برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده افزایش قد تایید شده توسط وزارت بهداشت ژاپن و بدون نیاز به جراحی و دارو

منجی

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

این کیت با ارزش برای گروه سنی بین 10 الی 35 سال مورد استفاده قرار می گیرد و شامل یک کتابچه ترجمه شده به فارسی در 46 صفحه و 4 عدد سی دی تصویری VCD (قابل پخش در کامپیوتر و دستگاههای پخش سی دی) می باشد.و توسط آن فقط با روزی یک ساعت تمرین می توانید به قد دلخواه خود برسید.

توضیحات این مجموعه بصورت ورزش طی CD های تصویری توسط مربیان اروپایی ارائه شده است.دوره درمان 40 روز الی 2 ماه است و میزان افزایش قد بین 8 الی 15 سانت می باشد.

پس از سالها تلاش و تحقیقات توسط محققین و متخصصین و ارائه نظریه های مختلف ، امروزه اثبات شده است که تمرینات مخصوص و مشخص ورزشی بهترین و موثر ترین روش برای افزایش قد می باشد .

بسیاری بر این باورند که افزایش قد تنها و تنها در سنین رشد امکان پذیر است ، البته این موضوع کمی جای بحث دارد . نه تنها در سنین رشد بلکه بعد از آن نیز تا حدود سن 35 سالگی هنوز این امکان وجود دارد که بتوان به میزان قابل ملاحظه ای قد خود را افزایش داد ، اما در این سنین دیگر با حرکات ساده ورزشی چنین مقصودی حاصل نخواهد گشت . تنها و تنها این امر توسط حرکاتی مخصوص و بسیار ساده امکان پذیر است .

بسیاری از مردم وقتی نا امید از افزایش قد خود به بعضی متخصصین مراجعه می نمایند ، با پیشنهاد های بسیار خطرناکی همچون عمل جراحی و .... که نه تنها بسیار خطرناک است بلکه هزینه های بسیار هنگفتی نیز دارد روبرو می شوند .

این هم توضیحاتی در مورد این محصول ویژه که در پرشین تولز عرضه می شود:

دوره تمرین 40 تا 60 روز
افزایش ۱۰۰٪ تضمینی ۸ تا ۱۵ سانتی متری قد
دارای تائیدیه از وزارت بهداشت ژاپن
مجموعه در 4 سی دی تصویری و یک کتاب 46 صفحه ایی
همراه با **** غذایی مناسب و آموزش کامل به صورت تصویری و کتبی
و نحوه استفاده درست محصول به همراه جدول قد و سایز در افراد مختلف
بدون محدودیت سنی
آموزش حاوی :ایروبیک و شارون و یوگا (حرکات خاص)
بهترین روش برای بلند کردن قد، روشی نوین و قابل استفاده در منزل و بدون نیاز به هیچ وسیله خاص

در مرحله اول فارغ از میزان سن شما ، رشد قدتان آغاز خواهد شد ! ! ! شاید کمی تعجب کرده باشید ولی 100 % فارغ از سن شما این رشد در قد شما رخ خواهد داد . برای توضیح بیشتر باید گفت ، بیش از 95 % مردم بی آنکه خبر داشته باشند ، خمش و قوسی در ستون فقرات خود دارند و همچنین قسمت کمر آنها نیز دارای گودی و فرو رفتگی بیش از حد طبیعی می باشد . اگر روشی وجود داشته باشد که این خمیدگی در ستون فقرات و گودی کمر اضافه را از بین ببرد وگودی کمر را به حد طبیعی خود برساند ، 100% به میزان قابل توجهی ( حد اقل 3 سانتیمتر ) قد شما بلند تر خواهد شد و این از لحاظ پزشکی به طور قطع تائید شده است . پس حد اقل 3 سانتیمتر رشد قد شما فارغ از سنتان رخ می دهد ! اما در مرحله دوم ، همین حرکات که به طور موضعی انجام خواهد شد و تآثیر بسیار زیادی بر روی مفاصل و استخوانهای خاص دارد ، با تحریک هورمون رشد در قسمتهای خاص و حساسی از بدن ، و تراکم استخوانی در طول ( کشیدگی استخوان در طول ) باعث افزایش قد شما خواهد شد . این اتفاق به سن شما وابسته است . مثلآ ما برای یک فرد 20 ساله ، موفقیت در این روش را حداقل 6سانتیمتر در نظر می گیریم و آن را تضمین می کنیم . چرا که آمار به دست آمده این را نشان می دهد . برای افراد بالای 20 سال و کمتر از 25 سال حد اقل رشد قد 4 سانتیمتر خواهد بود و برای بالاتر از 25 سال ، ما حد اقل رشد 3 سانتیمتر را تضمین خواهیم نمود . البته شاید سوال در ذهن شما این باشد که در سنین نوجوانی چه ؟ باید گفت انجام این حرکات در سنین نوجوانی می تواند تا 10 سانتیمتر در مدت 2 یا 3 سال در میزان رشد قد شما تآثیر بگذارد

