برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری مادربرد قدرتمند GIGABYTE H170 آکبند

alidodar1

Registered User
لایک‌ها
18
با سلام
یک عدد مادربرد GIGABYTE مدل H170-D3H آکبند موجوده با 3 سال گارانتی آواژنگ که در تصویر هم مشخصه
فاکتور خریدش هم به تاریخ 95/5/3 هست

حدود سه ماه پیش قصد داشتم یه سیستم واسه کارای گرافیکی و بازی جمع کنم و همه قطعاتمم انتخاب و لیست کرده بودم، و با مادربردم مد نظرم رو رو تهیه کردم که همین مدل بود. کارت گرافیک انتخابیم هم gtx970 بود ،ولی به توصیه یکی از دوستان جمع کردن سیستم رو انداختم عقب که کارت های گرافیک جدید gtx1070 رو بگیرم ،ولی خوب صبر کردن همانا و خرج کردن پول هم همانا

الانم سه ماهه این مادربرد رو گرفتم و کارت گرافیک 1070 هم اومده ،ولی دیگه پولی واسم نمونده که بخام سیستم جمع کنم و با مشورت هایی که از کارشناسان گرفته بودم در این رنج قیمت بهترین مادربرد همین مدل بود که گرفتمش ولی قسمت نشد بقیه قطعاتی که لیست کرده بودم رو بگیرم

قسمت نشد ما ازش استفاده کنیم ولی قسمت هرکس میشه انشالله بهترین استفاده رو ازین مادربرد حرفه ای داشته باشه

این مادربرد کاملا نک و آکبند و بدون استفاده هست و حتی از جعبه هم خارج نشده

• مادربرد رو 430 تقدیم میکنم
قیمت رو هم خوب گذاشتم با توجه به آکبند بودن حدود 50 تومن زیر قیمت قطعه فروشی ها و اینکه هیچ فرقی با اونی که توی مغازه است نداره

راستی م. تهران هستم ،دوستان تهران و کرج رو حضوری تقدیم میکنم

یه خلاصه ازمشخصاتش میزارم ،برای توضیحات بیشتر در مورد این مدل در همه سایت ها وجوده داره

مشخصات:

تراشه:Intel H170
سوکت و مدل پردازنده:Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron :: LGA1151
قالب ساخت:ATX
حافظه رم:۴ عدد اسلات حافظه DDR4 با پشتیبانی تا ظرفیت ۶۴ گیگابایت و فرکانس ۲۱۳۳MHz
اسلات های توسعه:دو عدد اسلات PCI-Express 3.0، دو عدد اسلات PCI-E 3.0 x1، سه عدد اسلات PCI
پورت ها و اتصالات مهم:پورت اشتراکی ماوس و کیبورد، درگاه شبکه، پورت USB 3.0، رابط پر سرعت SATA 6Gb/s، رابط SATA Express 10Gb/s، رابط M.2 با سرعت ۳۲Gb/s، درگاه خروجی تصویر D-Sub/DVI/HDMI
سایر مشخصات:استاندارد Ultra Durable گیگابات جهت تضمین کیفیت و کارآیی، خروجی ۸ کاناله صدا، پشتیبانی از پیکربندی ذخیره سازی RAID، پشتیبانی از فناوری چند گرافیکی AMD CrossFireX، سیستم صوتی قدرتمند با عایق سازی مدار جهت مقابله با تداخل امواج و نویز، خروجی تصویر ۴K
پردازنده های سازگار با مادر بورد GA-H170-D3H

