منتخب بازارچه

فروش محصولات آنتی ویروسهای معتبر و مایکروسافت و گیفت کارت پلی استیشن ایکس باکس

Antikasper

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
568   0   3
سلام
قیمت فعلی محصول زیر رو می خواستم. بعد اینکه برای دو سال مشکلی احیانا پیش نمیاد که بلاک بشه سریال یا ... ؟ با تشکر

ESET Smart Security به صورت اوریجینال برای 1کامپیوتر به مدت 1 سال 20000 تومان

نحوه واریز وجه رو هم بفرمائید.
سلام عزیز
محصول مورد نظر شما فقط یک سالش موجوده و قیمت الان ۲۵ تومنه نسخه پرمیوم دو ساله موجوده که قیمت الان ۶۰ تومنه
شماره کارت
۶۰۳۷۹۹۷۳۰۱۵۵۶۷۳۵
ابراهیمی

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
امتیاز - 100%
1   0   0
Eset Smart(Internet) Security 12 به صورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر به مدت 1 سال 40000 تومان
واریز شد
1061213530

erfan75

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
با سلام - Windows 8 Professional یا Windows 8.1 Professional یا سایر ویندوز 8 را ندارید؟ قبلا داشتید.

erfan75

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
با سلام من کاربر قدیمی شما هستم و حدود شش ساله که از شما آنتی ویروس سالیانه میگیرم میخواستم بپرسم - Windows 8 Professional یا Windows 8.1 Professional یا سایر ویندوز 8 را ندارید؟ قبلا داشتید. لطفا پاسخ دهید. ممنون و خوش باشید

erfan75

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
با سلام - انواع ویندوز 10 و 7 شما مدام العمر است از نوع یکبار نصب یا OEM یا RETAIL است. لطفا پیام خصوصی بدهید . ضمنا طریقه استفاده را هم مختصر بفرمایید. ممنونم

Last edited:

Antikasper

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
568   0   3
با سلام - انواع ویندوز 10 و 7 شما مدام العمر است از نوع یکبار نصب یا OEM یا RETAIL است. لطفا پیام خصوصی بدهید . ضمنا طریقه استفاده را هم مختصر بفرمایید. ممنونم
سلام دوست عزیز
ویندوز 10 در دو نسخه اویم و رتیل موجوده که در تاپیک قیمت اویم درج شده و قیمت رتیلش 300 تومنه
ویندوز 7 فقط در نسخه اویم موجوده که قیمتش 100 تومنه
ویندوز 8.1 نسخه اویم موجوده قیمت 150 تومن

erfan75

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
با تشکر و احترام و ممنون از پاسختون - هم اویم و هم رتیل مادام العمرند؟ و ضمنا برای همان سیستم بارها قابل نصبند و یا سیستم هم قابل تعویض است؟ ضمنا مانند نود کد اکتیو دارند و باید از سایت اصلی دانلود یا اگر از سایت متفرقه دانلود شده اند با آن اکتیو میشوند؟ من دو تا سیستم عامل ویندوز برای دو سیستم لپ تاپ میخواستم. هر موقع پاسخ شما را ببینم بلافاصله دست به خرید میزنم. متشکرم

Antikasper

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
568   0   3
با تشکر و احترام و ممنون از پاسختون - هم اویم و هم رتیل مادام العمرند؟ و ضمنا برای همان سیستم بارها قابل نصبند و یا سیستم هم قابل تعویض است؟ ضمنا مانند نود کد اکتیو دارند و باید از سایت اصلی دانلود یا اگر از سایت متفرقه دانلود شده اند با آن اکتیو میشوند؟ من دو تا سیستم عامل ویندوز برای دو سیستم لپ تاپ میخواستم. هر موقع پاسخ شما را ببینم بلافاصله دست به خرید میزنم. متشکرم
ارسال شد

saeedmorida

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
سلام من ویندوز ۱۰ اینترپریایز میخواستم به علاوه ی اویرا speed up و خود انتیویروس avira ممیشه قیمتش پیام خصوصی کنین مرسی

Antikasper

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
568   0   3
سلام من ویندوز ۱۰ اینترپریایز میخواستم به علاوه ی اویرا speed up و خود انتیویروس avira ممیشه قیمتش پیام خصوصی کنین مرسی
سلام عزیز
windows 10 enterprise
150 تومن

avira speed up pro
120 تومن

avira internet security suite
130 تومن

Last edited:

files

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
68   0   0
با سلام
لایسنس ویژوال استودیو ۲۰۱۹ هم ارائه میکنید ؟

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

andytanha

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
سلام
لاینسس اویرا موجود نیست؟>
این لاینسس ها همراه با هدیه موبال هست یا نه ؟

بالا