قیمتش هم فقط 8000 هزارتومان میباشد و هزینه ارسال با خریدار است. در ضمن می توانید هزینه اش رو به پست بپردازید.

Last edited:

mamalbikhial

Registered User
لایک‌ها
41
داداش خودت استفاده کردی ؟
ولی فکر نکنم این جور چیزی امکان داشته باشه
اگر این جوری بورد الان همه بالای 2 متر بودن

Blaugrana

Registered User
لایک‌ها
794
لینک معتبری از اثر بخش بودن! این محصول بزارید!

منجی

Registered User
لایک‌ها
0
داداش خودت استفاده کردی ؟
ولی فکر نکنم این جور چیزی امکان داشته باشه
اگر این جوری بورد الان همه بالای 2 متر بودن

نه حقیقتش استفاده نکردم چون نیازی نداشتم شکر خدا
ولی یقین دارم که امکان داره . متاسفانه در بین مردم اثربخشی دارو و جراحی و... بیشتر جا افتاده در اثر تبلیغات تلویزیونی و ماهواره ای و باور این مهم کمی سخت است . اما امکان دارد . دیدم نیاز به توضیح بیشتر است توضیحاتی رو نیز به آخر تاپیک اضافه نمودم که حتما بخونید .

لینک معتبری از اثر بخش بودن! این محصول بزارید!

چشم در صورت پیدا کردن حتما . دوست عزیز این محصول نه داروی خاصی است نه ..... که نیاز به معتبر بودن داشته باشد . بلکه آموزش یک سری تمرینات خاص توسط مربیان اروپایی است که اثربخشی آن توسط وزارت بهداشت ژاپن تایید شده .

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
متاسفم که هنوز هم افرادی هستند خام این تبلیغات دروغین میشن ، این چیزهایی که داری میگی، کل علم پزشکی رو زیر سوال میبره .. بعید میدونم اسم Epiphyseal plate اصلا به گوش ات خورده باشه .. وقتی صفحات رشد انسان بسته میشه دیگه امکان افزایش قد وجود نداره ..

شما که از اسم امام زمان و ائمه برای آواتار ات استفاده میکنی باید بیشتر خجالت بکشی .. برو به جای این کارها روزی حلال بخور ..

منجی

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفم که هنوز هم افرادی هستند خام این تبلیغات دروغین میشن ، این چیزهایی که داری میگی، کل علم پزشکی رو زیر سوال میبره .. بعید میدونم اسم Epiphyseal plate اصلا به گوش ات خورده باشه .. وقتی صفحات رشد انسان بسته میشه دیگه امکان افزایش قد وجود نداره ..

شما که از اسم امام زمان و ائمه برای آواتار ات استفاده میکنی باید بیشتر خجالت بکشی .. برو به جای این کارها روزی حلال بخور ..

