برگزیده های پرشین تولز

فروش محصولات ((( Rockford Fasgate ))) با گارانتی پیشگامان

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
داش امير من تهران نيستم شما صداي اون ميدهاي ٨اينچ گرند شنيديد؟؟
من ميدرنج تنها مي خوام چقدواسم درمياد؟؟
شما داداش تجربت از ما بيشتره من خودم
8-4pp-clگرندزيرو عقب ماشين دارم صداش خوبه حالا يك جفت ميدرنج ديگه برا جلو مي خوام با كيفيت و حجم صداي بالا.
اگه شما ميگي از گرند بهتره درسته ديگه
داداش مشخصات ميدرنج برام ميزاري نمي تونم تو سايتش برم با مبايل
دونه ای 275 یعنی جفتش 550 درمیاد بله خیالتون راحت من هم صدای گرند شنیدم هم مسیو و هم راکفورد
http://www.rockfordfosgate.com/products/details/pps4-8
CEA-2031 Compliant:
CEA-2031_icon.gif

Configuration: Midrange
Midrange Diameter (in): 8"
Midrange Depth (in): 2.91" (74 mm)
Tweeter Diameter (in):
Tweeter Depth (in):
Frequency Response: 80Hz-5kHz
Nominal Impedance: 4-Ohm
Power Handling (RMS): 125 Watts RMS
250 Watts MAX
Crossover:
Sensitivity
(dB @ 1 watt/1 meter): 94.5
Grilles Included: Yes
Mounting Hardware: Yes
Shipping Weight: 7.75 Lbs. (3.51 Kg.)

Y.a.s.h.a.r

Registered User
لایک‌ها
52
آقا کیفیت R142,P142 نسبت به JBL GT6-4 و Helix E4x چطوره؟
یه مقایسه میفرمایید؟

Behzad Varedi

Registered User
لایک‌ها
10
سلام

من یه سیستم از این امیر آقا خریدم,

آمپیلی P1000X5
کواکسیال T1693
ساب P3D4 15
اول از همه متاسفانه سابم تو صندوق جا نمیشه نه روی تاقچه و نه داخل باکسی که خود شرکت راکفورد ابعادش رو داده مگه اینکه ابعاد جعبه رو کوچیکتر کنم.
دوم از همه اینکه کیفیت کواکسیال ها فوق العادست, البته بزودی از امیر جان یه جفت مید رنج هم میگیرم چون جای خالیشون تو درهای جلو به شدت حس میشه ولی تا همینجاش کلی خرج کردم و جیبم کاملا خالیه, حدود 3 میلیون و اندی با احتساب پخش کنوود 7056 که اون رو هم از امیر خان خریدم.
تنظیم کردن گین آمپ با کمک سی دی راهنماش و راهنمایی امیر جان بسیار ساده شد, همچنین به دلیل عدم اعتماد من به نصاب های محترم , عملیات نصب سیستم رو خودم انجام دادم که چیز پیچیده ای هم نبود.
انشالله به زودی یه باکس هم برای ساب درست میکنم باید یکم ابعادش رو کم کنم فقط چون چاره ای ندارم !

در نهایت هم ممنونم از امیر عزیز که این برند رو به من پیشنهاد کرد, درسته که قیمتش بالا هست اما کیفیتش هم به همون نسبت بالاست و وضوح صداش کاملا متمایز هست از بقیه سیستم ها.

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
سلام

من یه سیستم از این امیر آقا خریدم,

آمپیلی P1000X5
کواکسیال T1693
ساب P3D4 15
اول از همه متاسفانه سابم تو صندوق جا نمیشه نه روی تاقچه و نه داخل باکسی که خود شرکت راکفورد ابعادش رو داده مگه اینکه ابعاد جعبه رو کوچیکتر کنم.
دوم از همه اینکه کیفیت کواکسیال ها فوق العادست, البته بزودی از امیر جان یه جفت مید رنج هم میگیرم چون جای خالیشون تو درهای جلو به شدت حس میشه ولی تا همینجاش کلی خرج کردم و جیبم کاملا خالیه, حدود 3 میلیون و اندی با احتساب پخش کنوود 7056 که اون رو هم از امیر خان خریدم.
تنظیم کردن گین آمپ با کمک سی دی راهنماش و راهنمایی امیر جان بسیار ساده شد, همچنین به دلیل عدم اعتماد من به نصاب های محترم , عملیات نصب سیستم رو خودم انجام دادم که چیز پیچیده ای هم نبود.
انشالله به زودی یه باکس هم برای ساب درست میکنم باید یکم ابعادش رو کم کنم فقط چون چاره ای ندارم !