Intel Core i7-6700K

Intel Core i7-6700

Intel Core i5-6600

Intel Core i5-6500

Intel Core i5-6400

Intel Core i3-6300

Intel Core i3-6100

ویژگی ها

مپلی فایر مختص هدفون گیمینگ آمپلی فایر مختص هدفون گیمینگ
افزایش عملکرد سیستم تا چهار برابر با استفاده ار فناوری Smart Response اینتل افزایش عملکرد سیستم تا چهار برابر با استفاده ار فناوری Smart Response اینتل
بهره گیری از خازن های حالت جامد بهره گیری از خازن های حالت جامد
بهره گیری از فناوری محافظتی پیشرفته Ultra Durable بهره گیری از فناوری محافظتی پیشرفته Ultra Durable
بکارگیری روکش طلا در کانکتور های سوکت پردازنده برای محافظت از اتصالات بکارگیری روکش طلا در کانکتور های سوکت پردازنده برای محافظت از اتصالات
جداسازی مدارچاپی دربردارنده تجهیزات صوتی مادربرد بمنظور مقابله با تاثیر نویز دیگر اجزا بر روی سیستم صوتی جداسازی مدارچاپی دربردارنده تجهیزات صوتی مادربرد بمنظور مقابله با تاثیر نویز دیگر اجزا بر روی سیستم صوتی
دارای رزلوشن خروجی تصویر 4k از طریق پورت HDMI دارای رزلوشن خروجی تصویر 4k از طریق پورت HDMI
شتاب دهنده ترافیک cFosSpeed به منظور کاهش هر چه تمام تر لگ و کندی شبکه شتاب دهنده ترافیک cFosSpeed به منظور کاهش هر چه تمام تر لگ و کندی شبکه
طراحی مدار کانال راست و چپ صدا بر روی برد های مجزا طراحی مدار کانال راست و چپ صدا بر روی برد های مجزا
فناوری UEFI Dual BIOS با محیط گرافیکی و امکان استفاده از ماوس در تنظیمات بایوس فناوری UEFI Dual BIOS با محیط گرافیکی و امکان استفاده از ماوس در تنظیمات بایوس
قابلیت به روز رسانی بایاس از طریق ویندوز قابلیت به روز رسانی بایاس از طریق ویندوز
قابلیت نمایش همزمان تصویر بر روی 3 نمایشگر بدون نیاز به کارت گرافیک و با استفاده از گرافیک مجتمع پردازنده قابلیت نمایش همزمان تصویر بر روی 3 نمایشگر بدون نیاز به کارت گرافیک و با استفاده از گرافیک مجتمع پردازنده
مجهز به مجموعه نرم افزاری Cloud Station برای کنترل سیستم بوسیله لوازم دیجیتال قابل حمل مجهز به مجموعه نرم افزاری Cloud Station برای کنترل سیستم بوسیله لوازم دیجیتال قابل حمل
نسل جدید رابط SATA Express با حداکثر سرعت انتقال 16 گیگابیت بر ثانیه نسل جدید رابط SATA Express با حداکثر سرعت انتقال 16 گیگابیت بر ثانیه
پشتیبانی از درایو M.2 با حداکثر سرعت 32Gb/s پشتیبانی از درایو M.2 با حداکثر سرعت 32Gb/s
پشتیبانی از فناوری CrossFireX برای افزایش کارایی گرافیکی سیستم پشتیبانی از فناوری CrossFireX برای افزایش کارایی گرافیکی سیستم
پشتیبانی از نسل سوم رابط PCI Express به منظور بهره گیری کامل از حداکثر پهنای باند پشتیبانی از نسل سوم رابط PCI Express به منظور بهره گیری کامل از حداکثر پهنای باند

فایل های ضمیمه

• 20161029_231855.jpg
    20161029_231855.jpg
    852 KB · نمایش ها: 29
  • 20161029_231919.jpg
    20161029_231919.jpg
    714.4 KB · نمایش ها: 23
  • 20161029_231932.jpg
    20161029_231932.jpg
    1,023 KB · نمایش ها: 25
  • rsz_20161029_231951.jpg
    rsz_20161029_231951.jpg
    379.3 KB · نمایش ها: 20

alidodar1

Registered User
لایک‌ها
18
درود
قیمت خوب بدید حضوری خریدارم.
قیمت روزش:
http://lioncomputer.ir/product/7184/مادربرد+گیگابایت++H170-D3H/
سلام
قیمتش عالیه با توجه به اینکه هیچ فرقی با نو نداره و حتی از کارتن هم خارج نشده و با جنسایی که میگن در حد نو و... فرق داره ،چون کاملا نو و آک هست و حتی یک لحظه هم کار نکرده
فرقش با مادربردی که توی مغازه و فروشگاه ها فقط اینه که الان تو مغازه نیست! و قیمتشم 50 تومن کمتر از اون هاست

من خیلی عجله دارم واسه فروش نهایتا میتونم 10 تومن بیشتر تخفیف بدم
میتونید این 60 تومن صرفه جویی رو بزارین رو پول کیس یا پاور یا هرچیز دیگه ای ،باور بفرمایید خیلی به صرفست

بالا