داداش رفتارت درست مثل آواتارته ها . خشن وعصبانی . اسلحه بدست گرفتی و کل تاپیک رو بدون هیچ دلیل محکمی برای حرفتون به رگبار بستید:D . متاسفم

شما چگونه تاثیر حرکات ورزشی خاص رو بر افزایش قد رد می کنید ؟ خوب شاید صفحات رشد بدن شما بسته شده دلیل نمیشه برای همه بسته شده باشه که :lol:. گناه من چیست ؟ آیا خلاف کردم ؟ خیر این آموزش ها توسط مربیان اروپایی آموزش داده میشه و اصلا گول تبلیغات رو نخورده ام این مجموعه نه داروی خاصی است نه جراحی و... بلکه آموزش یک سری تمرینات خاص برای افزایش قد است .

منجی

Registered User
لایک‌ها
0
حاجی پس این لینک وزارت بهداشت ژاپن چی شد؟

دوست گرامي شرمنده لينكي پيدا نكردم . در تاپيك هم توضيح دادم خدمتتون كه تمريناتي كه در اين مجموعه به شما آموزش داده مي شود كه يك سري حرکات خاص است كه موجب افزايش قد شما مي شود كه وزارت بهداشت ‍اپن تاييدش كرده اينطور كه من شنيده ام از دوستان

mohamadhunter

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
15
دوست گرامي شرمنده لينكي پيدا نكردم . در تاپيك هم توضيح دادم خدمتتون كه تمريناتي كه در اين مجموعه به شما آموزش داده مي شود كه يك سري حرکات خاص است كه موجب افزايش قد شما مي شود كه وزارت بهداشت ‍اپن تاييدش كرده اينطور كه من شنيده ام از دوستان
راستش من یه باز از اینترنت گوله این تبلیغاتو خوردم ه مجموعه شامل 3 تا سی دی برام فرستادن
انقد اشغال بود که متنفر شدم از خرید اینترنتی
تو اون مجموعه امده بودن از ورزش های مختلف فیلم تهیه کرده بدون مثل یوگا و... و به اسم افزایش قد میفروختن
ولی یه سی دیش یه مرده قد بانده لاغر ایرانی بود روی یه فرش داغون حرکات کششی یاد میداد
اون2 تا سی دی دیگشم انگار از ماهواره ضبط کرده بودن کیفتش افتضاح بود یا شاید دانلود کرده بودن:)
مثلا یکی کناره ساحل میدوید اخه این چه ربطی به افزایش قد داره

بد کلش شده بود پکیجه اافزایش قد

البته متنه اصلی تاپیک شما رو خوندم 4 تا سی دیه و یه کتابم داره
یحتمل فرق میکنه
من پیشنهاد میکنم بخاطر این که فروششتون بالا بره 2-3 مجموعتون رو برای بچه های بازارچه بفرستید اگه مناسب باشه همه مییان میخرن
یا لینکه کتابشو برای دانلود بزارید یا برای چند نفر بفرستید لینکشو که ببینیم کیفیته پکیج به چه صورته
مثلا منم دوست دارم یه مجموعه خوبو ولی نه یه مجموعه ای که مثل بالا خریدم

mamalbikhial

Registered User
لایک‌ها
41
راستش من یه باز از اینترنت گوله این تبلیغاتو خوردم ه مجموعه شامل 3 تا سی دی برام فرستادن
تو اون مجموعه امده بودن از ورزش های مختلف فیلم تهیه کرده بدون مثل یوگا و... و به اسم افزایش قد میفروختن
ولی یه سی دیش یه مرده قد بانده لاغر ایرانی بود روی یه فرش داغون حرکات کششی یاد میداد
اون2 تا سی دی دیگشم انگار از ماهواره ضبط کرده بودن کیفتش افتضاح بود یا شاید دانلود کرده بودن:)

یحتمل فرق میکنه
من پیشنهاد میکنم بخاطر این که فروششتون بالا بره 2-3 مجموعتون رو برای بچه های بازارچه بفرستید اگه مناسب باشه همه مییان میخرن
یا لینکه کتابشو برای دانلود بزارید یا برای چند نفر بفرستید لینکشو که ببینیم کیفیته پکیج به چه صورته

