منتخب بازارچه

فروش فوری تعداد محدودی اجناس با ارزش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mory3d

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تمامی نقره جاتی که در زیر میبینید جزو صنایع دستی سرخپوستان آمریکا میباشد که برادرم در سفری که به آمریکا داشت خریداری کرده و به جرات میگم حداقل در شهری که من زندگی میکنم نمونش رو ندیدم.

آویز طرح خورشید فیروزه کوب - وزن 24 گرم - قطر 45 میلیمتر - عیار 925 -قیمت :گرمی 15000 تومان خارج از بازارچه به فروش رسید

انگشتر فیروزه کوب - وزن 5 گرم - قطر 22 میلیمتر - عیار 925- قیمت: 100.000 تومان خارج از بازارچه به فروش رسید

زنجیر بسیار محکم معروف به دانه قهوه - وزن 27 گرم - طول 563 میلیمتر - عیار 925 - قیمت: گرمی 13000 تومان
خارج از بازارچه به فروش رسید

آویز طلای بسیار زیبا که داییم از آلمان آورده بود - وزن 3 گرم - طول 28 و عرض 21 میلیمتر - عیار 9 (375) - قیمت: 200.000 تومان خارج از بازارچه به فروش رسید

دوربین شکاری قدیمی خریداری شده از آلمان- برد دید: 30*8 - ساخت کشور آلمان و بدنه فلزی با روکش چرمی قیمت: 250.000 تومان

دوربین به کاربر (پسر باباش) فروخته شد

تاس با کیفیت آلمانی معروف به تاس استخوانی - تعداد 5 عدد - قیمت : 50.000 تومان

Last edited:

azada

Registered User
امتیاز - 100%
35   0   0
انگشتر بسیار زیبایی است، اما قیمت کمتر اگه راه داشت پ خ کن، صد تومن واسه 5 گرم زیاده

ahijoon

Registered User
امتیاز - 100%
218   0   0
آویز رو بر چه اساسی میگین طلاست ؟ عیارش چنده ؟ چقدرش طلاست و چقدرش سنگه ؟ سنگا جنسش چیه ؟

mory3d

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
سلام/نگین های اویز طلا اصلن؟
نه اگر اصل بودن که بالای 1 میلیون بود

آویز رو بر چه اساسی میگین طلاست ؟ عیارش چنده ؟ چقدرش طلاست و چقدرش سنگه ؟ سنگا جنسش چیه ؟
من به اشتباه زده بودم طلای 8 اما حالا که با زره بین نگاه کردم زده 375 که معادل عیار 9 میشه و جنس سنگاشم نمیدونم ولی فکر نمیکنم اصلی باشن و در کل 3 گرم است و درضمن وقتی شما میرید جواهر فروشی سنگاشو جدا نمیکنه و شما با همون سنگهایی که اصل نیستن میخرید در اصل شما دارید پول طلا و دیزاینشو میدید که فکر نمیکنم 200.000 تومان پول زیادی برای خریدن این اویز زیبا برای کسی که دوستش دارید باشه

mory3d

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
جناب (پسر باباش) امروز دوربین رو به آدرس شما پست کردم ، مبارکتون باشه

mory3d

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
دوستان اگر تصمیم به خرید دارید عجله کنید چون شاید تا چند روز دیگه این چیزی هم که باقی مونده خارج از بازارچه به فروش برسونم

newmj2

Registered User
امتیاز - 100%
24   0   0
دیگه دوربین موجود ندارید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا