برگزیده های پرشین تولز

فروش لپ تاپ نو Asus ul80VT

midget

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز:)

یک عدد لپ تاپ Asus UL80VT که یکی از آشناها از آمریکا برام آوردن رو می خوام بفروشم

نکته ی بارز این لپ تاپ، عمر باطری فوق العاده ی اون و دیزاین زیباش و وزن کمش هست. lcd اون 14.1 هستش که همیشه سایز توصیه شده هستش برای کسانی که نمی خوان بزرگی صفحه رو فدای راحتی حمل و نقل کنن.

با یک بار شارژ باطری با این لپ تاپ می تونید 8 تا 11 ساعت کار کنید.

از دیگر مشخصاتش اینه که این لپ تاپ 2 تا کارت گرافیک داره. و می تونه خود به خود بین یک گرافیک کارد آن بورد و یک گرافیک کارد dedicated سوییچ کنه. گرافیک کارد آن بورد اینتل و گرافیک کارد مستقل اون، Nvidia با 512MB رم مستقل هستش.

تاچ پد بسیار جالبی داره که مولتی تاچ هست و می تونید با اشارات مختلف با چند انگشت روی تاچ پد، کارهای مختلفی انجام بدید.

LCD اون LED-backlit و بسیار شفاف و پر نور هستش.

4GB رم و 320GB هارد داره. DVD R/W داره.

از مشخصات فوق العاده ی دیگه ش، اینه که سیستم خنک کننده ی این لپ تاپ بسیار عالی عمل می کنه، و طبق ریویو ها همیشه سرد باقی می مونه. دوستانی که وارد تر هستن می دونن که عمر لپ تاپ و به خصوص عمر باطری اون، با میزان گرمایی که لپ تاپ تولید می کنه رابطه مستقیم داره،و کنترل گرمای خوب، عمر قطعات رو در لپ تاپ ها زیاد می کنه.

سی پی یو این لپ تاپ Intel Core 2 Duo ULV هستش (SU 7300) و این لپ تاپ تنها دستگاه ULV موجود در بازاره که قابلیت Overclock سی پی یو رو در اون وجود داره و شما می تونید هنگامی که به سرعت بیشتر نیاز پیدا می کنید، با فشردن یک دکمه، 33% سرعت اون رو افزایش بدید.

رنگ این دستگاه نقره ای هست که در بازار ایران پیدا نمی شه، در ایران رنگ مشکی اون موحوده که خیلی سریع اثر انگشت و کثیفی رو به خودش جذب می کنه، در صورتی که رنگ نقره ای این مشکل رو نداره و آلومینیوم استفاده شد در پشت lcd ، ظاهر بسیار شیکی به دستگاه می ده (بر خلاف لپ تاپ مشکی رنگ که پلاستیکی هست پشت اون)

دیگه اینکه، همونطور که گفتم دستگاه رو از آمریکا برام آوردن، و نو هستش. به عنوان carry-on در یک کیف آوردنش و جعبه ش اینجا نیست. ولی فاکتورش موجوده، به صورت آنلاین، در سایتی که خریداری شده. همراه همون کیفی که باهش آوردن (یک کیف Caselogic ) می فروشمش. گارانتی ش هم اینترنشناله طبیعتاً.

قیمت رنگ مشکی این لپ تاپ در ایران 1,100 هست. من 1,050 می دم، همراه با یک کیف Caselogic 14.1 نو (که قیمتش در ایران 40-60 تومنه). یعنی جمعاً 100 هزار تومن زیر قیمت بازار. با توجه به زحمت آوردن دستگاه و اینکه رنگ نقره ای ش در بازار نیست، فک می کنم قیمت خیلی خوبی دارم می دم. دستگاه رو حضوری در مشهد یا آمل می تونم تحویل بدم. و در سایر جاها با پست/تی پاکس. البته اگر خرید قطعی باشه در تهران هم حضوری می تونم.

یه نکته ی دیگه: مزیت خرید یک Asus چیه ؟ Asus از لحاظ کیفیت لپ تاپ ها، در آمریکا، از محبوب ترین برند هاست. و سایت square-trade ، معروف ترین سایت دنیا در ارائه ی گارانتی برای لوازم الکترونیکی، بعد از بررسی مشکلات گزارش شده در بین 30,000 لپ تاپ از برندهای مختلف، Asus رو بهترین و مطمئن ترین تولید کننده لپ تاپ از لحاظ کیفیت ساخت و خرابی های احتمالی اعلام کرده.

برای تماس : لطفاً پی ام بدید.

ممنون.

ASUS-UL80VT-A2-SILVER-11.jpg

image.php

Last edited:

_MZOF_

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز از گارانتی چیزی نگفتی.
با حرفهایی که شما زدید فکر میکنم گارانتی نداره چون از اونطرف اومده
قیمت داخل ایران با گارانتی هست:happy:

midget

Registered User
لایک‌ها
0

عرض کردم در پست اول، گارانتی ش اینترنشناله. اون 50 هزار اختلاف و کیف رایگان رو هم به همین خاطر در در نظر گرفتم. در عین حال، گارانتی ها در ایران جکه.

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
چه خشگله :D

دوست عزیز من هیچ موقع داخل تاپیك پیشنهاد قیمت نمیدم و در مورد جنس نظری نمیدم ، لطفا قیمت آخرتون رو برم پخ كنید تا چنتا سئوال در موردش ازتون بپرسم

ممنون

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1

گارانتی تو ایران بیشتر تبدیل شده به خدمات.
اگه در امریکا از سایت معتبری خریداری شده باشه و فاکتور داشته باشه خوبه.

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
در ایران سازگار و الماس و تازگی مادیران همراه گارانتی دو ساله همواره رو ایسوز کیف اورجینال و موس هم میدادن
تازگی ها خبری شده

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
در ایران سازگار و الماس و تازگی مادیران همراه گارانتی دو ساله همواره رو ایسوز کیف اورجینال و موس هم میدادن
تازگی ها خبری شده

دوست عزیز کیفیت کالاهایی که وارد ایران میشه افتضاحه !
برا همین ارزون میخرن و به مردم گرون میفروشند و به قول شما با چهار تا اشانتیون...

بالا