برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری بازی آنلاین و معروف با سابقه کار 4 ساله و درآمد خوب با قیمت پایین!!

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
سلام دوستان
سه سال هست که این بازی رو از پایه و 0 نوشتیم و طراحی کردیم و داریمش ولی متاسفانه الان دو ماهه تیممون به دلیل رفتن دوتا از دوستانه به خارج برای تحصیل از هم پاشیده و من هم که سرمایه گذار اصلی بودم وقتم کم شده و در اصل من شغلم آزاده و واقعا تا شب اصلا وقت کار با کامپیوتر رو ندارم و تو این دو ماه بازدید بازی و درامدش کم شده .این بازی از پایه نوشته شده و اختصاصی هست و تمامی مجوزهاش از مراجع مربوطه گرفته شده .
داخل سایت پیوند ها ثبت شده
امکان فیلتر شدنش 0 درصد هست
دارای 20 هزار کاربر با ایمیل واقعی هست که فقط کافیه مدیر جدید بعد از تحویل گرفتن بازی و یکم تبلیغات و گذاشتن جوایز نقدی و غیر نقدی یه ایمیل گروهی ارسال کنه تا دوباره تمامی کاربر ها به بازی برگردن
مطمئن باشید اگر قصد سرمایه گذاری داخل نت رو دارید و اگر میخواید سرمایتون سوخت نشه بهترین راه خرید یک بازی آنلای هست . بازی های انلاین جنگی به خاطر موضوعاتشون ممکنه یک قشر خاص رو به خودش جذب کنه ولی فوتبال مربوط به همه اقشار میشه و هیچ وقت هم تکراری نمیشه
این بازی یه شبکه اجتماعی بسیار قوی داخل خودش داره که با بازی مچه که همین خودش کلی باعث جذب کاربر از گوگل و ... میشه امکانات این شبکه اجتماعی مثل ساختن گروه - گذاشتن مطلب و خبر و عکس - هر کاربر یک دیوار شخصی داره و میتونه به دیگران درخواست دوستی بده . میتونه با دیگران چت کنه و ....
این بازی دارای یک پنل مدیریتی قدرتمند و کامل هست که شما رو از کد نویسی و ... بی نیاز میکنه . همه چیز داخل پنل گنجانده شده
هر دو هفه یه بار فقط با زدن چند دکمه لیگ جدید و جام های جدید رو میتونید بسازید
بازدید از سایت زمانی که بهش میرسیدیم تا روزی 5 هزار ای پی ولی الان 1000 ای پی
مخارج بازی فقط هزینه سرور اختصاصی ماهی 150 هزار تومان
درامد قبلا تا 3 میلیون تومان در ماه ولی الان 1 میلیون تومان + اثبات از طریق زرین پال
این سایت فقط به یک حرکت مجدد نیاز دره . کافیه چند ماه جام های مختلف با جوایز نقدی بذارید تا دوباره کاربرا به بازی برگردن و درامد هم مثل قبل بشه .
یک کار کاملا اینده دار برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارن بدون یه درصد ترس از فیلترینگ و ....تو سایت پیوند ها هم ثبتش کردیم . از تلویزیون هم مصاحبه کردن باهامون اون اوایل و کلی رسانه ها ازش نوشتن ولی حیف که تیم خراب شد
قیمت اسکریپت خالی این سیستم رو هرکس سوال بکنه 30 به بالا قیمت میدن بهش ولی ما کل قیمت این سایت رو با همه چیز
25 میلیون گذاشتیم
با خریدار واقعی راه میام
کسانی که دنبال همچین سایت هایی باشن میدونن ارزش واقعی این بازی رو پس خواهشا راجع به قیمت نظر ندید

فروش به صورت نصف نقد و نصف چک هم صورت میگیره ...
هرکس هر سوالی داره بپرسه با کمال میل پاسخگو هستم
میخوام زودتر بفرشوم چون واقعا طاقت ندارم ببینم این بازی که شب و روزمون رو پاش گذاشتیم اینجوری داره افت میکنه و حیف میشه ....

