برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری خوروی MG

s@eed fto

Registered User
لایک‌ها
147
با سلام .
دوستان گلم پیش فروش و فروش فوری خوروهای MG آغاز شد .
این خودرو در حال حاضر با 2مدل MG550 و MG6 MAGNET به فروش میرسد که MG6 در2 تیپ فول و نیمه فول عرضه شده .
قیمت امروز این خوردو به ترتیب 43940000 و 45500000 می باشد که تیپ فول MG6 دو میلیون گرون تر از مدل نیمه فولش هست یعنی 47500000.
یه توضیح کوچیک هم راجب این ماشین بدم که 2سالی میشه- وارد ایران شده . مشاهده پیوست 84325مشاهده پیوست 84326
این ماشن یعنی کلا MG اصالت چندین ساله داره و ساخت کشور انگلیسه .
این ماشین در چین مونتاژ می شود با ذکر این نکته که تمام قطعات انگلیسی می یاشد .
سایت رسمی شرکت MGIRAN.IR . بد نیست یه سری به سایتش و بعد یه سری به نمایندگی های این ماشین بزنیین و از نزدیک این ماشین زیبا و اسپرت و تماشا کنید .
بنده یک از نمایندگی های این شرکت هستم (اتوپرشین) و از ابتدا که این ماشین وارد شد بنده هم جزوه فروشنده های اولیش بودم که اون موقع قیمتش 33300000بود که به تدریج با استقبال خوبی که شد و ماشین خوبی از آب در اومد قیمتش به اینی که الان می بینید رسیده . ولی با امکانات و کیفیتی که این ماشین داره خیلی بیشتر از اینا می ارزه.
در هر صورت اگه سوالی راجب این ماشین و کلا ماشین های داخلی - خارجی - وارداتی خواستید من در خدمتم . امیدوارم بتونم تجربه خودمو و دوستانم رو در اختیارتون قرار بدم تا انتخاب بهتری داشته باشید .
در ضمن ما کار واردات ماشین های خارجی رو هم انجام میدیم اگه قصد خرید این گونه ماشین ها رو داشتید حتما قبل از خرید یه قیمت و مشاوره هم از بنده حقیر بگیرین بد نیست !
موفق باشید .

Last edited:
بالا