برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم جیبی وایمکس مبین نت در حد نو

lilies

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مودم جیبی وایمکس مبین نت در حد نو (تاریخ فعال سازی اسفند سال گذشته) بدلیل داشتن مودم دیگه و عدم نیاز با حجم باقیمانده 7 گیگابایت و تاریخ اعتبار اواخر شهریور سال جاری بفروش می رسه
سرعت 512

قیمت مقطوع و 230 هست

در ضمن تا اواخر سال جاری گارانتی داره

تمیز ، با جعبه و متعلقات!!

**قبل از اعلام درخواست برای خرید و اقدام برای خرید از وضعیت آنتن دهی وایمکس مبین نت در منطقه خودتون توسط نمایندگی های فروش مطمئن بشید**

با احترام به نظرات شخصی، فقط دوستانی که با قیمت موافق هستند پست بدن

فایل های ضمیمه

• IMG_00000319.jpg
    IMG_00000319.jpg
    405.6 KB · نمایش ها: 241
  • IMG_00000320.jpg
    IMG_00000320.jpg
    417 KB · نمایش ها: 251
Last edited:

nintood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
داداش سرعت Download تو منطقه خوب چقدر هست ؟

Neobux4iranian

Registered User
لایک‌ها
53
قیمت بالاست ، چون استفاده شده هستش و لوازم برقی حداقل 30 درصد باید کمتر از قیمت آک باشه ، به هر حال جنس شماست و صاحب اختیار

موفق باشید

lilies

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت بالاست ، چون استفاده شده هستش و لوازم برقی حداقل 30 درصد باید کمتر از قیمت آک باشه ، به هر حال جنس شماست و صاحب اختیار

موفق باشید
البته تو جنس دست دوم بایدی وجود نداره- شما شرایط رو هم بخونید - اگر با گارانتی و 7 گیگ حجم به شما پایینتر دادند اکی

winwin2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
170 خریدارم . لوازم برقی و الکترونیکی دست دوم که بشن افت شدید قیمت پیدا میکنن. 170 خیلی خوب گفتم ، اونم اگر مودم تمیز و بدون هیچگونه خط و خش باشه . البته فروشنده صاحب اختیار مالشه ولی حقیقتا در نهایت مودمتون حداکثر همینه قیمتش .

lilies

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
170 خریدارم . لوازم برقی و الکترونیکی دست دوم که بشن افت شدید قیمت پیدا میکنن. 170 خیلی خوب گفتم ، اونم اگر مودم تمیز و بدون هیچگونه خط و خش باشه . البته فروشنده صاحب اختیار مالشه ولی حقیقتا در نهایت مودمتون حداکثر همینه قیمتش .
خیر ، همچین قیمتی نیست فروشش- با سری به پیشنهادات دیگه در همین بازارچه میتونید کسب اطلاعات بفرمایید-

برادر جهت اطلاعات بیشتر، من مدلهای مختلف مودمهای این شرکت رو دیدم و باهاشون کار کردم.. از ابتدای خلقت مبین نت هم ازشون اکانت داشته و استفاده کردم..پس با اطلاعات کامل اومدم این فروش رو توی سایت گذاشتم..و ناشی نیستم.. قیمت اعلامی شما هم قیمتی هست که با تماس با بعضی مراکز دست دوم فروش مبین نت برای یک مودم بدون اکانت و دست دوم "رومیزی" بهتون میدن
نه مودمی با شرایط اعلام شده

Last edited:

winwin2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این نظر شماست و محترمه . ولی اینکه میگین قیمت مربوط به مراکز دست دوم فروشه باید بگم در هرصورت مودم شما هم دست دوم هست دیگه (با طرحی که کمتر از 2 ماه باقی مونده ) . پس قیمت 170 کاملا واقعی و منصفانه هستش. حالا اگه یکی بخواد بیشتر از قیمت منصفانه برای مودم شما هزینه کنه بحثش جداس.ما هم ناشی نیستیم و اینکاره ایم

lilies

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این نظر شماست و محترمه . ولی اینکه میگین قیمت مربوط به مراکز دست دوم فروشه باید بگم در هرصورت مودم شما هم دست دوم هست دیگه (با طرحی که کمتر از 2 ماه باقی مونده ) . پس قیمت 170 کاملا واقعی و منصفانه هستش. حالا اگه یکی بخواد بیشتر از قیمت منصفانه برای مودم شما هزینه کنه بحثش جداس.ما هم ناشی نیستیم و اینکاره ایم

