برگزیده های پرشین تولز

فروش غول گوشیهای3 بعدی htc evo 3d

pouya654

Registered User
لایک‌ها
67
کاهش قیمت به 775
با سلام خدمت دوستان عزیز یدونه گوشیه evo 3d سال پیش اخرای اسفند خریدم باضمانت کامتل الان قصدفروششو دارم هیچ مشکلیم نداره از نظر نرم افزاری و سخت افزاری سالمه سالمه گوشی تاحالا نه تعمیرشده نه درش باز شده فقط یه ضدگی خیلی کوچیک پایین سمت چپش داره که تو عکس پیداست همین امروزم زد بسرم اندرویدشو 4 کردمکه مصرف باتریشم خیلی بهتر شده کلا خیلی ازش راضیم دلیل فروشمم اینکه ازش خسته شدم وگرنه کوچکترین مشکلی نداره با گوشیه تا 250 بالاتره اینم میزنم فقط کلا از نظر قیافه و محیط کاربری با این فرق کنه
لوازم همراهش همش هستو کاملانم سالمه شارزر و کابل یو اس بی و کارتنو تموم دفترچه ها و ضمانتنامه که البته 20 روزه تموم شده و هدستش بهمراه 4 تا ابر اضافشو مموری 8 گیگشو حتا اون تلق دورشکه موقع خرید دورش هست هم روشه قیمت دست دومشم الان بین 830 تا 950 هست کسیم گفت کمتره بگه تا لینک 30 تا شو بدمکه بالای 850 هست اما من کمتر میدم نگران نباشید:)درضمن تایوانیه اصلم هست پشت قهوه ایم هست که پرسیدم گفتن سفارش اروپاست راستو دروغش با خودشون
کاهش قیمت به 775
مشخصات گوشیم اینجاست HTC EVO 3D - مشخصات گوشی موبایل اچ تی سی اوو 3 دی | mobile.ir - مرجع موبایل ایران
کلا گوشیه فوق العاده کاملیه ازهمه جاشم عکس گذاشتم که خیال همه راحت باشه فروشم به هردوصورت حضوری و ارسال به همه ی کره زمین:D09385348381 قیمت پیشنهادیم پخ کنید یا مسیج کنید قیمتم بالاتربدید اما کمتر ندید خواهشا:D واسه فروشم عجله نندارم
IMAG0398.jpgIMAG0396.jpgIMAG0395.jpgIMAG0385.jpgIMAG0387.jpgIMAG0383.jpgIMAG0390.jpg

Last edited:

2131795

Registered User
لایک‌ها
4
چه پاهای خوشکلی داری داداش ؛)

emimob

Registered User
لایک‌ها
23

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
من واسه خودمو همین 4 ساعت پیش تو سایت همسایه 875 فروختم.انشاا... که شماام خوب بفروشین.گوشی فوق العاده ایه،اگه به پولش احتیاج نداشتم هیچوقت نمیفروختمش:(

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
با hd7

moslem120

Registered User
لایک‌ها
5
خوب بفروشی

pouya654

Registered User
لایک‌ها
67
من واسه خودمو همین 4 ساعت پیش تو سایت همسایه 875 فروختم.انشاا... که شماام خوب بفروشین.گوشی فوق العاده ایه،اگه به پولش احتیاج نداشتم هیچوقت نمیفروختمش:(
سلام دوست عزیز ممنون از اعلام قیمتتون اره فوق العادست تو گوشیام دوست دارم همیشه یه چیزه باحال باشه من اینو واسه سه بعدیش گرفتم حالام خسته شدم دنبال یه ضد ابم :D

ممنون داداشه گلم

شرمنده نه دوست عزیز با یه اکرو یا یه تی ایکس یه گوشیه ضداب:D

لطفا حواستون با ح جیمی باشه :)
چشم:D;)

سلام دوست عزیز ممنون از اعلام قیمتتون اره فوق العادست تو گوشیام دوست دارم همیشه یه چیزه باحال باشه من اینو واسه سه بعدیش گرفتم حالام خسته شدم دنبال یه ضد ابم :D

ممنون داداشه گلم

لطفا حواستون با ح جیمی باشه :)
چشم:D;)

uppppppppppppppppppp

Last edited:

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816

میخوای باهاش تو استخر بری:lol:

pouya654

Registered User
لایک‌ها
67

میخوای باهاش تو استخر بری:lol:
اخه دوست دارم همیشه گوشیام یچیزه خاص داشته باشه کف کنم اووهه تری دی داشت خسته شدم ایشالا بدیو ببریم حمام بشوریمش:lol::D

SasyMankan6-9

Registered User
لایک‌ها
155
ببخشید من از این گوشی زیاد شنیدم ، داستانش چیه؟ واقعا سه بعدیه؟ بی عینک؟ فقط تو فیلم؟ آپ حساب کنید

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
ببخشید من از این گوشی زیاد شنیدم ، داستانش چیه؟ واقعا سه بعدیه؟ بی عینک؟ فقط تو فیلم؟ آپ حساب کنید
بله واقعا 3D هست بدون عینک.هم تو فیلم هم توعکس.واقعا گوشیه معرکه ای هست.سوای 3 بعدی بودنش،سخت افزاریم حرف نداره.

pouya654

Registered User
لایک‌ها
67
بله داداش واقعا سه بعدی هست و فیلمو عکس سه بعدی هم میگیره هم نشون میده بدون عینک اما عین تلویزیون های سه بدی اولینبارمکه تلویزیون 3بعدی خریدیم چون فیلم نداشتم بااین یه فیلم گرفتم گذاشتم توش عالی بود
سی پی یوشم 1.2 دویل هست همراه رام 1 گیگ

بله واقعا 3D هست بدون عینک.هم تو فیلم هم توعکس.واقعا گوشیه معرکه ای هست.سوای 3 بعدی بودنش،سخت افزاریم حرف نداره.
ممنون از توضیحاتتون داداش

pouya654

Registered User
لایک‌ها
67
بعضی از دوستان ماشالا قیمتای جالب میدن انگاراومدن اب نبات بخرن همینجا عرض کنم خدمت همه دوستان گلمکه قیمت پایه 800 هست زیرپایم نمیدم اما بیشتر از پایه دیگه حداکثرتا 1 تومنم راه داره:lol:

GOLDENGAME1

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
بالا