برگزیده های پرشین تولز

فروش ملک و سرمایه گذاری در بانک

arash2233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
مگه تاپیک نزدی نظر کاربرا رو بپرسی ؟ خب میگم سود بانکی بیشتر از تورمه

کاربر تازه وارد ، تاپیک رو از حالت رسمی خارج نکنید . یه کم سنگین باشید . تو چیه . گند چیه. دمت گرم چیه
قوانین فروم رو مطالعه کنید
تاپیک خودمه دوست دارم از حالت رسمی خارجش کنم.
مشکلی داری ؟
قوانین فرومم تو مطالعه کن برا خودت لازم نکرده به من بگی چی کار کنم چی کار نکنم

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
تو درست می گی. دمت گرم خیلی حالیته. خوب مچشو گرفتی.
ایولا... ماشالا... هدفت به گند کشیدن تاپیکه ؟
دمت گرم
آقا این بنده خدا شوخی کرد. چرا اینقدر زود عصبانی میشی:general509::D
من این ملک سرمایه اضافیم هست و با حرفای شما شکم برطرف شد و تصمیم قطعی گرفتم که بفروشمش.
ممنونم ازت
خواهش میکنم. اما به حرف من اکتفا نکن، با چند نفر با تجربه که از موقعیت دقیق ملک شما و وضعیت زندگیتون مطلع هستن ( مثل بزرگترهای فامیل) مشورت کن. من که اطلاع دقیق ندارم، ممکنه ملک شما موقعیت خاصی داشته باشه که 6 ماه دیگه قیمتش چند برابر بشه. اینو افراد نزدیک به شما بهتر میتونن تشخیص بدن

arash2233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
آقا این بنده خدا شوخی کرد. چرا اینقدر زود عصبانی میشی:general509::D

خواهش میکنم. اما به حرف من اکتفا نکن، با چند نفر با تجربه که از موقعیت دقیق ملک شما و وضعیت زندگیتون مطلع هستن ( مثل بزرگترهای فامیل) مشورت کن. من که اطلاع دقیق ندارم، ممکنه ملک شما موقعیت خاصی داشته باشه که 6 ماه دیگه قیمتش چند برابر بشه. اینو افراد نزدیک به شما بهتر میتونن تشخیص بدن
باشه ممنون ولی شما دقیقا همون جوابی که من نیاز داشتم بشنوم رو بم دادید. راجع به بقیه چیزا از قبل اطلاعاتی دارم.

Last edited:

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
کو خانه گر و خانه خر و خانه گاو!(چی گفتم :D)

سرمایه هر جا راکد بمونه میگنده

الان هم وقت رکود مسکنه بیشتر از تعداد خانوارهای ایرانی خونه ساختن دیگه معلومه که کسی نمیاد سمت مسکن

بهترین کار اینه همیشه جایی سرمایه گذاری بشه که داره سود میده نه این که منتظر بشینیم برا روزی که ایا رکودش از بین بره یا نه

بالا