برگزیده های پرشین تولز

[فروش فوری یا معاوضه ی گوشی بسیار خاص نوکیا] - NOKIA 8800 SIROCCO Gold (18k) LUXURY UNLOCKED

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
سلام
قصد دارم امروز گوشی خودم را بفروشم یا معاوضه کنم

دوستان عزیز قبل از مطالعه ی این تاپیک خواهشمندم اگر با این گوشی آشنایی ندارید یا دنبال یه گوشی معمولی هستید لطفا از این تاپیک خارج بشید چون این تاپیک اصلا برای شما و بنده نیست و فقط و فقط برای افرادی می باشد که خاص بودن و تک بودن را دوست دارند:)

مدل دقیق :
Nokia 8800-d Sirocco Gold Edition
اصل آلمان می باشد که روی جعبه و پشت گوشی هم زده شده

دوستان این گوشی از این سری های تقلبی و چینی ای که در بازار و علاالدین به قیمت 1.500 تا 3 میلیون میفروشند نیست 100% اصلی ، 100% آلمانی و 100% هم سالم و بدون نقص می باشد
لینک اثبات اصل بودن گوشی :
http://www.ebay.com/gds/Authentic-Nokia-8800-Sirocco-and-Chinese-copy-/10000000009908255/g.html

مدل معمولی همین گوشی بنده که طلایی نیست
http://www.gsm.ir/techRevs/show/item/19740/بررسی تخصصی Nokia 8800 Sirocco

چون از اول دست خودمان بوده پس با جعبه بوده و هست منتها بنده یه سری از لوازمش را خودم نگه میدارم و بدون آنها تقدیم خریدار خوش شانس میشه(مثلا هندزفری اش را دارم استفاده میکنم)

شرح حال گوشی :
گوشی بسیار سالم و سر حال می باشد و خیلی خوب ازش نگهداری کردم منتها کمی خط و خش دارد که عادیه برای یه گوشی با این مدت کارکرد همه چیزش سالم و بدون عیب می باشد و بسیار شیک و زیباست (دکمه ها بسیار عالی ، دوربین و....)
ریل هم مثل روز اول کار میکنه با قدرت و کشش بسیار عالی

لوازمی که تقدیم خریدار میشه :
جعبه
دیسک
شارژر
خود گوشی
دفترچه های گوشی
کیف نوکیا بسیار سالم و تمیز

لوازمی که تقدیم خریدار نمیشه :
استند
هندزفری
هندزفری بلوتوث

====================================
قیمت پایه : 1.000.000 تومان

فروش فوری : 1.500.000 تومان

کاهش یک میلیون تومانی قیمت!!!!!

معاوضه هم فقط و فقط با گوشی موبایل های زیر و یا تبلت و لپ تاپ های خوب و قدرتمند
اولویت با خانواده ی آیفون ها می باشد فقط و فقط هم (4S,5,5C,5S)
بعد سامسونگ ، ال جی و...

====================================
هیچگونه بحث و کارشناسی ای در رابطه با قیمت نفرمایید دوستان بنده کاملا از اوضاع بازار موبایل آگاه هستم:)
برد خالی همین گوشی الان در بازار به قیمت بالای 1.000.000 تومان فروخته میشود آن هم نه اصلی بلکه ریفربش
بد نیست نگاهی به قیمت قطعات مدل دیگری از این گوشی بیندازید
http://badpa-gsm.com/shop/index.php?id_category=16&controller=category

عکس های این گوشی بسیار زیبا و خاص :
DSCF3015.jpg DSCF3024.jpg
DSCF3030.jpg

DSCF3009.jpg DSCF3010.jpg DSCF3011.jpg DSCF3012.jpg DSCF3013.jpg DSCF3014.jpg DSCF3015.jpg DSCF3016.jpg DSCF3017.jpg DSCF3018.jpg DSCF3019.jpg DSCF3020.jpg DSCF3021.jpg DSCF3022.jpg DSCF3023.jpg DSCF3024.jpg DSCF3025.jpg DSCF3026.jpg DSCF3028.jpg DSCF3029.jpg DSCF3030.jpg

Last edited:

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
............................................

