برگزیده های پرشین تولز

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

Anaykh

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
دوست عزیز شماره حساب را برام ارسال کنید .
فقط به محض ارسال شماره حساب من براتون مبلغ واریز میکنم و ممنون میشم همین امروز کی و کی فایل برام ارسال کنید .
فقط یه سئوال داشتم ، کی فایل از طرف خود سایت کسپر میاید یا شما میفرستید ؟ ؛ چون من قبلا از یکی از دوستان میگرفتم که کی فایل از خود سایت اصلی کسپر برام ایمیل میشد .

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
دوست عزیز شماره حساب را برام ارسال کنید .
فقط به محض ارسال شماره حساب من براتون مبلغ واریز میکنم و ممنون میشم همین امروز کی و کی فایل برام ارسال کنید .
فقط یه سئوال داشتم ، کی فایل از طرف خود سایت کسپر میاید یا شما میفرستید ؟ ؛ چون من قبلا از یکی از دوستان میگرفتم که کی فایل از خود سایت اصلی کسپر برام ایمیل میشد .

ارسال شد

pure هم دارید ؟

خیر دوست عزیز

Anaykh

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
دوست عزیز مبلغ براتون واریز شد و مشخصات آن براتون پیغام خصوصی شد ، ممنون میشم هر چه سریعتر برام ارسال کنید .
با تشکر .

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
اگر کسی از ایشون خرید کرده همین جا تست کنه بگه لطفا.

Anaykh

Registered User
لایک‌ها
5

کی به دستم رسید ، من این کی را برای یکی از دوستام میخوام ، براش اس ام اس کردم به محض اینکه رو سیستمش اکتیو کرد خبرشو همینجا میدم که بقیه دوستان هم در جریان باشن .

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
آقا من وجه رو براتون واریز کردم و براتون ایمیل هم زدم
لطفا به من خبرشو بدید
مرسی

hamed_darabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
agha ina doreye 1 sal ke migin az key shoru mishe?
man mi2nam alan bekharam va masalan 1 sal baad azash estefade konam
manzuram ine ke age 1 sal baad estefade konam moshkeli pish nemiad?

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
آقا من وجه رو براتون واریز کردم و براتون ایمیل هم زدم
لطفا به من خبرشو بدید
مرسی

ارسال شد

agha ina doreye 1 sal ke migin az key shoru mishe?
man mi2nam alan bekharam va masalan 1 sal baad azash estefade konam
manzuram ine ke age 1 sal baad estefade konam moshkeli pish nemiad?

سلام دوست عزیز خیر انطور نیست که شما این محصولات رو بگیرید و یک سال دیگر استفاده کنید چون که این محصولات همه نگارش جدید هستند و زمانی که ما این محصولات رو به شما ارائه مکنیم نهایتا تا دو هفته بعد از تحویل محصول میتوانید آن را اکتیو نکنید اما بعد از دو هفته اوتماتیک از سوی کمپانی کسپرسکی فعال می شود پس تمام این محصولات جدید تاریخ انقضا دارند.

Last edited:

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
ارسال شد

سلام دوست عزیز خیر انطور نیست که شما این محصولات رو بگیرید و یک سال دیگر استفاده کنید چون که این محصولات همه نگارش جدید هستند 2011 و زمانی که ما این محصولات رو به شما ارائه مکنیم نهایتا تا دو هفته بعد از تحویل محصول میتوانید آن را اکتیو نکنید اما بعد از دو هفته احتمال هست اوتماتیک از سوی کمپانی کسپرسکی فعال شود پس تمام این محصولات جدید تاریخ انقضا دارند به دلیل اینکه نسخه ها نگارش جدید هستند.

