منتخب بازارچه

فروش قارچ کِـــفیر - Kefir (اکسیرسلامتی،جوانی ودرمان بیماری ها)تخفیف مهر و آبان ماه- ارسال با پیشتاز

Star.Sky

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
سلام آقا بهرام

بعد از گذشت 9 ماه قارچ ها زیاد شدند و مرتب هم از این معجون بی نظیر استفاده میکنم

فقط یک موردی پیش اومده که متوجه اون نمیشم :

قارچ ها در 3 ماه اول خوب رشد میکردند و درشت میشدند اما بعد از اون قارچ ها با اینکه فعال هستند اما قارچ های جدید همگی ریز و اندازه یک عدس هستند و رشدی هم نمیکنند . دلیل این اتفاق چی می تونه باشه ؟
یکی از قارچ ها مثل سفره ماهی پهن بود و اصلا پفکی نبود
قارچ ها رو درون ظرف شیشه ای مربا در یخچال نگهداری میکنم و از پارچه برای بستن درب شیشه ای استفاده میکنم تا هوا به میزان مناسب به قارچ ها برسد و تقریبا هر روز ازشون برای تولید دوغ استفاده میکنم و هیچوقت پیش نیومده که بدون غذا بمونند اما هر چه زمان میگذرد قارچ ها ریز تر میشند اما همچنان سفید و فعال هستند

میشه دلیلش رو بفرمائید

سپاسگذارم

aghaa.shahin

Registered User
امتیاز - 100%
7   0   0
سلام من چند دفعه پیام دادم جواب ندادید
سفارش بدیم از سایت سریع میفرستید؟
تهران هستم
چون بعضی از دوستان سفارش دادن 2 هفته بعد ارسال شده میخوام مطمئن شم

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
همکار انجمن
امتیاز - 100%
172   0   0
سلام من چند دفعه پیام دادم جواب ندادید
سفارش بدیم از سایت سریع میفرستید؟
تهران هستم
چون بعضی از دوستان سفارش دادن 2 هفته بعد ارسال شده میخوام مطمئن شم
سلام .
سفارشات در کمتر 48 ساعت تحویل داده میشه.

aghaa.shahin

Registered User
امتیاز - 100%
7   0   0
سلام .
سفارشات در کمتر 48 ساعت تحویل داده میشه.
شما به بنده میفرمایید کمتر از 48 ساعت
الان 1 هفته شده که نرسیده که هیچ بعد 3 روز بعد از واریزی بنده ارسال کردید!!!
من میخواستم 1 هفته صبر کنم وخودم زنگ بزنم ببینم کجاست و اینا که خرید نمیکردم

wiliam.sin

Registered User
امتیاز - 100%
23   0   0
برای کبد چرب کدومش خوبه قارچ یا کفیر و اینکه مشکلات معده و گوارشی و زخم معده کدومش خوبه بگیریم ؟

Bahram241

همکار انجمن
امتیاز - 100%
172   0   0
شما به بنده میفرمایید کمتر از 48 ساعت
الان 1 هفته شده که نرسیده که هیچ بعد 3 روز بعد از واریزی بنده ارسال کردید!!!
من میخواستم 1 هفته صبر کنم وخودم زنگ بزنم ببینم کجاست و اینا که خرید نمیکردم
باسلام. بابت تاخیر پوزش میخوام.
شماره سفارشتون را بفرمایید بررسی کنم.

Bahram241

همکار انجمن
امتیاز - 100%
172   0   0
سلام
میخام سفارش بدم چکار باید بکنم
باسلام برای ثبت سفارش از طریق وبسایت اقدام کنید سفارش شما در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده خواهد شد.

وب سایت:
prebiotic.ir

فروشگاه:
prebiotic.ir/shop

کانال تلگرام:
t.me/behzist

پربیوتیک ؛تنها دارنده مجوز عرضه کفیر و کامبوچا در ایران

Bahram241

همکار انجمن
امتیاز - 100%
172   0   0

Xoex

Registered User
امتیاز - 100%
3   0   0
سلام. من چند سال پیش این قارچ رو از شما خریدم و استفاده میکردم. دوغش بسیار عالی و گازدار و خوب میشد. متاسفانه پارسال در یک برهه زمانی دو سه ماهه نتونستم درست کنم و قارچ از بین رفت. امسال مجدد خرید کردم (از همین سایتی که دادید).
قارچ ها که به دستم رسید از نظر شکل با قارچ های قبلی فرق می کردند. قارچ های قبلی خیلی بیشتر شبیه به تکه های کلم بودند، اما این یکی قارچ ها شباهت کمتری دارند، یعنی با دست باز می شوند و شبیه یک صفحه می شوند. با این حال گفتم شاید بعد از چندبار درست کردن فرق کند، تا الان چند ماهی از این قارچ های جدید استفاده کرده ام اما نوشیدنی که درست شده اصلا طعم نوشیدنی های قبلی رو نداره، نمیتونم بگم بده، اما طعمش فرق میکنه، با قارچ های قبلی وقتی دوغ رو نگه میداشتم گازدار و ترش تر می شد اما با این قارچ های جدید کمی طعمش به تلخی میره و گازدار نمیشه. در مجموع دوغش اون طعمی که آدم دوست داشته باشه رو نداره و اصلا با قارچ های قبلی قابل مقایسه نیست. علتش چیه؟ آیا از قارچ های قبلی هنوز دارید؟

Xoex

Registered User
امتیاز - 100%
3   0   0
سلام. من چند سال پیش این قارچ رو از شما خریدم و استفاده میکردم. دوغش بسیار عالی و گازدار و خوب میشد. متاسفانه پارسال در یک برهه زمانی دو سه ماهه نتونستم درست کنم و قارچ از بین رفت. امسال مجدد خرید کردم (از همین سایتی که دادید).
قارچ ها که به دستم رسید از نظر شکل با قارچ های قبلی فرق می کردند. قارچ های قبلی خیلی بیشتر شبیه به تکه های کلم بودند، اما این یکی قارچ ها شباهت کمتری دارند، یعنی با دست باز می شوند و شبیه یک صفحه می شوند. با این حال گفتم شاید بعد از چندبار درست کردن فرق کند، تا الان چند ماهی از این قارچ های جدید استفاده کرده ام اما نوشیدنی که درست شده اصلا طعم نوشیدنی های قبلی رو نداره، نمیتونم بگم بده، اما طعمش فرق میکنه، با قارچ های قبلی وقتی دوغ رو نگه میداشتم گازدار و ترش تر می شد اما با این قارچ های جدید کمی طعمش به تلخی میره و گازدار نمیشه. در مجموع دوغش اون طعمی که آدم دوست داشته باشه رو نداره و اصلا با قارچ های قبلی قابل مقایسه نیست. علتش چیه؟ آیا از قارچ های قبلی هنوز دارید؟
پرسش ما ارزش جواب دادن نداشت؟ حتی پخ هم دادم باز جواب ندادین

بالا