ahmad reza 23

Registered User
لایک‌ها
29
شاخ گوشیه اگه میشد روش اندروید ریخت فوقالعاده بود داداش اطلاعات کامل گوشی رو بزار که دوستان بدونند الکی اسمش گلد نیست و واقعا زیر سی پی یو این گوشی چند گرم طلا وجود داره
ماکه پولمون نمیرسه ولی هرکه پولشو داره پشیمون نمیشه از خرید این گوشی

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
شاخ گوشیه اگه میشد روش اندروید ریخت فوقالعاده بود داداش اطلاعات کامل گوشی رو بزار که دوستان بدونند الکی اسمش گلد نیست و واقعا زیر سی پی یو این گوشی چند گرم طلا وجود داره
ماکه پولمون نمیرسه ولی هرکه پولشو داره پشیمون نمیشه از خرید این گوشی
قابل شما را نداره بزرگوار
اتفاقا لوکس و خاص بودنش همین انحصاری بودنشه و اینکه سیستم عامل نداره (جاوا) چون اگر داشت هر کسی سراغش نمیرفت و از لوکس بودن خارج میشد;)
کسی که سراغ اینطور گوشی ها میره قطعا یه شناختی داره از این گوشی ها والی هر کسی سراغ این گوشی ها نمیره;)
بنده چند ساله که این گوشی را دارم و هنوزم زیاد راغب نیستم بفروشمش منتها میخوام یه گوشی خاص تر بگیرم:)

بله باید عرض کنم حدود 3.6 گرم طلا در این گوشی بکار رفته:D
اینم برای دوستانی که فقط قصد دارند آگاهی بیشتری پیدا کنند از این گوشی:
http://www.gsmarena.com/nokia_8800_sirocco_in_gold-news-264.php

Amin king

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوست عزيز.من به شدت دنبال اين گوشي هستم چون كلا گوشي و ساعت خاص رو دوست دارم. اولي كه وارد تايپك شدم گفتم قطعا اين رو از شما ميخرم.ولي واقعا قيمت رو خيلي بالا زديد. گوشي شما كه مدل sirocco ميباشد متعلق به سال 2006 است و مدل gold arte كه جديد تر و قوي تر ميباشد متعلق به سال 2008 است. قيمتي كه شما زديد براي گوشي gold arte مناسبه نه sirocco.
قيمت پايين تر خواستيد بفروشيد من خريدارم .

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
سلام دوست عزيز.من به شدت دنبال اين گوشي هستم چون كلا گوشي و ساعت خاص رو دوست دارم. اولي كه وارد تايپك شدم گفتم قطعا اين رو از شما ميخرم.ولي واقعا قيمت رو خيلي بالا زديد. گوشي شما كه مدل sirocco ميباشد متعلق به سال 2006 است و مدل gold arte كه جديد تر و قوي تر ميباشد متعلق به سال 2008 است. قيمتي كه شما زديد براي گوشي gold arte مناسبه نه sirocco.
قيمت پايين تر خواستيد بفروشيد من خريدارم .
سلام دوست گرامی
اولا قابل شما را نداره ، شما امر بفرمایید:)
قیمت برای 8800 گلد ساخت 2006 بنده دادم (یعنی بسیار مناسب و پایین قیمت داده ام;) )
قیمت این مدل Sirocco Gold Edition با سال ساخت 2007 که اصلا سال ساخت ملاک نیست چون این گوشی لوکس هست نه گوشی معمولی که مثلا پردازنده ضعیف و قدیمی محسوب بشه یا دوربین و.... بسیار مناسب هست و جای هیچ بحثی هم نیست
ضمنا 8800 آرت گلد زیر 4 میلیون تومان نداریم اصلی

شما هم اگر قیمت پایین تر خواستید بنده میتونم برای شما نو و آکبند همین Sirocco Gold را 1.500.000 موجود کنم اما گوشی خودم را چون اصلی هست به هیچ وجه قیمت پایین نمیدم
اگر شما توی کار کالاهای لوکس باشید قطعا میدونید که هر گردی گردو نیست و هر 8800 گلدی هم این گوشی نیست الان نمونه های ریفربش و تقلبی این گوشی 1.500.000 فروخته میشه نه اینکه اصلی هست و از اول دست خودمان بوده (ساخت آلمان با جعبه و...)