تایید میشه

منجی

Registered User
لایک‌ها
0

یحتمل فرق میکنه

سلام دوست عزيزم ممنون از توضيحات كاملتون حرف شما كاملا صحيح است و متاسفانه دراينترنت اكثرا محصولات بي كيفيتي عرضه مي شود و بسيار عجيب است كه اين بي كيفيتي شامل محصولات نرم افزاري صوتي وتصويري هم شده ! اما خيالتون بابت اين مجموعه كاملا راحت باشه . بله كتاب 46 صفحه اي و همچنين برنامه كتبي وتصويري رزيم غذايي هم داره كه مختص همين اموزشه كه شرمندتون هستم نميتونم لينكش رو قرار بدهم قبل خريد ! شرمنده

اما عرض كرديد كه براي چندنفر بفرستيد و اگر مناسب باشه ...... دوست عزيزم من ميتونم اين كار رو كنم كه ابتدا براتون با پست بفرستم و شما لطف كنيد هزينه اش را بعد از اينكه تحويل گرفتيد به پست بپردازيد . اميدوارم موافق باشيد

بنده هم تاييد مي كنم حرف دوستمون رو

....................................................................

.............................................................

Last edited:

mohamadhunter

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
15
سلام دوست عزيزم ممنون از توضيحات كاملتون حرف شما كاملا صحيح است و متاسفانه دراينترنت اكثرا محصولات بي كيفيتي عرضه مي شود و بسيار عجيب است كه اين بي كيفيتي شامل محصولات نرم افزاري صوتي وتصويري هم شده ! اما خيالتون بابت اين مجموعه كاملا راحت باشه . بله كتاب 46 صفحه اي و همچنين برنامه كتبي وتصويري رزيم غذايي هم داره كه مختص همين اموزشه كه شرمندتون هستم نميتونم لينكش رو قرار بدهم قبل خريد ! شرمنده

اما عرض كرديد كه براي چندنفر بفرستيد و اگر مناسب باشه ...... دوست عزيزم من ميتونم اين كار رو كنم كه ابتدا براتون با پست بفرستم و شما لطف كنيد هزينه اش را بعد از اينكه تحويل گرفتيد به پست بپردازيد . اميدوارم موافق باشيد

بنده هم تاييد مي كنم حرف دوستمون رو

.............................................................
قیمتش چنده دوسته عزیز؟
کتابش فکر کنم pdf باید باشه درسته؟

زنجان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تغذیه ی خوب بکنید و ورزش هم بکنید و زیاد پای کامپیوتر نشینید بهتون قول میدم قدتون رشد میکنه
پسر ها حدود 24 سالگی البته قابل درک نیست چون رشد کمی میشه و دخترها حدود 17 18 سالگی رشد قدشون متوقف میشه!!!
هرکسی از این مجموعه استفاده کرد و نتیجه گرفت بیاد توی تاپیک اعلام کنه/////
بنده چهل تا مشتری میارم اگر کسی با این سی دی و کتاب موفق شد

سپاسگذارم.....

drhamid147

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به اتفاق تعدادی از محققین پکیجی را تهیه کردیم و خودم استفاده کردم و ازش نتیجه گرفتم.من 36 سالمه و حدود 9سانت افزایش قد دادم در صد روز حدودا.این چیزی که دوستمون گفتند بعنوان ورزش، بخشی از واقعیته.با ورزش میشه حدود 2 تا سانت افزایش قد داد اون هم بخاطر اینکه گودی کمر را پر میکنه و ستون فقرات را صاف میکنه و همینطور رفع پرانتزی پا میتونه به افزایش قد کمک کنه.
پکیجی که من استفاده کردم شامل یه مکمل غذایی بسیار غنی شده بود بدون هیچ ماده شیمیایی+ دفترچه راهنمای حرکات ورزشی +یه فایل صوتی سابلیمینال که با تاثیر بر ذهن ناخودآگاه تغییرات ژنتیکی را باعث میشه.این فایل باید برای هر شخص جداگانه تولید بشه حتما

بالا