برگزیده های پرشین تولز

فروش مجموعه بازیهای PSP با قیمت استثنایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
من بازی F1 v رو برای کامپیوتر میخوام کسی داره؟

badform

Registered User
لایک‌ها
97
سلام وحيد خان بيش از دو ماه از واريز پول گذشته بسته هاي برگشتي را فرستادي يا نه؟ آقا اگه نمي خواي بفرستي 15 تومن ارزش نداره هي بيام اينجا بگم.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام وحيد خان بيش از دو ماه از واريز پول گذشته بسته هاي برگشتي را فرستادي يا نه؟ آقا اگه نمي خواي بفرستي 15 تومن ارزش نداره هي بيام اينجا بگم.

سلام.. حاجی بجون بچم فرستادم..تی برگشت هم خرده باشه باور کن وقت نداشتم برم بگیرم.. حتما مشگلی تو کار هستش!

mosarvar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من این مجموعه رو می خواهم
ولی اگر ممکنه یک مقدار آپدیتش کن
الان کشتی کج جدید ، فوتبال جدید ، بسکتبال جدید ، چند تا rpg جدید و دو سه نسخه جدید از DJ Max او مده
اگر ممکنه اینها روهم به لیستت اضافه کن

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من این مجموعه رو می خواهم
ولی اگر ممکنه یک مقدار آپدیتش کن
الان کشتی کج جدید ، فوتبال جدید ، بسکتبال جدید ، چند تا rpg جدید و دو سه نسخه جدید از DJ Max او مده
اگر ممکنه اینها روهم به لیستت اضافه کن

حاجی لیست اینجا رو اپدیت نکرده بودم! الان نیگا کنی پست اول رو تا 1 هفته پیش بروز شده! (چند بازی جدید البته اضافه شده که تو لیست نیست!)

help

Registered User
لایک‌ها
278
سلام

هزینه سفارش ما را pm نکردی ؟ سفارشم را تو سایت دیسکاس دادم

ممنون میشم جواب بدی؟

علی یارت

badform

Registered User
لایک‌ها
97
حاجی لیست اینجا رو اپدیت نکرده بودم! الان نیگا کنی پست اول رو تا 1 هفته پیش بروز شده! (چند بازی جدید البته اضافه شده که تو لیست نیست!)

همونطور كه گفتم نرسيد كه نرسيد.برام هم ديگه مهم نيست مي رفتم همينجا ميخردم بهتر بود.جهنم و ضرر.ولي اين كارتم درست نيست.:hmm:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
همونطور كه گفتم نرسيد كه نرسيد.برام هم ديگه مهم نيست مي رفتم همينجا ميخردم بهتر بود.جهنم و ضرر.ولي اين كارتم درست نيست.:hmm:

حاجی.. کل این تاپیک رو بگرد! 1 نفر گفته بود بسته نرسیده جز شما من دربست قبول دارم حرفتو! اصلا مگه من فقط همین 1 تاپیک رو دارم؟ هر کدومش رو دوست داشتی بگرد! مشگل اینکه من انقدر وقت ندارم بسته های برگشتی رو واقعا چک کنم چرا نمیرسند! حتی شده 7 بار 1 بسته رو فرستادم! شما ادرس پستی و لیستت رو 2باره بفرست.. یا مبلغو برات واریز کنم(شماره حساب و غیره رو هم برام بفرست!):)

badform

Registered User
لایک‌ها
97
نه بابا وحيد اين حرفا چيه.اين بچه خواهرم از بس گفت بازيام چي شدسرمو برد.برات پيام خصوصي مي زنم كه چه بكنيم.

javadjavadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی دانم چرا یک نفر سایت باز کرده تو که دی ودی ها را به دست صاحبانش نمی رسانی بار اول گفتی اشتبا ه شده بار دوم لیست جدید را فرستادم نمی دانم کی می خواهی به دستم برسانی یک لطف در حق همه بکن به جای دو ماه بنویس معلوم نیست کی به دست شما می رسد شاید یک سال و..............

Last edited:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من نمی دانم چرا یک نفر سایت باز کرده تو که دی ودی ها را به دست صاحبانش نمی رسانی بار اول گفتی اشتبا ه شده بار دوم لیست جدید را فرستادم نمی دانم کی می خواهی به دستم برسانی یک لطف در حق همه بکن به جای دو ماه بنویس معلوم نیست کی به دست شما می رسد شاید یک سال و..............

دوست عزیز خوب شما 1 نمونه پیدا کن نرسیده باشه بنده قبول کنم! منکر تاخیر در بعضی بسته ها نیستم ولی 1 مورد نرسیده نداشتم..

javadjavadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[

من تاکی منتظر سفارشم باشم آقا وحید الان دوماه و چند روزی می گذرد

rouzbehsalehi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سفارش من کی به دست من می رسد من تا کی باید منتظر باشم تا حداکثر چند ماه دیگر ؟ برای یک سفارش کوچک من الان 70 روز است که منتظر هستم حال اگر می خواستم سفارش بزرگی به شما بدهم باید چند روز منتظر می ماندم؟ اگر در آدرس اشتباهی است بگو وگرنه چرا اینقدر طول کشید

Last edited:

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام !
لیست شما آپدیت نشده ؟؟ یعنی Game جدید اضافه نشده ؟؟
Thanks

kamran-he

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من تا فردا تهران هستم می خواستم بدونم اگر این مجموعه را بخوام می تونید به دستم برسونید ؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
سلام
اقا من همه بازیاتو میخوام...
واست پیام گذاشتم