برگزیده های پرشین تولز

((((((((((((((فروش ممبر واقعی برای تلگرام با قیمتی اثتثنایی))))))))))))))))

movahed_ab75

Registered User
لایک‌ها
11
درود

افزایش ممبر واقعی و ایرانی برای کانال شما با قیمتی باور نکردنی :

500 ممبر واقعی و ایرانی 23 هزار تومان

1k ممبر واقعی و ایرانی 53 هزار تومان

2k ممبر واقعی و ایرانی فقط 95 هزار تومان(پیشنهاد ویژه)

بالاتر توافقی با تخفیف مناسب

بازدید برای پست های شما:
هر هزار بازدید برای هر پست فقط 5 هزار تومان

زمان تحویل توافقی
نکته : ممبرها چون واقعی هستند ما تضمینی بابت ریزش نمیدیم چون بستگی به مطالبتون داره موندن کاربر .ولی هر 1 کا ممبرتعدادی اضافه تر ادد میکنیم واسه ریزش احتمالی

Last edited:

hardboy

Registered User
لایک‌ها
12
روش کارتونو میگید؟ یعنی منظورم اینه که با بنر خودمون میزنید ؟:general504:

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
سلام. اعتماد سازی به چه صورت هست ؟ تست 500 تایی که فرمودید رو انجام میدید ؟

matin_km

Registered User
لایک‌ها
22
تبلیغات پوش هست یا با این برنامه های ممبر گیر؟

matin_km

Registered User
لایک‌ها
22
پست های جدید گذاشته بشه ویو میخوره؟

movahed_ab75

Registered User
لایک‌ها
11
یه 500 تست میخوام با همون قیمت 10 تومن به شرط پرداخت بعد از انجام کار

اوکی بودید پ.خ بدید
چون اعتبار کافی تو پی تی دارین مشکلی نداره
با آیدی تلگرام زیر در تماس باشید
ads75@

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
دوستان من از ایشون یک تست 500 ممبری گرفتم . میخوام یک سری توضیحات رو بگم اینجا که کسی مجددا مثل من این بلا سرش نیاد
نکته 1) از 500 تا ممبرشون از دیوز تا امروز 180 تا ریزش داشته که قطعا بیشتر هم میشه (کانال فروشگاهی هستش)
2) ایشون به عنوان تبلیغات رفتن تو نرم افزار بیتاک کانال رو گذاشتن تو یک پروفایل ساختگی، از دیروز که ممبر ها رو اضافه کردن انقدر مزاحم تلفنی زیاد شده که مجبور شدم چند ساعت گوشیم رو خاموش کنم.
در کل 500 ممبر یا 10.000 تومن هیچ ارزشی نداره اما واقعا کار و زندگی بنده از دیروز مختل شده. امروز تازه برگشتن به من میگن کاش میگفتین که لینک شماره و ایدی تلگرامتون تو کانالتون هست (گویا خودشون ندیده بودن)
یک سوال برای من اینجا پیش میاد، مسئولیت تبلیغ نادرست و این مسائلی که الان برای بنده پیش اومده با کی هستش ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
دوستان من از ایشون یک تست 500 ممبری گرفتم . میخوام یک سری توضیحات رو بگم اینجا که کسی مجددا مثل من این بلا سرش نیاد
نکته 1) از 500 تا ممبرشون از دیوز تا امروز 180 تا ریزش داشته که قطعا بیشتر هم میشه (کانال فروشگاهی هستش)
2) ایشون به عنوان تبلیغات رفتن تو نرم افزار بیتاک کانال رو گذاشتن تو یک پروفایل ساختگی، از دیروز که ممبر ها رو اضافه کردن انقدر مزاحم تلفنی زیاد شده که مجبور شدم چند ساعت گوشیم رو خاموش کنم.
در کل 500 ممبر یا 10.000 تومن هیچ ارزشی نداره اما واقعا کار و زندگی بنده از دیروز مختل شده. امروز تازه برگشتن به من میگن کاش میگفتین که لینک شماره و ایدی تلگرامتون تو کانالتون هست (گویا خودشون ندیده بودن)
یک سوال برای من اینجا پیش میاد، مسئولیت تبلیغ نادرست و این مسائلی که الان برای بنده پیش اومده با کی هستش ؟
با خود شما که قیمت رو میبینید و طمع میکنید

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
من کانالم تفریحی هستش یه 500 ممبر گرفتن ازشون راضی بودم کاری به روششون ندارم همین که اعضا واقعیه و پستهام ویو واقعی میخوره کافیه واسم حتی با پستهای جدید هم ویو میخوره

البته ریزش هم داشتم که واسه ممبر واقعی این طبیعی هستش

movahed_ab75

Registered User
لایک‌ها
11
درود
شما یازدهمین مشتری بودید که کار براش انجام شد تو این هفته و هیچکس جز شما ناراضی نبود,
اولا بابت ریزش همون اول گفتم کانال فروشگاهیه و تظمینی برای ریزش نمیدم
دوما دوستا جای 500تا700تا تحویل دادن و قرار بود حین انجام کار پست نزنید که گوش نکردید
سوما اشتباه یکی از دوستان ما بود که سر خود برای افزایش سرعت ممبرگیری براتون از اون روش زدن و عذر خواهی هم کردن
موفق باشید.

بالا