برگزیده های پرشین تولز

با دین کالا و سایت دین کالا چه قدر آشنا هستید؟

• به خوبی با گروه فرهنگی دین کالا آشنا هستم

Votes: 1 25.0%
  • متاسفانه خیلی این سایت رو نمی شناسم

Votes: 3 75.0%

• Total voters
    4

dinkala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیزم:):)
من مهسا قنبری هستم . من کتاب رو دوست دارم و همیشه سعی می کنم با کتاب های مختلف آشنا بشم . برای همینم تصمیم گرفتم وارد دنیای کتاب بشم و در این زمینه کار حرفه ای انجام بدم. ما یه گروه فرهنگی داریم به اسم دین کالا که هدفش فروش انواع کتاب با بهترین قیمت های ممکنه تا همه بتونن کتاب مورد علاقشونو تهیه کنن و بخونن. به نظرم خیلی خوب میشه اگه بیایم این رکوردی که تو کتاب خوندن داریم رو تغییر بدیمو بشیم مردمی که حرفاشون پایه و اساس داره و پایه ای محکم تر از کتابم که واقعا نداریم;);)
دین کالا هم شبکه های اجتماعی داره هم دو تا سایت به آدرس :

البته دین کالا تا سال گذشته بیشتر کتاب های مذهبی کار می کرد،اما چون هدفش ترویج کتاب های مفید تو هر زمینه ای بود،بالاخره از امسال شروع به عرضه رمان و کتاب های ادبی و یه سری کتاب های خارجی کرد و تصمیم داره یه مرجع کامل برای کتاب های عمومی باشه تا همه با هر سلیقه ای بتونن به راحتی و با اطمینان خاطر کتاب بخرن و بخونن و ما رو هم دعا کنن;):D
اینم بگم که هر کتابی که خواستید اما تو سایت ما نبود رو می تونید از طریق فرم تماس با ما در سایت به ما بگید و ما برای شما تهیه کنیم و دیگه نیازی نیست برای یه کتاب کلی برید تو بازار و بگردید. :general406::general406: البته تو فرم تماس با ما دو تا شماره ام هست که می تونید مستقیم با فروشگاه تماس بگیرید و کتاب درخواستیتونو به ما بگید:general105::general105:

آهان راستی کنکوریای عزیزم واسه شمام کلی کتاب خوب با تخفیف داریم که تا چند روز دیگه تو سایت براتون می ذاریم،و از همینجا بهتون خبرشو می دم. (خودتون که می دونید کتاب درسی تخفیف نداره ;) اما ما ازوناش نیستیم :D سود خودمونو به حداقل می رسونیم تا شما بتونید راحتتر کتاباتونو تهیه کنید:general105::general105::general105::general105:) البته اگه عجله دارید روی این لینک کلیک کنید و با یکی از شماره ها تماس بگیرید و سفارشتونو به ما بگید.:general307::general307:

راستییییی می خوام هر روز یه کتاب خوب و مناسبتی بهتون معرفی کنم :) پس منتظر پستای بعدیم باشید;);)
اگه نظری هم دارید زیر این پست بهم بگید دوستان عزیزم;):):general406:

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
سلام دوستان عزیزم:):)
من مهسا قنبری هستم . من کتاب رو دوست دارم و همیشه سعی می کنم با کتاب های مختلف آشنا بشم . برای همینم تصمیم گرفتم وارد دنیای کتاب بشم و در این زمینه کار حرفه ای انجام بدم. ما یه گروه فرهنگی داریم به اسم دین کالا که هدفش فروش انواع کتاب با بهترین قیمت های ممکنه تا همه بتونن کتاب مورد علاقشونو تهیه کنن و بخونن. به نظرم خیلی خوب میشه اگه بیایم این رکوردی که تو کتاب خوندن داریم رو تغییر بدیمو بشیم مردمی که حرفاشون پایه و اساس داره و پایه ای محکم تر از کتابم که واقعا نداریم;);)
دین کالا هم شبکه های اجتماعی داره هم دو تا سایت به آدرس :

البته دین کالا تا سال گذشته بیشتر کتاب های مذهبی کار می کرد،اما چون هدفش ترویج کتاب های مفید تو هر زمینه ای بود،بالاخره از امسال شروع به عرضه رمان و کتاب های ادبی و یه سری کتاب های خارجی کرد و تصمیم داره یه مرجع کامل برای کتاب های عمومی باشه تا همه با هر سلیقه ای بتونن به راحتی و با اطمینان خاطر کتاب بخرن و بخونن و ما رو هم دعا کنن;):D
اینم بگم که هر کتابی که خواستید اما تو سایت ما نبود رو می تونید از طریق فرم
تماس با ما در سایت به ما بگید و ما برای شما تهیه کنیم و دیگه نیازی نیست برای یه کتاب کلی برید تو بازار و بگردید. :general406::general406: البته تو فرم تماس با ما دو تا شماره ام هست که می تونید مستقیم با فروشگاه تماس بگیرید و کتاب درخواستیتونو به ما بگید:general105::general105:

آهان راستی کنکوریای عزیزم واسه شمام کلی کتاب خوب با تخفیف داریم که تا چند روز دیگه تو سایت براتون می ذاریم،و از همینجا بهتون خبرشو می دم. (خودتون که می دونید کتاب درسی تخفیف نداره ;) اما ما ازوناش نیستیم :D سود خودمونو به حداقل می رسونیم تا شما بتونید راحتتر کتاباتونو تهیه کنید:general105::general105::general105::general105:) البته اگه عجله دارید روی این لینک کلیک کنید و با یکی از شماره ها تماس بگیرید و سفارشتونو به ما بگید.:general307::general307:

راستییییی می خوام هر روز یه کتاب خوب و مناسبتی بهتون معرفی کنم :) پس منتظر پستای بعدیم باشید;);)
اگه نظری هم دارید زیر این پست بهم بگید دوستان عزیزم;):):general406:
کتاب های رزمی و کتاب های ترجمه شده ذن و کتاب وارکرافت هم میتونید تهیه کنید
اولویت کتابهای بروس لی هست

بالا