شما میدونید قیمت مودم رو میزی با جیبی چقد تفاوت داره؟ 170 ماله رومیزی بدون طرح هست.!! دو ماهم فکر نمیکنم زمان کمی باشه مخصوصا واسه کسی که مصرفش نسبتا بالاست! در هر صورت من احتیاجی به فروش ندارم که بخوام 60 تومنم زیر قیمتم بفروشم.. بهرحال همونطور که گفته شد نیازی به بحث قیمتی با دوستانی که بهر دلیل مخالف قیمت اعلام شده هستن نیست.. فقط افرادی که موافق هستند بیان لطفا

winwin2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما میدونید قیمت مودم رو میزی با جیبی چقد تفاوت داره؟ 170 ماله رومیزی بدون طرح هست.!! دو ماهم فکر نمیکنم زمان کمی باشه مخصوصا واسه کسی که مصرفش نسبتا بالاست! در هر صورت من احتیاجی به فروش ندارم که بخوام 60 تومنم زیر قیمتم بفروشم.. بهرحال همونطور که گفته شد نیازی به بحث قیمتی با دوستانی که بهر دلیل مخالف قیمت اعلام شده هستن نیست.. فقط افرادی که موافق هستند بیان لطفا

من هم عرض کردم که مال مال شماس و اختیارش رو دارین . این بحث ها هم برای اینه که همه هم کامنت های فروشنده رو و هم کامنت های بقیه افراد رو ببینند و خودشون در مورد قیمت قضاوت کنن . منم قیمتی که دادم قیمت و ارزش فعلی بازار مودم شما از نظر خودم با توجه به دست دوم بودن و 1ماه و نیم طرحیه که ازش باقی مونده ( از نظر بنده) . حالا شاید شخصی با در نظر گرفتن تمام این شرایط بخواد با قیمت پیشنهادی شما مودمتون رو بخره . من فقط نظر خودم رو میگم و از نظر من 170 می ارزه .حالا ممکنه بقیه نظراتشون متفاوت باشه

lilies

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم عرض کردم که مال مال شماس و اختیارش رو دارین . این بحث ها هم برای اینه که همه هم کامنت های فروشنده رو و هم کامنت های بقیه افراد رو ببینند و خودشون در مورد قیمت قضاوت کنن . منم قیمتی که دادم قیمت و ارزش فعلی بازار مودم شما از نظر خودم با توجه به دست دوم بودن و 1ماه و نیم طرحیه که ازش باقی مونده ( از نظر بنده) . حالا شاید شخصی با در نظر گرفتن تمام این شرایط بخواد با قیمت پیشنهادی شما مودمتون رو بخره . من فقط نظر خودم رو میگم و از نظر من 170 می ارزه .حالا ممکنه بقیه نظراتشون متفاوت باشه
مرسی از شما برای اعلام نظر برای کمک به سایر دوستان، اما برای این مقصود لیست نمایندگیای معتبر شرکت و سایر "مزایده" های بازارچه برای اطلاع از این قبیل مسائل برای سایر دوستان، جدا از نظرات و شرایط شخصی فراهمه لینک نمایندگی ها به این آدرس
.:: شرکت ارتباطات مبین نت-فهرست عوامل مجاز فروش ::.
که خود من با تعداد نه چندان کمی از اونها مذاکره داشتم در این مورد

اما تاپیک من بحث مزایده ای نیست..(با توجه به قوانین بازارچه دو نوع فروش داریم که یکیش مزایده ایه و در اون افراد قیمتهای مختلف میدن)

پیشنهاد یرای شما در صورتیکه میخواد کم هزینه کنید مودم کله قندی از مبین نت (همون مدل bmwa) دارم که بدون طرح 90 تومن فروخته میشه

موفق باشید

BiT Network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش
من خریدارم
لطف کن برای هماهنگی تماس بگیر
ممنون
اشرفی - 09122260639

بالا