شک نکنید قیمت بسیار عالیه و اگر هم به قیمت مورد نظرم نرسه به هیچ وجه فروخته نمیشه و استفاده میکنم از این گوشی
بازم ممنونم از شما

Amin king

Registered User
لایک‌ها
9
من الان هر 8800 هر سه مدل gold arte,carbon arte,sapphire arte رو دارم. دارم دنبال sirocco ميگردم كه كلكسيون خودم رو كامل كنم. هر سه گوشي رو هم از نمايندگي اصلي نوكيا خريداري كردم و يه 8800 باز محسوب ميشم !
ولي قيمتي كه شما براي اين گوشي در نظر گرفتيد بالاست. اميدوارم خوب بفروشيد دوست من.
با تشكر

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
من الان هر 8800 هر سه مدل gold arte,carbon arte,sapphire arte رو دارم. دارم دنبال sirocco ميگردم كه كلكسيون خودم رو كامل كنم. هر سه گوشي رو هم از نمايندگي اصلي نوكيا خريداري كردم و يه 8800 باز محسوب ميشم !
ولي قيمتي كه شما براي اين گوشي در نظر گرفتيد بالاست. اميدوارم خوب بفروشيد دوست من.
با تشكر
اگر شما قصد فروش داشته باشید عکس قرار بدید بنده خریدارم;)
قابل شما را نداره:)
بازم قیمتی که مد نظرتان هست را برام پ.خ کنید تا ببینم نظرتان چقدر هست

Amin king

Registered User
لایک‌ها
9
نه دوست عزیز من در حال جمع کردن همه مدل های 8800 هستم و قصد فروش ندارم.
پ.خ رو چک کنید

aboldh

Registered User
لایک‌ها
7
من خودم تو کار 8800 هستم قیمت خیلی خیلی بالاس تازه گوشی تمیز هم نیس من 950 خریدارم قیمتش همینه

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
من خودم تو کار 8800 هستم قیمت خیلی خیلی بالاس تازه گوشی تمیز هم نیس من 950 خریدارم قیمتش همینه
خیلی خیلی ممنونم از شما بابت یادآوری قیمت:)
این قیمتی که شما لطف کردید مربوط میشه به جنازه ی این گوشی البته نه این گوشی اصلی بلکه رفرش های این مدل;)
منتها توی همین انجمن 1.500.000 و همچنین پیشنهاد معاوضه با لپ تاپ دارم:)
منتها فکر کنم بنده هم ناآگاه از قیمت ها مخصوصا گوشی موبایل نباشم بالاخره هر چی نباشه شغل بنده همین موبایله:D شاید به اندازه ی شما آگاه نباشم از قیمت ها منتها دیگه اینقدرها هم دور از قافله نیستیم;)
این قیمت ترجیح میدم به عنوان گوشی دومم همچنان فعالیت کنه و پیشنهادم به شما خرید گوشی ای خوش قیمت تر هست نه گوشی های لوکس و خاص چون الان 8800 معمولی هم این قیمت نمیدن (با جعبه)
فقط همون طلاهاشو بخوام حساب کنم 500 میشه:دی

برد خالی این گوشی بالای 1 میلیون تومان می باشد
LCD این گوشی 400 هزار تومان می باشد
ریل انحصاری این گوشی
شاسی این گوشی و....

شما این را هم در نظر بگیر گوشی اصل آلمان هست نه رفرش (ریفربش) های تقلبی;)
روی سریال جعبه را اگر 8800 باز هستید بخوانید متوجه میشید
خیلی خوشحال شدم از آشنایی با شما:D

Last edited:

mheb

Registered User
لایک‌ها
30
به امضام یه نگاهی بکن برای تعویض نخواستی آپ حساب کن

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
سلام با موتورولا رازر آی معاوظه دارین دوست عزیز؟
:general406:
سلام دوست گرامی
راستش فروخته شده به دوست عزیزی منتها شما شرایط و قیمت گوشی خودتان را بفرمایید

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
داداش گوشیم نو تمیز وناقابل هستش

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414