در نهایت هم ممنونم از امیر عزیز که این برند رو به من پیشنهاد کرد, درسته که قیمتش بالا هست اما کیفیتش هم به همون نسبت بالاست و وضوح صداش کاملا متمایز هست از بقیه سیستم ها.
سلام بهزاذ جان مبارکشون باشه
بهترین کار کردی خودتون تنظیمش کردید چون اکثر نصابا مخصوصا تو شهرستان ها اطلاعات کافی درباره تنظیم امپ ندارن مخصوصا این برندا که کمتر نصابی باهاشون کار کرده
درباره سابم حتما نمیخواد به اندازه دفترچه براش باکس طراحی کنی میتونی تو باکسای کوچکترم جا بدی ولی دقت کن حتما از باکس پورت استفاده کنی برای صداشم تو چندتا باکس تست بگیر ببین کدوم به دلتون میشینه ولی در کل ساب 15 اینچ یه مقدار حجم صداش بالاس و به نظرم یه کامپوننت یا میدرنج و سوپر تیوتر استفاده کنید صداتون بهترم میشه
ماشینتون چیه ؟

Behzad Varedi

Registered User
لایک‌ها
10
قربونت امیر جان

ماشین من 206 هستش
این مدل T16-s آمپیلی فایر داره رو خودش ؟ چون من آمپم 5 کانال هست و جای خالی داره گمونم بشه از همون خروجی ها استفاده کرد برای میدرنج و توییتر؟ این مدل رو بدون آمپ هاش هم میشه خرید ؟ اگه جواب مثبته قیمتش چقدر میشه ؟

مرسی

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
قربونت امیر جان

ماشین من 206 هستش
این مدل T16-s آمپیلی فایر داره رو خودش ؟ چون من آمپم 5 کانال هست و جای خالی داره گمونم بشه از همون خروجی ها استفاده کرد برای میدرنج و توییتر؟ این مدل رو بدون آمپ هاش هم میشه خرید ؟ اگه جواب مثبته قیمتش چقدر میشه ؟

مرسی
اون امپیلی نیست کراس اور جهت تفکیک سازی صدا اون نذاری باید فاتحه تیوتر کامپوننت بخونی !
میدرنج و سوپر راکفورد اینقدر صداش قوی و بلنده که حتی صدای باندتونم توش گم میشه با اون سابم به نظرم همین کفایت میکنه

Behzad Varedi

Registered User
لایک‌ها
10
عجب !
پس این T16-s هم به پروژه اضافه شد !
ایشالله یکم پولام رو جمع و جور کنم اینم میگیرم, دیگه فکر کنم تکمیله تکمیل بشه دیگه نه ؟

قربانت

alpine-25

Registered User
لایک‌ها
9
Salam kampe t1652 Serie power che gheymate va che sedaei dare? Mrc

alpine-25

Registered User
لایک‌ها
9
اگه با کامپ 177 تایپ x بسته بشه صدا ها جور در میان؟

دی جی علی

Registered User
لایک‌ها
44
سلام آقا امیر خسته نباشی ببخشی یه آمپ خوب چهار کانال واسه7100میخوام که روی4اهم حداقل100تا بده چی پیشنهادی میکنی ممنونم

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816

hkouhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام امیر خان، ببخشید مدل T400-4 هم موجود دارید؟ قیمتشو می فرمایید؟

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
داش امیر ممنونم مشخصات هرکدومو میفرمیاد روی چهاراهم چقدر ج میدن
امپای راکفورد هر کدوم شناسنامه جدا دارن برای خودشون و مثل هم نیستن
مثلا r600.4 رو 4 اهم 4 تا 100 تا نوشته که تو شناسنامشون خروجی دقیق تا 110 - 20 وات تعریف شده
مثلا t600.4 هم 4 تا 100 خورده که تو شناسنامشون از 130 تا 134 وات خروجی میدن

بالا