برگزیده های پرشین تولز

فروش لایک فیسبوک

فروش لایک فیسبوک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بستگی به موضوع و نام پیج داره ولی معمولا 4-5 روز

ebi91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ایرانی خارجی نداره اینا کاره نرم افزار یا اسکریپتر بوتر هستش که آمارو میبره بالا
سلام از کاربرا شنیدم مشخصات صاحب سیمکارت ایرانسل رو شما أم میدید؟من شدیدأ نیاز دارم مشخصات 1شماره رو با09191761400 تماس بگیرید باهم هماهنگ کنیم

ebi91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ایرانی خارجی نداره اینا کاره نرم افزار یا اسکریپتر بوتر هستش که آمارو میبره بالا
سلام دوست عزیز از دوستان شنیدم شمام مشخصات مالک شماره ایرانسل رو میتونید دربیارید درسته؟ اگه میتونید با09191761400تماس بگیریدیاایمیل بزنید.خواهشن زود وسریع

amin_sl

Registered User
لایک‌ها
14
سلام خدمت شما دوست عزیز چند سئوال داشتم
1- بهتر نبود از خودتون خلاقیتی نشون میدادید و از متن صفحه اصلی وب سایت ما ( یعنی uplike.ir ) استفاده نمی کردید ؟
pt026bWQS.jpg

2- شما به چه حقی خودتون رو یکی از دپارتمان های وب سایتی که به ما تعلق داره ( یعنی اسپاردا ) می دونید ؟
pt01jK7gX.jpg

شیوه کاری شما و اعتماد سازیتون هم به همین صورت هست ؟
واقعاً متاسفم

A MI R

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
1000 تا لایک :/..اسه پیج لازم دارم
پ خ بدید

far3web

Registered User
لایک‌ها
12
سلام. افزایش بازدید سایت به چه صورت هست؟؟
توضیح بدید لطفا

فروش لایک فیسبوک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
از طریق فیسبوک سایت شما به اعضا معرفی میشود و شما بازدیدکنندگانی را از فیسبوک به سایت خود دعوت میکنید

far3web

Registered User
لایک‌ها
12

ameer1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام خدمت شما دوست عزیز چند سئوال داشتم
1- بهتر نبود از خودتون خلاقیتی نشون میدادید و از متن صفحه اصلی وب سایت ما ( یعنی uplike.ir ) استفاده نمی کردید ؟
pt026bWQS.jpg

2- شما به چه حقی خودتون رو یکی از دپارتمان های وب سایتی که به ما تعلق داره ( یعنی اسپاردا ) می دونید ؟
pt01jK7gX.jpg

شیوه کاری شما و اعتماد سازیتون هم به همین صورت هست ؟
واقعاً متاسفم

سلام. سایت http://likebiar.com و http://likestan.com رو یکی از دوستان پیشنهاد داد ولی سایت اولی بالا نیومد و چون قیمت دومی مناسب بود، من برای یکی از پیج هام سفارش دادم. تحویلشون 3 روزه بود و حتی تعدادی هم اضافه بر سفارش تحویل دادند. یعنی تا این لحظه با گذشت 3-4 هفته همه چیز امن و امان گوش شیطون کر! اما سوالی که دارم اینه که از کجا میشه اعتبار این لایک ها رو بررسی کرد؟ برام خارجی یا ایرانی بودن یا میکس بودنشون مهم نیست، چون هدف من کسب یک اعتبار اولیه برای پیجم بود تا از این به بعد روش تبلیغات کنم. منظورم اینه که آیا فیسبوک به لایک هایی که خرید و فروش میشن واکنش نشون نمیده در آینده؟ و آیا ممکنه مثلا لایک ها رو یک مرتبه حذف کنه؟

worldbus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
صفحه facebook لایک خورده و آماده (حداقل 30.000 لایک) به شرط فعال بودن خریدارم.

بالا