برگزیده های پرشین تولز

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
آنتی ویروسهای تحت شبکه هم چیزی دارید ؟
اگر هست قیمتها رو بفرمایید.

در حال حاضر به دلیل بالا رفتن بیش از حد دلار محصولات تحت شبکه ارائه نمیشه تا زمانی که نوسانات دلار درست بشه

با سلام آقای ابراهیمی
قصد خرید اکانت سایتenote رو دارم . قبلا هم یک ماه خریده بودم . حالا می خوام ببینم یک ماه یا یکساله کدوم بصرفه تر هست .

با تشکر.

سلام دوست عزیز
ارسال شد

iatz

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
من یک لایسنس اینترنت سکیوریتی تک کاربره می خوام
قبلا هم از شما خرید کردم
ممنون میشم اگر هنوز هم میفروشین بم ایمیل بزنین تا پول رو واستون واریز کنم
[email protected]
این هم ایمیل من
مرسی

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
من یک لایسنس اینترنت سکیوریتی تک کاربره می خوام
قبلا هم از شما خرید کردم
ممنون میشم اگر هنوز هم میفروشین بم ایمیل بزنین تا پول رو واستون واریز کنم
[email protected]
این هم ایمیل من
مرسی

سلام دوست عزیز
ارسال شد

mahdicivil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
لایسنس کسپر پیور 1 کاربره رو میخواستم.اگه نیست کسپر اینترنت سکیوریتی
شرایط رو ارسال کنید

ali1221

Registered User
لایک‌ها
75
سلام

دوست عزیز قیمت های صفحه اول بروز هستند؟
و اینکه در مورد این جمله بیشتر توضیح میدین؟
کیفیت خوب:این لایسنس باید در عرظ کمتر از دو روز اکتیو شود در صورت اکتیو شدن بعد از چند هفته از اعتبار آن کاسته خواهد شد

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
با سلام
لایسنس کسپر پیور 1 کاربره رو میخواستم.اگه نیست کسپر اینترنت سکیوریتی
شرایط رو ارسال کنید

سلام دوست عزیز
ارسال شد

سلام

دوست عزیز قیمت های صفحه اول بروز هستند؟
و اینکه در مورد این جمله بیشتر توضیح میدین؟
کیفیت خوب:این لایسنس باید در عرظ کمتر از دو روز اکتیو شود در صورت اکتیو شدن بعد از چند هفته از اعتبار آن کاسته خواهد شد

سلام دوست عزیز
قیمتها رو بروز کردم
برای کیفیت خوب اعتبار لایسنس از 355 روز تا 365 روز متغیر هست چون این لایسنسها استارت خوردند و روز به روز از اعتبارشون کاسته میشه برای همین بهتر هست کسی که میخواد سریعا از لایسنس استفاده کنه این نوع لایسنس رو خریداری کنه

Last edited:

MAHDIFSK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزيز AVAST يا F-SECURE رو موجود ندارين؟

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
با سلام.برای تست کدوم محصول و برای چه مدت میتونین برام ارسال کنین؟از چه تعداد خرید و برای کدوم محصولات تخفیف قایل میشین؟البته من فقط اینترنت سکوریتی لازم دارم.اگه تستم برای لایسنس مثبت باشه حد اقل 20 تا تک کاربره لازم دارم.اگه امکانش بود در همین صفحه پیغام بذارید تا ایمیل ارسال کنم.من از کرمان هستم و حق بدید که این قیمتها ادمو به شک میندازن و اگه بلاک بشن من جواب چند ده مشتری مغازمو باید بدم.ممنون و پیروز باشید

در ضمن اگه کسپرسکی 2013 روی سرعت کمتر از 2012 تاثیر میذاره و دارید قیمت اونو بدید و برای تست همونو ارسال کنین.چون اینجا مشتریای من اکثرا سیستم متوسط به بالا دارن و سرعت سیستم براشون مهمه.محصول کسپرسکی رو میشه از نسخه فارسی اون استفاده کرد و ایا توی کسپرسکی فارسی هم قابل رجیستر شدن هست؟؟ممنون

pdfman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
1- آیا این قیمتها هنوز معتبرند؟
2-node از سایت خودش بروز رسانی میشه یا نیاز به جینگولک بازی و آفلاین واین حرفا داره؟
3-لطفا نحوه خرید رو هم پخ کنید
با تشکر

iatz

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
بنده 2 روز پیش مبلغ آنتی ویروس رو پرداخت کردم و ایمیل و اس ام اسش رو هم براتون ارسال کردم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم
خواهش میکنم رسیدگی کنین
با تشکر

