برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری نوت 8 کم کارکرد به صورت مزایده

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
با سلام خدمت دوستان عزیزتر از جان.
تبلت نوت 8 مدل n5100 به رنگ سفید کم کارکرد و دانشجویی( دست خانم دکتر بوده :دی ) موجود هست.
کاملا کم استفاده و سری اولی!

این تبلت رو برای خواهرم گرفته بودم و ایشون اصلا استفاده ای ازش نداشتن ولی متاسفانه توی کمد بوده و دوتا مشکل ظاهری داره که اصلا دیده نمیشه.
توی تصویر زیر ملاحظه میکنید که کنار سنسور IR روی قاب نقره ای رنگ به اندازه ی نیم میلی متر ترک داره ولی روی تاچ نیست و روی قاب نقره ای هست!

توی تصویر زیر کنار قلم ملاحظه میکنید یک ترک به اندازه ی نیم سانت که بنده انگشتم رو هم گذاشتم کنار ترک که قابل لمس باشه برای خریدار.

یه کیف اسمارت اورجینال و اصلی BELKهم روش میدم به خریدار و عرضم خدمتتون این کیف رو خودم شخصا 100 تومان خریدم.
یکم کثیف شده که با پد الکلی تمیز میشه ولی بنده حساسیت دارم و تمیزش نکردم...

من شیراز هستم حظوری میتونیم معامله کنیم و شهرستان پس از واریز کامل وجه ارسال میشه برای خریدار.مهلت تست هم یک هفته :))

یه مورد دیگه بگم:
سوکت سیمکارتش رو تعویض کردم به دلیل اینکه سیمکارت برو برعکس جا زده بودند و پینش رو خراب کرده بودن و شخصا خودم سوکت سیم از روی تبلت اوراقی( البته آکبند بود و 70 هزار از همکار خریداری شد ) برداشتم و تعویض کردم( به صورت فلتی هست و نیاز به هویه و لحیم نیست) برد تبلت بدون یک نقطه لحیم کاری میباشد!
خودم تعمیرکار هستم ولی به دلیل مشغله درسی 8 ماهیه کار رو گذاشتم کنار.

قیمت پایه 390
گام افزایشی 10 هزار تومان.
پایان مزایده سه شنبه 14/2/95
فروش فوری: 500
هزینه ارسال با خریدار(10 هزارتومان مابقی پای خودم)

بالا