان آن هستند ، طرف خواهید بود ...

موفق باشید

Last edited:
بالا