برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده مودم وایرلس فوق حرفه ای VODAFONE HG556A با برد فوق العاده زیاد

bakhtavar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوست عزيز ميشه لطف كنيد و مدل و ورژن دقيق رو بفرماييد - روي تگ پشت دستگاه بايد زده باشه - يا مي تونيد ازش يك عكس بگذاريد
مثلا :HG55VDFA VER.C

ممنون
سلام مهندس یه تماس با من بگیر توضیح بدم.09125229936

i369

Registered User
لایک‌ها
87
عجب آدمی هستی تو دیگه ؟؟؟!!!!:blink:یعنی واقعاً ایجاد یه تاپیک جدید اینقد برات سخته که تاپیک مردم رو خراب میکنی؟شما اگه واقعاً فروشنده ای یه تاپیک جدید ایجاد کن و جنست رو اونجا بفروش :eek:fftopic:
منون بابت توجهتون اما چه اشکالی داره قربانحتما دوستمون بلد نیستند تاپیک ایجاد کننداز نظر بنده کارشون ایرادی نداره :) در اصل هدف رسوندن جنس با پایین ترین قیمت به دست مصرف کننده هست و حذف واصطه هاالبته ایشون برای بنده هم با این کارشون دارند تبلیغ می کنند ، این خود خریدار هست که باید تشخیص بده :)باز هم سپاس از دقت نظرتون

rezajh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز قیمت بار جدید مشخص نشد؟

hd1080p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
منون بابت توجهتون اما چه اشکالی داره قربانحتما دوستمون بلد نیستند تاپیک ایجاد کننداز نظر بنده کارشون ایرادی نداره :) در اصل هدف رسوندن جنس با پایین ترین قیمت به دست مصرف کننده هست و حذف واصطه هاالبته ایشون برای بنده هم با این کارشون دارند تبلیغ می کنند ، این خود خریدار هست که باید تشخیص بده :)باز هم سپاس از دقت نظرتون

مهندس فکر کنم (واسطه) درست باشه ....

bakhtavar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت تکی امروز ۱۴۵هزارتومن قیمت عمده رو لطف کنید تماس بگیرید

bakhtavar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اگه جا داشت حتما تخفیف میدادم.این مودم ارزشش بیشتر ازاینهاست

shaapeyna

Registered User
لایک‌ها
188
آقا من یه سری جنس دارم حال ندارم تاپیک بزنم می خواستم توی این تاپیک بفروشم ... :blink::D

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
قیمت تکی امروز ۱۴۵هزارتومن قیمت عمده رو لطف کنید تماس بگیرید
دوست عزیز بیا قسمت بازارچه یکی ازقسمتهای مرتبط باجنست روانتخاب کن صفحه بعد اون بالا نوشته + Post New Threadروش کلیک کن وبرای خودت تاپیک درست کن
افرین پسرخوب اینجاوقتت ضایع میشه

bakhtavar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از دوست خوبم تشکرمیکنم که اجازه دادن توی تاپیکشون فروش داشته باشم. ولی دوستان برای خرید از من به این تاپیک بیاید.ممنون .مزاحم دوستمون نمیشیم دیگه http://forum.persiantools.com/t347750.html

Last edited:

rasoolasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام الان قیمت مودم چنده دوست عزیز من اصفهانی هسم اگه شما اصفهانی هسی یه شماره برا تماس به من بده

Behzad4x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مدل 556 از همه مودم های 3G مثل دی لینک ساپورت میکنه؟ چون یه نفر گفت فقط مودم های هواوی و وودافون رو میشناسه. اگر کسی از دوستان مودم دی لینک یا مودم های دیگر رو تست کرده لطفا اطلاع رسانی کنه. سپاس

علی بی غم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

میشه از این مودم به عنوان یک اکسس پینت استفاده کرد یهنی یه مودم ای دی اس ال داشته باشی که وایرلسم داشته باشه و این را به عنوان واسطه افزایش برد استفتده کنی؟؟؟؟؟؟

بالا