برگزیده های پرشین تولز

فروش مجموعه کنکوری انسانی

pooladireza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مجموعه شامل دو کتاب سبز و میکرو طبقه بندی جامع گاج سال 94 کاملا تمیز
25 دی وی دی همه دروس رهپویان دانش و اندیشه با تدریس اساتید مجرب مثل استاد وحید تمنا
14 دی وی دی جمع بندی کنکور آسان است توسط استاد هادی دبیر ممتاز آموزش و پرورش
دی وی دی های فلسفه و ریاضی هم هست
که اصله در ضمن من با این مجموعه موفق به کسب رتبه 900 رشته انسانی شدم خواستید پیام بدید در باره قیمت توافق میکنیم

msi24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
لطف کنید شرایط و محصولاتتون رو به منم پی ام کنین

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
لطفا دورس رشته علوم انسانی که دی وی دی هاشو دارید برام بفرستید و موسسه و مدرسش
متشکرم

pooladireza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دی وی دی های ره پویان فروش رفت ولی 8 دی وی دی منطق استاد محبوب زاده رتبه 11 کنکور 78 و 6 دی وی دی ریاضی استاد کامران دبیر ممتاز آموزش و پرورش و 14 دی وی دی جمع بندی استاد هادی طراح آزمون کانون و مولف کتب و 2 کتاب آموزشی گاج جامع همه دروس مجموعا 120

pooladireza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطف کنید شرایط و محصولاتتون رو به منم پی ام کنین لطفا دورس رشته علوم انسانی که دی وی دی هاشو دارید برام بفرستید و موسسه و مدرسش متشکرم
لطف کنید شرایط و محصولاتتون رو به منم پی ام کنین لطفا دورس رشته علوم انسانی که دی وی دی هاشو دارید برام بفرستید و موسسه و مدرسش متشکرم
لطف کنید شرایط و محصولاتتون رو به منم پی ام کنین لطفا دورس رشته علوم انسانی که دی وی دی هاشو دارید برام بفرستید و موسسه و مدرسش
رو به منم پی ام کنین

دی وی دی های ره پویان فروش رفت ولی 8 دی وی دی منطق استاد محبوب زاده رتبه 11 کنکور 78 و 6 دی وی دی ریاضی استاد کامران دبیر ممتاز آموزش و پرورش و 14 دی وی دی جمع بندی استاد هادی طراح آزمون کانون و مولف کتب و 2 کتاب آموزشی گاج جامع همه دروس مجموعا 120
[/QUOTE]

pooladireza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید دیر جواب دادم مشغول بودم

بالا