برگزیده های پرشین تولز

فروش لپ تاپ Acer e1 | چها ماه کاکرد

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
وقت بخیر
خلاصه عرض می کنم وقت دوستان رو نمی گیرم دستگاه کاملا سالم کم کار بدون هیچ گونه خط و خشی هستش
پاسخ سوالات متداول :
  • لپ تاپ فاقد گارانتی است.
  • کارتن و متعلقات موجوده.
  • باطری کاملا سالمه ( دستگاه چهار ماه و چند روزه که خریداری شده و فوق العاده کم استفاده شده )
  • کوچکترین خط و خشی روی دستگاه نیست.
  • مهلت تست دستگاه 48 ساعت می باشد.
مشخصات دستگاه :
  • Model: Acer Aspire E1 570G i5-4GB-500GB-1GB
  • Processor: Intel Core i5 3337U 1.80 GHz*
  • Ram: 4
  • HDD: 500
  • Screen: 15.6
  • Graphic: GeForce GT 720M 1GB
  • Weight: 2.4

Last edited:

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
همونطوری که دوست عزیزمون گفتن لطفا تست HDD Tune رو بذارین . البته در حالت اسکن عادی نه سریع !!

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
چی هست دوستان چطوری می توم بگیرم؟!

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
گارانتی داره ؟ کارتن و متعلقات ؟

aso_asw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
سلام
قیمتِ آخرو برام په کن، قیمتِ خوب بدی بی چک و چونه خریدارم.
ضمنا تهرانی؟

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
اولین لپ تاپ ارزونی که در این سایت دیدم
به من ربطی نداره ولی این قیمتی که شما روی لپ تاپ با این مشخصات گذاشتین پایینه
هرکی دیگه بود 1500 قیمت میذاشت

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
اولین لپ تاپ ارزونی که در این سایت دیدم
به من ربطی نداره ولی این قیمتی که شما روی لپ تاپ با این مشخصات گذاشتین پایینه
هرکی دیگه بود 1500 قیمت میذاشت
وقت بخیر
من تقریبا یک سوم کسر کردم از قیمت آکی که خریدم

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
سلام
اگه کاربر aso_asw منصرف شد خبرم کنین.ولی تا ایشون خریدار باشه با ایشون هماهنگ کنین.
28 امتیاز دارم 21 موردش خرید لبتاب بوده . من ایشون رو 100% تایید که نه,ضمانت میکنم.

Sent from my ST21i2 using Tapatalk 4 Beta

lvl3hdi

Registered User
لایک‌ها
17
پ خ شد خدمت دوست عزیزم

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
قیمت جدید : 1,250,000 ت
تشکر می کنم از همه دوستانی که بنده رو در امر قیمت گذاری راهنمایی کردند و بی نهایت گِلِه دارم از افرادی که آگاه بودند بنده ناآگانه و از روی بی تجربگی قیمت رو کم نوشتم و با علم به اینکه میدونستند قیمت پایین هست باز هم قیمت رو پایین تر آوردند و قصد سو استفاده داشتند.

aso_asw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
بنده به دلیل مشکلِ مالی خودم از خریدِ لبتاب منصرف شدم، امیدوارم لبتاب به دستِ کسی برسه که هر 2نفر از معامله سود ببرن، با عرضِ معذرت از دوستان.

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
بنده به دلیل مشکلِ مالی خودم از خریدِ لبتاب منصرف شدم، امیدوارم لبتاب به دستِ کسی برسه که هر 2نفر از معامله سود ببرن، با عرضِ معذرت از دوستان.
ممنون از شما و اینکه اطلاع دادید.
امیدوارم این حرکت شما کاملا فرهنگ سازی شه

meysam6541

Registered User
لایک‌ها
152
دوست من قبل هرچیز عرض کنم بنده و اکثر دوستان تو کار خرید و فروش هستیم و 30 درصد افراد تو فروم مصرف کننده نهایی هستند
اما قیمت نوش الان حدود 1600 تومنه با گارانتی البته و بدون گارانتیش نو حدود 1530 تومنه و دست دومش رو مصرف کننده بخواد از بازار بخره زیر 1300 هستش البته از مغازه دارش و الان این قیمت 1250 قیمت واقعی دستگاه شماس که برای مصرف کننده خوبه اما وقتی مصرف کننده میاد اینجا و می خواد خرید کنه ریسکش چند برابر خرید از مغازه دار هستش و به طبع دنباله قیمت مناسب تر از بیرون هستش
کما اینکه خیلی از دوستان قیمت واقعی رو لپ تاپشون گذاشتند و الان 4-5 ماهه هی تایپکشون آپ میشه
اما بخش آخرش رو هم که فرمودید گله دارید زیاد نمی پسندم دوست من چون الان مثله سابق نیست مدل دستگاه رو رو گوگل سرچ کنی سایت هایی مثله دیجی کالا و میهن مارکت و ... میان که قیمت روز توشون هست
و در آخر عذر خواهی می کنم از صحبت های طولانیم امید وارم خوب بفروشید و ضرری نکنید تو معامله اگرم پستم اذیتتون میکنه بفرمایید حذفش کنم
پیروز باشید

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
دوست من قبل هرچیز عرض کنم بنده و اکثر دوستان تو کار خرید و فروش هستیم و 30 درصد افراد تو فروم مصرف کننده نهایی هستند
اما قیمت نوش الان حدود 1600 تومنه با گارانتی البته و بدون گارانتیش نو حدود 1530 تومنه و دست دومش رو مصرف کننده بخواد از بازار بخره زیر 1300 هستش البته از مغازه دارش و الان این قیمت 1250 قیمت واقعی دستگاه شماس که برای مصرف کننده خوبه اما وقتی مصرف کننده میاد اینجا و می خواد خرید کنه ریسکش چند برابر خرید از مغازه دار هستش و به طبع دنباله قیمت مناسب تر از بیرون هستش
کما اینکه خیلی از دوستان قیمت واقعی رو لپ تاپشون گذاشتند و الان 4-5 ماهه هی تایپکشون آپ میشه
اما بخش آخرش رو هم که فرمودید گله دارید زیاد نمی پسندم دوست من چون الان مثله سابق نیست مدل دستگاه رو رو گوگل سرچ کنی سایت هایی مثله دیجی کالا و میهن مارکت و ... میان که قیمت روز توشون هست
و در آخر عذر خواهی می کنم از صحبت های طولانیم امید وارم خوب بفروشید و ضرری نکنید تو معامله اگرم پستم اذیتتون میکنه بفرمایید حذفش کنم
پیروز باشید
وقت بخیر
خیر دوست عزیز نیاز به حذف یا ویرایش پست نیست شما این حق رو دارید که نظر خودتون رو بگید گفته هاتونم تا حدودی منطقیست. اما در مورد گله ایی که کردم طرف صحبتم افرادی بود که حتی تا 700 تومن پیشنهاد می دادند و تاکید می کردند که بیشتر از این نمیارزه!!
ممنون از وقتی که گذاشتید
موفق باشید

بالا