اگر لایسنس معتبر باشد هیچ زمانی ندارد و حداقل تا 5 سال بعد را کار میکند . الان پکهای 5 سال پیش شرکت پارس آتنا هنوز داره کار میده

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
اگر لایسنس معتبر باشد هیچ زمانی ندارد و حداقل تا 5 سال بعد را کار میکند . الان پکهای 5 سال پیش شرکت پارس آتنا هنوز داره کار میده

سلام دوست عزیز هرکسی در این فروم در یک زمینه ای تخصص دارد و قبل از اینکه تاپیک بزنه در اون زمینه ای که می خواهد تاپیکش رو راه بندازه با اطلاعات کامل اقدام به این کار میکنه به خصوص هم اگه اون سایت پرشین تولز باشه و کمپانی کسپرسکی در مورد بعضی از محصولاتش سیاست خودش رو به کار میبره و همه یکسان نیستند و ما هم از چیزی که ارائه میدیم کامل اطلاع داریم و با توجه به این شاخصها چشم بسته یا به عبارت دیگه بدون اطلاعات دقیق اقدام به راهندازی این تاپیک واسه فروش نکردیم و از محصولاتی که به شما سروران گرامی ارائه می کنیم آمار کامل داریم تا عزیزان با توجه به این شاخصها با خیالی آسوده اقدام به تهییه محصولات خود بکنند و اما در مورد شما دوست عزیز بر فرض اینکه صحبت شما درست باشد کاربران خود مختار هستند که از هرکه دوست داشته باشند تهییه کنند و من فکر نمی کنم که شما تو این کار بودید و یا هستید که بخواهید اطلاعات کاملی از کمپانی کسپرسکی داشته باشید

Last edited:

mhek

Registered User
لایک‌ها
125
عزیز قرار بود شرایط سه کاربره اینترنت سکیوریتی رو برای من ارسال بکنید...همون شماره حساب رو میگم....پس چی شد؟
:eek:

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
من یک کد فعال سازی تحویل گرفتم و بعد از قرار دادن در کاسپر اسکای 366 روز هم اعتبار گرفتم
دست شما درد نکنه
کاش از اول یه 3 کامپوتره میگرفتم چون یکی هم لازم دارم و حواسم نبود:(
آقا میشه ما بالتفاوت شو بدم 3 تاش کنی؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
من یک کد فعال سازی تحویل گرفتم و بعد از قرار دادن در کاسپر اسکای 366 روز هم اعتبار گرفتم
دست شما درد نکنه
کاش از اول یه 3 کامپوتره میگرفتم چون یکی هم لازم دارم و حواسم نبود:(
آقا میشه ما بالتفاوت شو بدم 3 تاش کنی؟

سلام دوست عزیز از اطلاع رسانیتون برای اعنماد سازی ممنونیم اما در مورد اینکه میگید مابالتفاوت منضورتون رو درست متوجه نشدم شما یک کاربره برای یک سال رو از ما به قیمت 7500 تحویل گرفتید الان شما تنها راهی که واست میمونه اینه که یک کاربره دیگه بگیرید چون ترتیب محصولات مشخص هستند ای کاش شما قبل از خرید خوب فکر میکردید بعد اقدام به خرید میکردید تا اینطور ضرر نکنید.

ICE FOX

Registered User
لایک‌ها
22
سلام دوست عزیز
من سه کاربره یکساله میخواستم لطفا شرایط رو ارسال کنید.

ممنــون
:)

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دوست عزیز
من سه کاربره یکساله میخواستم لطفا شرایط رو ارسال کنید.

ممنــون
:)

ارسال شد

با سلام

به مناسبت فرا رسيدن ولادت باسعادت حضرت امام رضا(عليه السلام) قصد داريم هدايايه ويژه اي رو به شما دوستان و کاربران عزيز پرشين تولز تقديم کنيم .
هدايا بر اساس قرعه کشيست و اولويت با کاربران عزيزيست که از ما خريد کردند و ما رو تائيد کردند و افرادي که لايسنس هديه مي خواهند اعلام کنند تا در ليست قرعه کشي قرار بگيرند کاربران عزيز توجه کنند که فقط تا روز پنجشنبه فرصت دارند اعلام کنند و روز جمعه قرعه کشي خواهد شد.

نوع هدایا :

10 لایسنس:Kaspersky Internet Security 2011 برای 1 کامپیوتر به مدت 6 ماه فقط

10 لایسنس:Kaspersky Internet Security 2011 برای 1 کامپیوتر به مدت 3 ماه فقط

Last edited:
بالا