برگزیده های پرشین تولز

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
جناب منی که به اینترنت وصل میشم کدوم یک رو بگیرم.بین کسپر و بیت دفندر کدومشو بگیرم؟البته دو یوزوره میخاوم یکی کامپیتور یکی هم لپ تاپ شایدم اصلا برای یکی خریدم.فقط موندم بین گزینه های کسپر فرقش بین مولیت دیواس با سایر چیه؟بیت دفند هم بین تواتال با سکویتی چه فرقی هست؟
دو کاربره بگیرید خیلی براتون به صرفه تره دو محصول مورد نظرتون از بهترینهای دنیا هستند منتها اگر بخواید حرفه ایی کار کنید به نظر من برای یکی بیتدفندر و برای اون یکی کسپرسکی بگیرید چون هر کدوم از این محصولات معایب و مزایای خودشون رو دارند.مولتی دیوایس علاوه بر پی سی بروی دستگاهای اندروید و مک هم قابل استفاده هست و توتال هم برای کسپر و هم برای بیتدفندر کاملترین و بهترین محصول خانگی هست که البته از لحاظ امنیت یا همون فایروال با سکوریتی معمولی یکی هستند فقط توتال امکانات بیشتری داره

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام من میخوام یه ماه دیگه سیستم ببندم و الان اعتبار آنتی ویروس قبلیم تموم شده اگه الان Kaspersky Internet Security – Multi-Device به صورت اوریجینال برای 1 دستگاه به مدت 1 سال 59000 تومان رو ازتون بخرم و روی سیستمم رجیستر کنم بعد میتونم همین لایسنسو به سیستم بعدیم هم منتقل کنم؟؟؟
سلام عزیز
بله میتونید اما قبل از این کار میبایست لایسنس رو از سیستم اولی پاک کنید و حتما هم باید آنلاین باشید بعد برنامه رو به طور کامل پاک کنید و به سیستم جدید منتقل کنید

1mahdi111111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب پس لینک پرداخت Kaspersky Internet Security – Multi-Device به صورت اوریجینال برای 1 دستگاه به مدت 1 سال 59000 تومان رو برام بفرستید

*#S@eeD#*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام شماره کارت برای خرید
ESET Smart Security 9 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 6 ماه 10000 تومان
رو برام بفرستید

S_Mahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آقا قیمت ها همون پست اوله؟ آپدیته؟ مثلا 2017 تک کاربره توش نیست!
سوال دوم اینکه برای حذف و نصب مجدد ویندوز، حال تک یا چند کاربره، آیا محدودیت وجود داره؟ (فکر کنم قبلا 2بار امکانپذیر بود)
KIS2017
پیشاپیش ممنون

1mahdi111111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب پس لینک پرداخت Kaspersky Internet Security – Multi-Device به صورت اوریجینال برای 1 دستگاه به مدت 1 سال 59000 تومان رو برام بفرستید
آقا کسی نیست مارو راه بندازه؟؟؟:general208::general208::general208::general208:

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
آقا قیمت ها همون پست اوله؟ آپدیته؟ مثلا 2017 تک کاربره توش نیست!
سوال دوم اینکه برای حذف و نصب مجدد ویندوز، حال تک یا چند کاربره، آیا محدودیت وجود داره؟ (فکر کنم قبلا 2بار امکانپذیر بود)
KIS2017
پیشاپیش ممنون
سلام عزیز
بله به روزه فعلا هنوز 2017 تک کاربره موجودی نیست
بله کلا کسپرسکی تعداد دفعات اکتیو رو محدود کرده و برای مناطق مختلف جهان فرق داره و نسبت به مناطق مختلف از 2 الی 10 بار قابلیت اکتیو گذاشته

S_Mahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام عزیز
بله به روزه فعلا هنوز 2017 تک کاربره موجودی نیست
بله کلا کسپرسکی تعداد دفعات اکتیو رو محدود کرده و برای مناطق مختلف جهان فرق داره و نسبت به مناطق مختلف از 2 الی 10 بار قابلیت اکتیو گذاشته
لطفا بفرمائید KIS2017 برای ایران چه جوریه؟ چون من خیلی با این موضوع مشکل دارم. (البته با همون 2بارم ناچارم بسازم)
دوم اینکه این Multi Device چه فرقی میکنه که کمی گرونتره؟

پیشاپیش ممنون

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
لطفا بفرمائید KIS2017 برای ایران چه جوریه؟ چون من خیلی با این موضوع مشکل دارم. (البته با همون 2بارم ناچارم بسازم)
دوم اینکه این Multi Device چه فرقی میکنه که کمی گرونتره؟

پیشاپیش ممنون
برای ایران بین 2 الی 5 باره
مولتی دیوایس علاوه بر پی سی برای سیستمهای اندروید و مک هم فابل استفاده هستش

classic99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هنوز نمیشه به طور یقین نظر داد چون هر سال با اومدن ورژن سال جدید مشکلاتی پیش میاد برای نسخه های قدیمیتر و هنوز زوده و نسخه 17 هم هنوز به طور رسمی اعلام نشده هر وقت این سایت اصلی کمپانی کسپرسکی نسخه 2017 رو درج کرد اون موقع هستش که نسخه رسمی شده و همینطور که میبینید هنوز 2016 هستش

سایت خاورمیانه
http://me.kaspersky.com/en/trials#tab=tab-1

اینم سایت اینترنشنال کسپرسکی هست
http://www.kaspersky.com/free-trials/internet-security-download

که رو لینک دانلود کسپرسکی سکوریتی که کلیک کنید این ورژن رو به شما میده
kis16.0.0.614en_8202
http://me.kaspersky.com/en/trials#tab=tab-1
سلام
من مشکلم را با قسمت پشتیبانی درمیان گذاشتم و به من گفتند که لایسنس شما برای محصول 2016 است بعد از یک هفته مکاتبه لایسنس جدیدی با همان مقدار از روزهای باقیمانده برام فرستادند که الان فعالش کردم
در ضمن سکیور کانکشن که در ورژن جدید وجود دارد برای تغییر آیپی برای ناشناس بودن است و کاری به فیلترینگ ندارد و محدودیت استفاده تا 200 مگابایت دارد که من نمیدونم چطور محدودیت برداشته میشه

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
Windows 10 enterprise قیمت 110000 تومان
دوست عزیز محصولی رو ک اشاره کردم قابلیت چندبار نصب رو داره؟یعنی اگه ویندوز خراب بشه میتونیم دوباره نصب و فعال سازی کنیم؟
و همچنین این محصول Office 2016 Professional Plus قیمت 85000 تومان

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
Windows 10 enterprise قیمت 110000 تومان
دوست عزیز محصولی رو ک اشاره کردم قابلیت چندبار نصب رو داره؟یعنی اگه ویندوز خراب بشه میتونیم دوباره نصب و فعال سازی کنیم؟
و همچنین این محصول Office 2016 Professional Plus قیمت 85000 تومان
ارسال شد

بالا