Last edited:

tatagonbadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مدریت سایت چجوریه؟یعنی ی فرد مبتدی و بدون تجربه هم میتونه سایت رو بگردونه؟الان دقیق و ثابت بالای 1 میل درامد داره؟

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
مدریت سایت چجوریه؟یعنی ی فرد مبتدی و بدون تجربه هم میتونه سایت رو بگردونه؟الان دقیق و ثابت بالای 1 میل درامد داره؟
مدیریت سایت کامل و فارسی نوشته شده طوری که همه کارو میشه داخلش کرد و هیچ نیازی به چیز دیگه نیست
کل کار این بازی ساختن دو هفته یه باره لیگ و جام ها هست و ساختن تورنمنت و جام طلایی و .... که همه تو راهنما توضیح داده شده
درامد هم من با وب سایت زرین اثبات میکنم حالا شاید این یکی دو ماه اخر یکم افت کرده باشه ولی حدود رو یه تومن هست یه ماه بیشتر یه ماه کمتر
در کل هرچی تبلیغ بشه و کاربرا بیشتر بشه درامد چند برابر میشه
سلام

چرا می فروشیدش؟
کامل دلیل توضیح داده شده که
تیممون خراب شد و بچه ها رفتن من تنها موندم . خودمم بیرون مغازه دارم و دیگه اصلا نمیتونم بهش برسم
الکسا رو ببینید متوجه میشید این دو ماه اخر افت سایت چطوری بوده . همش به خاطر نرسیدن به سایت و جواب ندادن به تیکت ها و سوال های کاربرا بوده .
الانم مفت دارم میدم چون بازی از این پایین تر نیاد .

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان اگر کسی سایت مناسب و با موضوعی که امکان فیلتر شدن نداشته باشه با بازدید بالا هم داشت میتونم اونو بگیرم و باقی رو پول بگیرم
چون اونجور سایت ها رو میشه با استخدام یه نفر نویسده کارشو راه انداخت ....

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
سلام
آیا سورس در اختیار ما قرار میگیرد تا بتوانیم برای توسعه و ... اقدام کنیم؟
اثبات درآمدها را ارسال نمایید.
با سپاس

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
سلام
آیا سورس در اختیار ما قرار میگیرد تا بتوانیم برای توسعه و ... اقدام کنیم؟
اثبات درآمدها را ارسال نمایید.
با سپاس
بله سورس کامل
برای درامد هم اول شما باید اثبات کنید که خریدار واقعی هستید و توانایی پرداخت پول رو دارید بعد موقع معامله درامد ها اثبات میشه .
تا شنبه هم بیشتر وقت نیست ...

MAH203

Registered User
لایک‌ها
128
دوستان اگر کسی سایت مناسب و با موضوعی که امکان فیلتر شدن نداشته باشه با بازدید بالا هم داشت میتونم اونو بگیرم و باقی رو پول بگیرم
چون اونجور سایت ها رو میشه با استخدام یه نفر نویسده کارشو راه انداخت ....
جسارتا سایت خودت طبق توضیحات همون یه نویسنده رم نمیخواد

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
جسارتا سایت خودت طبق توضیحات همون یه نویسنده رم نمیخواد
شما داشتید از این سایت ها که اینقدر ساده میگید ؟؟؟
لطفا راجع به کاری که سر رشته نداریم اظهار نظر نکنید

sun2rise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلامزبان برنانه نویسی سایت چیه؟
اگه زبانش asp.net هستش لطفا یه تیکه از کدها عکس بگیرید و برام ارسال کنید تا با استانداردش آشنا بشم
لطفا ادرس سایت رو هم برام ارسال کنید
باتشکر

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
چرا میخوای بفروشی
من حاضرم مدیریت رو بعهده بگیرم و کارای سایت رو بکنم در امود هم تقسیم میکنیم
که شما هم سایتی که انقدر براش زحمت کشیدی رو نفروشی

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
بله سورس کامل
برای درامد هم اول شما باید اثبات کنید که خریدار واقعی هستید و توانایی پرداخت پول رو دارید بعد موقع معامله درامد ها اثبات میشه .
تا شنبه هم بیشتر وقت نیست ...

پس ظاهراً دیگر زمان گذشته است و فرصت اقدام نیست. من می خواستم با سرمایه گذارم صحبت کنم که خب فرصت تمام شد.

MAH203

Registered User
لایک‌ها
128
شما داشتید از این سایت ها که اینقدر ساده میگید ؟؟؟
لطفا راجع به کاری که سر رشته نداریم اظهار نظر نکنید
چرا عصبانی میشی :|
من کاملا مودبانه یه نظر دادم
توضیحاته خودت اینجوریه به جای داغ کردن میتونستی بگی به این دلیل نظر من اشتباهه!!
ملت اعصاب ندارنا

بالا