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
با سلام.برای تست کدوم محصول و برای چه مدت میتونین برام ارسال کنین؟از چه تعداد خرید و برای کدوم محصولات تخفیف قایل میشین؟البته من فقط اینترنت سکوریتی لازم دارم.اگه تستم برای لایسنس مثبت باشه حد اقل 20 تا تک کاربره لازم دارم.اگه امکانش بود در همین صفحه پیغام بذارید تا ایمیل ارسال کنم.من از کرمان هستم و حق بدید که این قیمتها ادمو به شک میندازن و اگه بلاک بشن من جواب چند ده مشتری مغازمو باید بدم.ممنون و پیروز باشید

در ضمن اگه کسپرسکی 2013 روی سرعت کمتر از 2012 تاثیر میذاره و دارید قیمت اونو بدید و برای تست همونو ارسال کنین.چون اینجا مشتریای من اکثرا سیستم متوسط به بالا دارن و سرعت سیستم براشون مهمه.محصول کسپرسکی رو میشه از نسخه فارسی اون استفاده کرد و ایا توی کسپرسکی فارسی هم قابل رجیستر شدن هست؟؟ممنون

سلام دوست عزیز
اکانت تست نداریم یعنی فکر نمیکنم برای اینکه اثبات بشه لایسنسها درست هستند اکانت تست بدیم
برای خرید بیش از 10 عدد تخفیف میدیم و نسبت به تعداد بیشتر شامل تخفیف بیشتری میشید
بله 2013 نسبت به 2012 یک مقداری سبکتره و قیمت هم در تاپیک درج شده برای کسپرسکی فارسی هم قابل استفاده هست

سلام
1- آیا این قیمتها هنوز معتبرند؟
2-node از سایت خودش بروز رسانی میشه یا نیاز به جینگولک بازی و آفلاین واین حرفا داره؟
3-لطفا نحوه خرید رو هم پخ کنید
با تشکر

سلام دوست عزیز
در حال حاضر بله
بله اکانتهای نود32 ارجینال هستند و مستقیم از سرور نود32 آبدیت میشن شما بعد از نصب برنامه و آنلاین بودن برنامه هر روز بعد از آمدن آبدیت جدید اتوماتیک بروز رسانی میشود و نیازی به هیچ کار دیگه ای نیست
ارسال شد

سلام
بنده 2 روز پیش مبلغ آنتی ویروس رو پرداخت کردم و ایمیل و اس ام اسش رو هم براتون ارسال کردم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم
خواهش میکنم رسیدگی کنین
با تشکر

سلام دوست عزیز
من همون پریروز به ایمیلتون ارسال کردم اما گویا دریافت نکردید مجددن ارسال کردم

Last edited:

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
اکانت تست نداریم یعنی فکر نمیکنم برای اینکه اثبات بشه لایسنسها درست هستند اکانت تست بدیم
برای خرید بیش از 10 عدد تخفیف میدیم و نسبت به تعداد بیشتر شامل تخفیف بیشتری میشید
بله 2013 نسبت به 2012 یک مقداری سبکتره و قیمت هم در تاپیک درج شده برای کسپرسکی فارسی هم قابل استفاده هست

سلام مجدد.قیمتهای کسپر مال 2012 هستن.نسخه 2013 هم همین قیمته؟؟/؟

static

Registered User
لایک‌ها
10
این دوره محدود با اون قیمتها هنوز تموم نشده ؟ از سال 2010 تا حالا ؟؟؟؟؟ هنوز دوره محدود با این قیمتهاست ؟:shades:

iatz

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
مرسی رسید دستم... ;)

Last edited:
بالا