برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده سایت فیلم و موزیک مجاز

love85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام وقتتون شیک و زیبا ان شالله حالتون خوب و خوش باشه :سایت درخواستی ها به فروش میرسد - الکساش 9 هزاره ایرانه و 600 هزار جهانی و تقریبا 350 تا 400 ورودی گوگل البته بیشتر و کمتر هم میشه یکم دیگه اینکه تقریبا رو پایه های 500 تا550 ای پی داره البته تقریبا. ایندکسشم که الان عالیه برو روی رزبلاگ هستش .. دامنش هم که مشخصه که رند و زیبا هستش و 2600 تا الان عضو داره و بیشتر هم میشه درخواست اینا در کل زیاده برای سایت
19.gif
دیگه نمیگم که روش کار بشه چی میشه و چی میشه مشخصه کاملا هر سایت کار بشه و بروز باشه پیشرفت شدید میکنه ... در کل همینه که هس کسی با این شرایط سایت که گفتم کسی میخواد سایت رو بخره اعلام کنه چون من خودم شاید دیگه نتونم به نت سر بزنم حیفه سایت در حال پیشرفت هستش
38.gif
کسی خواست این سایت رو بخره پ. خ بده اینجا هم اعلام کنه - اینکه تمام مطالبش هم اختصاصی شده هستش کپی پیست نیس و زمان گذاشته شده رو سایت و مجاز و سانسور شده هستش فیلم هاش و در ستاد ساماندهی هم ثبت هستش و نکته اخر به غیر از 2600 تا عضوش فکر میکنم 211 تا بک لینک الکسا هم داره پیج اتوریتیشم 31 هستش خریدش هم نقد فقط
19.gif
ادرس DARKHASTIHA.IR

15.gif
اینم اضافه کنم اولویت اولم فروختنش هستش ولی اگر کسی هم سایتی حدود قیمت این سایت داره بگه فیلم و اهنگ و اسپمر و گرافیکی نباشه که زمان زیادی ازم نگیره تشکر
15.gif
سوالی بود در خدمتیم

love85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سوالی اگ هستش دوستان بپرسید و قیمت خریدتون رو هم اعلام کنید .. مرسی

روح الله1358

Registered User
لایک‌ها
46
سلام ,وقتتون شیک رو خوب اومدی, اومدم همینو بگم و یه سواال فیلمها رو از کجا میاری,منظورم منبع هستش,ممنون

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
اگه سایته دیگه رزبلاگش چیه؟
و اگه وبلاگه دیگه سایتش چیه؟؟

قیمتتون رو هم بزارید ممنون میشم.
یاعلی

بالا